29 Mayıs Yay Dolunayı – Burçlar

29 Mayıs 17:20’de Yay burcunda gerçekleşecek dolunayın burçlara olan etkileri;
KOÇ ve YÜKSELEN KOÇLAR
Hareketli ve aktif bir dönem. Özellikle aile konularında iletişim yoğun olacak. Eğitimle ilgili kararları iyi değerlendirmek lazım. Yoksa hayal kırıklığı olabilir.
BOĞA ve YÜKSELEN BOĞALAR
Maddi dengelerin tekrar gözden geçirileceği bir süreç. Para kazanma şekli değişebilir. İlişkilerde fikir uyuşmazlıklarına karşı biraz toleranslı olmakta fayda var.
İKİZLER ve YÜKSELEN İKİZLER
Ciddi ilişkiler ve ortaklıklarda artık su üstüne çıkması gerekenler çıkacak. Hayal kırıklığı yaşamadan yola devam etme zamanı. Maddi konularda daha temkinli olmak gerekli.
YENGEÇ ve YÜKSELEN YENGEÇ
Günlük yaşantı ve sağlık ile ilgili uzun zamandır bastırılan korkularla yüzleşme zamanı. Çocuklarla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Fiziksel görünüme daha fazla önem verilen bir dönem olabilir.
ASLAN ve YÜKSELEN ASLAN
Sosyal çevrede popüler olunacak bir zaman. Mevcut konularla ilgili gerçekçi olmak ve yapılması gerekeni yapmak önemli. Maddi kaygıların çok ön plana çıkmasına izin vermemek daha iyi olur.
BAŞAK ve YÜKSELEN BAŞAK
İş konularının yoğunlaştığı, gündemi oluşturduğu bir dönem. Değişiklik yapmak istenilen işler için hareket zamanı. Ev ya da iş değişikliği olabilir.
TERAZİ ve YÜKSELEN TERAZİ
Hayata bakış açısının ciddi sorgulanacağı bir dönem. Derinleşilen ve yüzeyde kalan konuların muhasebesi çıkarılacak. Eğitim konuları gündemde olacak.
AKREP ve YÜKSELEN AKREP
Maddi konularda yaşanacak kısıtlamalar farklı arayışlara itebilir. Kendini ortaya koyma konusunda fırsat yaratacak, beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.
YAY ve YÜKSELEN YAY
Karşılığı olmayan, umulanın bulunmadığı ilişkilerin sonlanma zamanı. Kendini ortaya koyma şekli sorgulanacaktır. Çocuklarla ilgili yaşanabilecek kazalara dikkat.
OĞLAK ve YÜKSELEN OĞLAK
Gündelik hayatta mutsuzluk yaşanılan ve kısıtlanma olduğu düşünülen konularla ilgili değişim süreci. Sağlık konularına daha fazla özen gösterilecek.
KOVA ve YÜKSELEN KOVA
Sosyal hayatta daha ön planda olunacağı bir zaman. Risk almaya çok yatkınlık var, biraz dikkat. Aile ilişkileri için güzel gelişmeler olabilir.
BALIK ve YÜKSELEN BALIK
Aile ile ilgili konularda daha çok sorumluluk almak gerekebilir. Beklenmedik şekilde sonlanacak ilişkiler yaşanabilir. Maddi olarak çıkacak fırsatları iyi değerlendirmek gerekiyor.yay

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s