YENGEÇ GÜNEŞ TUTULMASI

2 Temmuz’da İstanbul saatiyle 21:16’da Yengeç burcunda Tam Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Türkiye’den gözlemlenemeyecek tutulma Güney Amerika ve Pasifik Okyanusunda izlenebilecek.

Tutulmalar senenin en önemli gökyüzü transitleridir.

Gitmemiz gereken plan çerçevesinde, bizi uzaklaştığımız yola geri getirecek olaylar yaşarız.

Bu Güneş Tutulmasının ana mesajı geçmişten getirdiğimiz, sıkı sıkıya tutunduğumuz, sert ve bizi kısıtlayan fikirleri geride bırakmak üzerine olacak.

Tüm bunları geride bırakalım ki büyütüp, geliştirmemiz gereken alana doğru ilerleyebilelim.

Zaten Oğlak-Yengeç aksındaki tutulmaların etkisinde olan 2019’un en temel mesajı haritalarımızın Yengeç alanlarını koruyup, büyütmek.

Bu tutulma da bize bu vurguyu hatırlatacak olaylar yaşatacak.

Benzer bir tutulmayı Temmuz 2000’de yaşamıştık. O dönemde neyi ilerletemediysek şimdi yeni bir bakış açısıyla bizden adım atmamız, yeni bir sayfa açmamız bekleniyor.

Gökyüzünde ateş ve su elementi hakim. Duygularımızla harekete geçebilme yönünden destekliyiz.

Tutulmanın yükseleni Kova ve tutulmaya sürprizler açısı yapıyor. Yani asla yapmam dediğimizi yapıp, kesin yaparım dediğimizi yapmayabiliriz.

Beklenmeyeni yaşatmayı seven Uranüs de işin içinde olunca kendimizi ifade edişlerimiz bu dönem alıştığımızın dışına çıkabilir.

İkili ilişkilerde gizli saklı kalmış konular, aldatma durumları çokça konuşulacak.

Kadın haklarının ön planda olacağı bu dönem, kadınlar çevrelerinden güzel destek alabilirler.

Pek çok kişi için bir ilişkinin başlangıcı, çocuklarla ilgili güzel gelişmeler söz konusu.

Aynı zamanda sanat ve eğlence dünyasında da hareketli bir dönem olacak.

Kalp, tansiyon ve boğazla ilgili hassasiyetlere dikkat edilmeli.

Kendimizi bazen dev aynasında görme, bazen de kurban gibi hissetme ihtimaline karşı tüm iletişim süreçlerinde uç hissiyatlardan kaçınalım.

Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarının en fazla etki alacağı tutulma herkesi etkileyecek.

Yükselen burçlara göre hangi alanlardaki baskıları azaltmalı, hangi alanları geliştirip büyütmemiz gerektiği şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Aile, ebeveynler, gayrimenkul ve evle ilgili konular olumlu sonuçlar alabileceğimiz alanlar. Bu konulara hassasiyet gösterip, kariyer ve iş konularındaki baskıları azaltma yönünde davranmalı.

YÜKSELEN BOĞA

Yakın çevreyle ve kardeşlerle olan ilişkiler, eğitim, ticari anlaşmalar geliştirilebilecek konular. Mevcut inanışlara katı bir şekilde tutunmak yerine yeni bakış açılarıyla ilerleyen bir iletişim içinde olmalı.

YÜKSELEN İKİZLER

Gelirler, maddi sorumluluklar, finansal süreçler ilerleme gösterilebilecek konular. Ortaklı paralar ve borçlanmadan ziyade yeni para kazanma fırsatlarına odaklanmalı.

YÜKSELEN YENGEÇ

Hayata bakış şekli, kişinin kendi bedensel ve duygusal durumları gelişim sağlayabileceği alanlar. Evlilikler, ikili ilişkiler ve ortaklıklarda ise biz dengesinin sağlıksız ilerlediği alanlara dikkat edilmeli.

YÜKSELEN ASLAN

Gizli kalmış, psikolojik ve kontrol edilemeyen durumlar güzel çözümler yaşanabilecek alanlar.  Sağlıkla ilgili ihmal edilmiş süreçler ya da ertelenmiş hizmetler çözülmeli.

YÜKSELEN BAŞAK

Arkadaşlar, grup içinde güzel gelişmeler yaşanabilir. Aşkla ya da çocuklarla ilgili konularda alınmamış sorumluluklar telafi edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ
Kariyer, statü ve otoriteyle ilgili konular ilerleme yaşanabilecek alanlar. Aile hayatı, ebeveynler ve evle ilgili baskı yaratan konular çözümlenmeli.

YÜKSELEN AKREP

İnançlar, hukuksal süreçler,yurt dışı ve eğitim konuları olumlu gelişmelerin yaşanabileceği alanlar. Yakın çevre, kardeş ve iletişim kaynaklı baskıları ihmal etmeden çözümlemeli.

YÜKSELEN YAY

Ortaklı finans konuları, borçlar ve değişimi kaçınılmaz durumlarda güzel gelişmeler yaşanabilir. Harcamalar, değer üretmeye çalışırken yaşanan sıkıntılar göz ardı edilmeden çözülmeli.

YÜKSELEN OĞLAK

Evlilik, ortaklık ve ikili ilişkiler geliştirilebilecek alanlar. Hayatı, genel anlamda her alandan baskılıyormuş gibi görme halinden vazgeçilmeli, süreçten çok hedefe odaklanmalı.

YÜKSELEN KOVA

Gündelik düzen, iş arkadaşlarıyla yaşanılanlar, sağlık konuları olumlu gelişmelerin yaşanabileceği alanlar. Kuruntu, endişe ve korkuları geride bırakmaya çalışmalı.

YÜKSELEN BALIK

Romantizm, aşk, eğlence ve çocuklarla ilgili konular ilerleme sağlanabilecek alanlar. Sosyal çevre, arkadaş ilişkilerindeki olumsuzluklarla ciddiye alarak ilgilenilmeli.

Sevgiler

#astroloji #astrolojihan #güneştutulması #yengeç #tutulma #astrolojidanışmanlığı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s