KOÇ DOLUNAYI

14 Ekim Pazartesi 00:07’de Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay bize, ait olduğun yere uyum sağlamak için bireysel duruşunu ne kadar göz ardı ediyorsun diye soracak. Biz demenin, beni tamamen yok etmek anlamına gelmediğini, aslında biz demekle onaylanma ihtiyacına yönelik uyumlu davranmanın farklı şeyler olduğunu bize göstermeye çalışacak. Karşı taraf kadar kendimize de adil olamadan esas denge ve gerçek biz kavramı oluşmaz. Koç Dolunayı işte bu noktada neleri göz ardı ediyorsak o konulara uygun senaryolarla bize sahne kuracak.

Artık biliyoruz ki dolunaylar bitirme ve tamamlanma enerjisi taşıyor. Üstelik bu sefer işin içinde iltimasa tahammülü olmayan ve zamanı gelenin zamanında bitmesini isteyen Pluto var. Anın yükseleni Yengeç. Aile, kariyer, toplumsal duruş ve sorumlulukların kimliğimizde oluşturduğu gerginlik sahnede olacak. Öncü nitelikler oldukça baskın olduğundan seri ve cesur adımlar atacağız. Uranüs de ani çıkışlar konusunda bize oldukça fevri etkiler vermeye hazır. Hem de önceliği ikili ilişkiler olacak. Bu noktada gereken adımları atalım ama dürtüsel tepkilerden uzak durmaya çalışalım. İyicil Jüpiter de yardımımıza yetişecek. Vereceği olumlu destek, yaşanacak sonlanmaların yeni açılımlara hızlıca sebep olmasını sağlayacak.

Bu dönemde bel, böbrek, dişler ve baş bölgesi sorunlarına karşı hassas olabiliriz. Uyarıları atlamayalım.

Koç Dolunayından 11-17 Ekim, 8-14 Ocak, 7-13 Nisan ve 9-15 Temmuz doğumlular ve haritalarında 20 derece Terazi, Oğlak, Koç, Yengeç vurgusu olanlar daha çok etki alacaktır.

Hayat hep dengeler üzerine kurulu ama unutmayalım ki en önemli denge iç dengemiz.Onu kurmadan diğerleri ile oluşturmaya çalıştığımız dengeler, temeli yanlış atılmış binalar gibidir. Ve gün gelir o binalar yıkılmak zorunda kalır.

Dolunayın YÜKSELEN BURÇLARA göre etkileri:

♈️ KOÇ: Evlilikler ve ortaklıklardaki dengeler gündemde. İş ve kariyer alanında bir takım gerginlikler olabilir. Adil olmaktan ödün verilmediğinde yeni fırsatlar oluşacaktır.

♉️ BOĞA: Baskıladığımız duygularımız sağlığımızı ve gündelik akışımızı etkileyerek dikkat çekmeye çalışacak. İnançlarımızın sorgulanacağı bu dönemde gerekiyorsa kriz yaşamak göze alınmalı.

♊️ İKİZLER: Özel ilişkilere ve çocuklara verilen önceliğin sosyal hayatı nasıl etkilediği sorgulanacak. Bu dönemde korkularla yüzleşmek ikili ilişkilere de katkı sağlayacak.

♋️ YENGEÇ: Aile hayatına ayrılan zamanın iş hayatını ne kadar engellediği ve ikili ilişkilerdeki gerginlikler gündemde olacak. Bu dönemde kariyer konularına ağırlık vermek yeni fırsatlar yaratabilir.

♌️ ASLAN: Yakın çevre ilişkilerindeki dengeler gündemde. İş ve sağlık konuları ile ilgili sıkıntıları aşabilmek için mevcut yetenekleri geniş bakış açısıyla değerlendirmek katkı sağlayacak.

♍️ BAŞAK: Finansal konular ve harcamalardaki dengeler gündemde. Eğlenceye ve çocuklara yapılan harcamalara düzen getirmek, dışarıdan gelecek yardımların da önünü açacak.

♎️ TERAZİ: İkili ilişkilerde karşı tarafın ihtiyaçlarını dikkate alma gerekliliği gündemde. Aile ya da evle ilgili konuların yol açtığı gerginliklerin çıkış yolu eşle kurulacak olumlu iletişim.

♏️ AKREP: Gizli kalmış konular, düşmanlıklar ve yakın çevre ilişkilerindeki gerginlikler gündemde. İş hayatına odaklanmak sağlığa ve gündelik hayata katkı sağlayacak.

♐️ YAY: Arkadaşlar ve sosyal çevre üzerinden değerli olma hali sorgulanacak. Kişisel seçimlerin ardında durmak bu dönemin daha keyifli geçmesine destek verecek.

♑️ OĞLAK: İş hayatında fazladan alınan sorumluluklar, kendini ifade edememe sorunları gündemde. Sezgilere güvenerek davranmak aile konularında olumlu gelişmeler için fırsat olacak.

♒️ KOVA: Göz ardı edilmiş eğitim, adalet ve yurt dışı konuları gündemde. Sosyal çevre desteği ve yeni fikirler çözüm üretilebilmek için fırsat olacak.

♓️ BALIK: Arkadaş çevresi kaynaklı sorunlar, bitişler gündemde. Bu dönemde sorumluluklara odaklanmak değer dengesi için çıkış yolu olacak.

Sevgiler💫

#astroloji #astrolojihan #dolunay #koç #koçdolunayı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s