22 Kasım haftasında Boğa burcundaki Ay tutulmasının etkilerini hissetmeye devam edeceğiz. Özellikle pazartesi günü daha yoğun etki alabiliriz. Yine de bir sonraki hafta gerçekleşecek Güneş tutulması öncesinde, biraz mola verdiğimiz bir hafta olacak diyebiliriz.

Hafta genelinde eski konularla ilgilenmek, bazı tamamlanmalar, bitişler yaşamak mümkün.

Gökyüzünde Akrep enerjisinin ağırlığı azalacağından, olaylara daha iyimser ve rahat bakacağız.

22 Kasım Pazartesi Güneş Yay burcuna geçecek. Şimdiden tüm Yaylara keyifli, mutlu yaşlar diliyorum. Pazartesi, akşam saatlerinde duygu iniş çıkışlarını fazla yaşayabiliriz.

23 Kasım Salı problemlere kalıcı çözümler geliştirme fırsatımız olacak.

24 Kasım Çarşamba iletişim gezegeni Merkür Yay burcuna geçecek ve 13 Aralık’a kadar burada ilerleyecek. Merkür Yay burcundayken inanma ve inandırma isteğimiz artar. Fikirlerimizde fanatikleşme, ön yargılı olma eğilimimiz olur. İletişim şekli daha kendinden emin, iyimser, neşelidir. Bilginin, gerçeğin peşinden gitme güdümüz fazladır ama detaylara çok da özen göstermeyebiliriz. Bu sebeple odaklanmamız gereken işlerde ve ayrıntıların öne çıktığı durumlarda zorlanabiliriz.

25 ve 26 Kasım’da kendimizi daha çok ortaya koyma isteğinde olabiliriz. Perşembe eski sorunları çözümlemek mümkün. Cuma ise yanılmaya, yanıltmaya yakın olabiliriz. Daha objektif davranmaya dikkat edilmesi gereken bir gün.

Hafta sonu elimizdeki işlere karşı titiz ve dikkatli hareket etmeyi tercih edeceğiz. Düzenlemelere, temizliğe ya da detoksa öncelik verebiliriz. Pazar akşamı da niyetler, dualar için gökyüzünde güzel bir açı olacağından düşüncelerimize, isteklerimize odaklanabiliriz.

22 Kasım haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında ailevi konular gündemde olacak. Arkadaşlardan destek almak, sosyal çevrenin imkanlarından faydalanmak mümkün. Hafta genelinde öğrenmeye daha istekli olma ve bazı düşünce şekillerini geride bırakma hali baskın.

YÜKSELEN BOĞA

Pazartesi iş hayatında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Belirsiz görünen süreçleri fırsata çevirmek mümkün olabilir. Hafta genelinde ise ikili ilişkilerde bazı konuları çözüme ulaştırmak, tamamlamak istenebilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında ticari ya da eğitimle ilgili konularda planlananlardan farklı gelişmeler yaşanabilir. Olaylara daha iyimser bir bakış açısı ile yaklaşarak arkadaş çevresinde iyi hissedilecek. Hafta genelinde ikili ilişkilerde yolunda gitmeyen olayları sonlandırma isteği hakim olacak.

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında kazalara karşı dikkatli olunmalı. İşle ilgili konularda finansal sorunları çözme fırsatı olacak. Hafta genelinde çalışma ortamında daha rahat hissedilecek ve geçmiş sorunlar geride bırakılacak.

YÜKSELEN ASLAN

Pazartesi ikili ilişkilerde baskı altında hissetmek mümkün. Daha iyimser bir bakış açısı geliştirmeye gayret edilmeli. Hafta genelinde ise aşk hayatında özgür düşünen bir tavır ön planda olacak.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta başında arkadaşlarla gerginlik yaşamamak için detaylara çok takılmamaya çalışmalı. Sağlıkla ya da gündelik düzenle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Hafta genelinde aile ilişkilerinde daha iyimser yaklaşımlı davranılırken sürekli birilerini ikna etme gayretinde de olabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Pazartesi iş ortamındaki rekabet can sıkabilir. Aşk hayatındaki sorunlara çözüm bulmak mümkün olacak. Hafta genelinde olaylara daha olumlu yaklaşma eğilimi olacak. Yakın çevre ilişkilerinde ise karşı tarafın sınırlarını zorlamamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN AKREP

Hafta başında sağlık sorunları ile uğraşmak gerekebilir. Bu süreçte aileden destek alınacak. Hafta genelinde kazançları ilgilendiren konularla daha çok ilgilenip, bazı durumlara nokta konacak.

YÜKSELEN YAY

Pazartesi beklenmedik haberler sebebiyle gündeminiz değişebilir. İletişim becerinizi kullanarak sorunları halledeceksiniz. Hafta genelinde kendinizle ilgili konuları abartmaya yatkın olabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Pazartesi ikili ilişkilerde ya da aile içinde anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Evle ilgili yapmak istediklerinizi hayata geçirme şansı bulacaksınız. Hafta genelinde de sezgileriniz kuvvetli olacak.

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında çok eleştirmek sebebiyle sıkıntı yaşanabilir. Yeni fikirler geliştirmeye odaklanmak iletişim açısından daha faydalı olacak. Hafta genelinde sosyal hayatta daha aktif olmak mümkün.

YÜKSELEN BALIK

Hafta başında elde olmayan gelişmeler sebebiyle harcamalar artabilir. Aynı zamanda planda olmayan gelirler de gündem de olacak. Hafta genelinde iş hayatına daha iyimser bakarken sınırları zorlamaya da yatkın olacaksınız.

 

Hepimize verimli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu