Haklılık savaşlarının baskın olacağı bir hafta bizi bekliyor. Haftayı ağırlıklı olarak Akrep burcundaki Merkür ve Mars’ın açıları belirleyecek.

8 Kasım Pazartesi daha ılımlı bir enerji ile haftaya başlıyoruz. Olaylara daha ciddi ve kararlı yaklaşma hali hakim. Akşam saatlerinde mantıklı davranmak adına duyguları ıskalayıp kırıcı olmamaya dikkat edilmeli.

9 Kasım Salı günün ilk yarısı daha verimli değerlendirilebilir. Akşam saatlerinde ise yönlendirmeye, diretmeye daha yatkın olacağımız için çatışma ihtimali de daha fazla olacaktır.

10 Kasım Çarşamba fikir odaklı çatışmaların, haklı olma takıntısı ile uzayan diyalogların ağırlıkta olacağı bir gün. Aynı zamanda düşüncelerimiz konusunda kısıtlanma hissedebiliriz. Sözlerimiz kırıcı olabilir. Stresin, saplantının yoğun olacağı bu gün özellikle akşam saatlerinde fevri çıkışlardan uzak durmaya dikkat edilmeli.

11 Kasım Perşembe yapmak istediklerimizle yapabildiklerimiz birbirini tutmayınca çatışma yaşamak mümkün. Otorite ile çatışma, davranışların sert olması ve inatçı tutumlar ön planda olacak. Ayrıca kazalara karşı da dikkat edilmeli.

12 Kasım Cuma ise haftanın en olumlu günü. Sezgiler ve ilham oldukça destekli olacak. Değişik fikirler geliştirmek, derinlere sakladığımız isteklerimizi ortaya çıkarmak, bununla ilgili eyleme geçmek mümkün olabilir. Geçmiş konular da gündemimize gelecek. Takıntılı düşünce üretmek yerine farklı bakış açısı yakalamaya çalışılmalı.

13 Kasım Cumartesi gerçekleşen açı da hafta sonunda yine fikir çatışmalarının gündemde olmasını, sözel güç savaşlarını gündeme getiriyor. Sabah saatlerinde değişik bakış açıları sayesinde farklı düşünmeye odaklanılmalı.

14 Kasım Pazar ise gün genelinde daha düşük tempoda olmak, önemli bir karar almak yerine mevcut işlerle ilgilenmek daha huzurlu olmamıza destek olacak.

8 Kasım haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Hafta genelinde maddi konularda planladıklarınızı gerçekleştirme konusunda kısıtlanma hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizde çatışma yaşamak mümkün. Kriz yaratan durumlara daha sakin yaklaşmaya gayret edilmeli. Hafta sonuna doğru özellikle bilinçaltına itilen korkuları şifalandırmak, psikolojik süreçlere odaklanmak iyi gelebilir.

YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta kariyer hayatında rekabet sebebiyle hareketlerinizde, iletişiminizde kısıtlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de çatışma yaşamanız mümkün. 12 Kasım civarında sosyal çevrenizde olaylara farklı bakış açısı ile yaklaşabileceğiniz paylaşımlar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili hayalleriniz için eyleme geçmek mümkün olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta genelinde sağlığa daha çok dikkat edilmesi gereken günler. Günlük işleyişte aksilikler, kısıtlanmalar yaşanabilir. Çalışma arkadaşlarıyla da çatışma yaşamanız mümkün. Hafta sonuna doğru da işinizde olaylara farklı bakış açısı ile yaklaşabilmeniz, kariyerle ilgili hedefleriniz için eyleme geçmeniz mümkün olabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta harcamalara dikkat edilmeli ve çocuklarla ilgili riskli durumlardan kaçınmalı. Aşk hayatında da gerginlikler, çatışmalar yaşamanız mümkün. 12 Kasım civarında da seyahat planları yapabilir, çocuklarla güzel vakit geçirebilirsiniz. Eğitimle ilgili konuları da destekleyen bir görünüm olacak.

YÜKSELEN ASLAN

Hafta genelinde evdeki hareketlerde dikkat olmalı, ev kazalarına karşı riskli durumlardan kaçınmalı. Ebeveynlerle de gerginlikler, çatışmalar yaşamanız mümkün. Hafta sonuna doğru ise şifa çalışmaları yapılabilir. Ailevi konuları çözümlemek için de fikirlerde inat etmemeye dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta genelinde sakatlanmalara karşı riskli durumlardan kaçınmalı. Yakın arkadaşlarla, kardeşlerle gerginlikler, çatışmalar yaşamak mümkün. 12 Kasım civarında ikili ilişkilerde güzel paylaşımlar yaşanabilir. İletişim konularını da destekleyen bir görünüm olacak.

YÜKSELEN TERAZİ

Bu hafta yatırımlara dikkat edilmeli ve maddi konularda riskli durumlardan kaçınmalı. Ortaya koyduğunuz yeteneklerinizle ilgili gerginlikler de yaşamanız mümkün. Hafta sonuna doğru çalışma hayatı oldukça destekli olacak. Çalışma arkadaşlarıyla güzel paylaşımlar yapabilir, verimli sonuçlar alabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

Hafta genelinde hareketlerinizde, fikirlerinizde aileniz sebebiyle kısıtlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Evle ilgili de aksilikler yaşamanız mümkün. 12 Kasım civarında farklı yaratıcı konularla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatında da istekleriniz için harekete geçmek mümkün olabilir.

YÜKSELEN YAY

Bu hafta bir şeyleri kaybetmeye, gizli düşmanlıklarla karşılaşmaya uygun bir görünüm olduğundan daha uyanık davranmaya dikkat edilmeli. Yakın çevreniz tarafından kısıtlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ilham gerektiren konular açısından destekli olacak. Aile içinde güzel vakit geçirilebilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Bu hafta kalabalıklar içinde rekabetçi tutumlardan kaçınmalı. Sosyal çevrede öz güveni zorlayan durumlar gelişebilir. Sözlerin çok kırıcı olabileceği günler olduğundan arkadaşlarla olan diyaloglara dikkat edilmeli. Hafta sonuna doğru ise ileriye dönük yeni fikirler geliştirilebilir.

YÜKSELEN KOVA

Hafta genelinde işle ilgili hareketlerinizde, düşüncelerinizde kendinizi yetersiz ya da baskı altında hissedebilirsiniz. İletişimin sert olabileceği günler olduğundan iş ortamındaki konuşmalara dikkat edilmeli. Hafta sonuna doğru üretkenliği, kazançları destekleyen bir görünüm var. Yatırımlarla ilgili farklı girişimlerde bulunabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Bu hafta hukuki konulara dikkat edilmeli ve uzak seyahatlerle ilgili riskli durumlardan kaçınmalı. Fikirlerinizi ortaya koyarken önyargılı olmamaya gayret etmelisiniz. 12 Kasım civarı eğitimle ilgili ya da ticari konularda destekli olacak. Güzel fırsatlar yakalayabilir, verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Hepimize sakin kalmaya özen göstereceğimiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu