Bu hafta Akrep burcunun dönüşüm isteyen enerjisini oldukça kuvvetli hissedeceğiz. Kasım ayı boyunca da dönüşüm sancısı devam edecek. Pek çok ani gelişen olaya şahit olabiliriz.

1 Kasım Pazartesi haftaya olumlu bir açı ile başlıyoruz. Olaylara daha geniş perspektiften bakabileceğiz. Genel anlamda iletişimde de akıcılık olacağından görüşmeler ve fikir alışverişi için uygun bir gün. Özellikle öğleden sonra ikna gücümüz daha fazla olacaktır. Akşam saatlerinde ise çok eleştirel olmamaya dikkat edilmeli.

2 Kasım Salı düşünceler daha takıntılı olabilir. Uyum sağlamaya çalışma ile baskın olmanın çatışmasını hissedeceğiz. Hükmedici sözler, haddini aşan konuşmalar yaşanabilir. İlişkilerde kıskançlıkla ilgili tartışmalar da gündeme gelebilir. 3 Kasım Çarşamba akşam saatlerinde yine bu etkileri hissedebiliriz.

4 Kasım Perşembe sezgilerimiz kuvvetli olacak. Akşamüstü hissettiklerimizi göstermekte zorlanabiliriz. Akşam saatlerinde baş ağrısı ve uykusuzluk yaşanabilir.

5 Kasım Cuma 00:15’te Akrep burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Ailemiz, evimiz ya da yuvamız gibi gördüğümüz alanlarda alınmamış sorumluluklar ya da sürdürmeye çalıştığımız ama işe yaramayan durumlar gündemimize gelecek. Gökyüzü değişim için yeni bir adım atmamızı istiyor. İlişkilerde takıntılı olmamaya, sözlerimizle yanıltıcı yönlendirmeler yapmamaya dikkat etmemiz gereken bir süreç. Fevri çıkışlar, tepkisel tavırlar olabileceğinden sakin kalmaya dikkat edilmeli.

Aynı gün sevgiyi, ilişkileri ve nasıl değerli hissettiğimizi anlatan Venüs, Oğlak burcuna geçecek ve 6 Mart’a kadar burada ilerleyecek. 18 Aralık- 30 Ocak arasında retro harekette olacağı için Oğlak burcundaki yolculuğu da uzun sürecek. Venüs’ün 4 aylık Oğlak burcu geçişinde ilişkilerimizi daha gerçekçi ve ciddi bir şekilde ele almayı tercih edeceğiz.

6 Kasım Cumartesi ise iletişim gezegeni Merkür’ün Akrep burcuna geçişiyle gökyüzündeki Akrep vurgusu daha da pekişecek. Merkür bu konumda iken her konunun derinine inmek ister, görünen bilgi ile yetinmeyiz. Dikkatimizi verdiğimiz konuyu sonuç almadan bırakmayız. Hatta odaklanma konusunda gösterdiğimiz performans takıntı sınırlarını zorlayabilir. Cumartesi günü yine olumlu bir açının etkisindeyiz. Sosyalleşmek, düşüncelerimize rahatlıkla odaklanmak mümkün olacak. Maddi konularda güzel fikirler üretebiliriz.

7 Kasım Pazar ise daha aktif ve hareketlilik ön planda olacak. Kaza riskine karşı temkinli davranılması gereken bir gün.

1 Kasım haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Pazartesi iletişim destekleyen bir gün. Salı ise dengeleri gözetmek için zorlayıcı konuşmalardan kaçınılmalı. Hafta genelinde giderler gündemde olacak. Hafta sonu ise krizli konulara yapıcı yaklaşımlar geliştirilebilir.

YÜKSELEN BOĞA

Haftanın ilk günlerinde iş hayatıyla ilgili verimli görüşmeler, konuşmalar gündemde. Sağlık konusunda hassasiyetler olabilir. İkili ilişkilerdeki aksaklıkların masaya yatırılacağı bir hafta olacak. Hafta sonu daha iyimser bir bakış açısı ile olayları ele almak mümkün.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında yaratıcı fikirler geliştirmek mümkün. Özel hayatta da kıskançlık konuları ön plana çıkabilir. Hafta genelinde günlük akışa düzen getirmeye çalışılacak. Sağlıkla ilgili konular da gündemde olabilir. Hafta sonu ise karşılaşılacak fırsatlar değerlendirilmeli.

YÜKSELEN YENG

Haftanın ilk günlerinde aileyle fikir alışverişinde bulunarak sorunlara çözüm geliştirmek mümkün. Bu günlerde rekabet kaynaklı gerginlikler de yaşanabilir. Hafta genelinde çocuklarla ya da aşk hayatıyla ilgili konularda yeni gelişmeler gündemde olacak. Hafta sonu ise ikili ilişkilerde daha keyifli bir akış hakim.

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında ticari konular ve ilişkiler güzel etki altında olacak. Fakat iş ortamında gergin diyaloglardan kaçınılmalı. Hafta genelinde aileyle ilgili konular gündemde, bu alanda dengeyi kurmaya çalışacaksınız. Hafta sonunda ise evle ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

Pazartesi maddi konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatında zorlayıcı tutumlardan kaçınılmalı. Hafta genelinde eğitimle ve yakın çevreyle olan ilişkilerle ilgili konular gündemde olacak. Hafta sonu ise yaratıcı fikirler geliştirebilir, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Haftanın ilk günlerinde kendinizi daha ön planda hissedebilir, keyif aldığınız konulara odaklanabilirsiniz. Aileyle ilgili diyaloglarda sert tutumlardan kaçının. Hafta genelinde maddi konular gündemde olacak. Hafta sonu evde, aileyle huzurlu vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

Pazartesi tamamlanmamış işlere odaklanmak, geçmiş hesapları kapatmak için uygun bir gün. Zihinle duyguların çatışması yaşanabilir. Hafta genelinde ilişkilerle ve ailevi sorumluluklarla ilgili alınacak kararlar ön planda olacak. Hafta sonu ise yakın arkadaşlarla, kardeşlerle keyifli vakit geçirilebilir.

YÜKSELEN YAY

Hafta başında olumlu gelişen önemli görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Hedeflerle ilgili etki altında kalmamaya gayret edilmeli. Hafta genelinde daha çok geri plana attığınız ve sizi engellediğini düşündüğünüz konular gündemde olacak. Hafta sonu ise maddi konularda bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Pazartesi işle, mali konularla ilgili olumlu gelişmelere müsait bir görünüm var. Sadece fikirlerinizi karşı tarafa empoze etmekten uzak durmalısınız. Hafta genelinde arkadaş çevresi ile yaşanılan olaylar ve aşk hayatı gündemde olacak. Hafta sonu ise hedeflerinizi destekleyecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında ticari konularda ya da eğitimle ilgili alanlarda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Gözden kaçan detayların sıkıntı yaratma ihtimali var. Hafta genelinde iş hayatı ve bu alanda değişmesi gereken noktalar gündemde olacak. Hafta sonu ise yarım kalmış konuları tamamlayabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Pazartesi finansal konulardaki sorunlara çözüm geliştirmek mümkün. Arkadaşlarla olan diyaloglarda sert ifadelerden uzak durulmalı. Hafta genelinde hukuki süreçler ve inançlarınız gündemde olacak. Hafta sonunda ise sosyalleşmeyi, seyahatleri destekleyen bir görünüm var.

Hepimize değişime direnç göstermeyeceğimiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu