MARS AKREP BURCUNDA

Yunan mitolojisinde savaş tanrısı Ares olarak geçen Mars, bizim yaşamda nasıl mücadele ettiğimizi, hırslarımızı, azmimizi, yaşama tutunma şeklimizi anlatır. 19 Kasım’da Akrep burcuna geçecek Mars, 3 Ocak’a kadar bu burçta ilerleyecek.

Mars Akrep burcunda yücelir, kararlıdır ve gözü karadır. Akrep burcunun doğasındaki ya hep ya hiç kavramını hayata geçirme enerjisi taşır. Mars Terazi burcundayken gökyüzünde hakim olan istediğini hayata tam da geçirememe hali, bu dönemde yerini hedefe odaklanıp eyleme geçmeye dönüşecek.Cesaret edemediğimiz adımları atacak, bazen de gözümü karartacağız.

Haritalarımızda Akrep burcunun düştüğü ev konularında eyleme geçebileceğimiz bir süreç olacak. Yükselen burçlarımıza göre eyleme geçeceğimiz konu başlıklarını aşağıda paylaştım.

Tabi ki bu dönemde gücümüzü kontrolsüzce kullanmamaya ve dürtüsel davranmamaya dikkat etmek önemli. Özellikle de 21-27 Kasım arasında hırsımızı dizginlemeye ekstra gayret etmemiz gerekebilir. Bu süreçte maddi konularda risk almamaya, alacak-verecek dengelerine takıntı yapmamaya özen gösterelim. Cinsel dürtülerin de kontrolünün önemli olduğu bir süre olduğunu da unutmayalım.

Hepimize kontrolü kaybetmeden isteklerimizin peşinde gideceğimiz günler olması dileğimle sevgiler💫

YÜKSELEN KOÇ
Başkalarının kaynaklarının kullanımı, borçlar ve değişim-dönüşüm konularında harekete geçmek isteyebilirsiniz. Krizli durumlar yaratmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BOĞA
Evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık konularıyla ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz. Meydan okumalara karşı fevri olmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN İKİZLER
Gündelik akış, iş ortamı ve sağlık konularında harekete geçmek isteyebilirsiniz. Gizli düşmanlıklara dikkat edilmeli.

YÜKSELEN YENGEÇ
Aşk hayatında, yaratıcılık gerektiren konularda ve çocuklarla ilgili süreçlerde harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sürekli ön planda olmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN ASLAN
Aile konuları ya da ev değişimi, tadilatı gibi konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Otorite figürleri ile güç savaşlarına girmemeye dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BAŞAK
İletişim konuları ve yakın çevre ile ilişkileriyle ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz.. Hızlı karar vermemeye dikkat edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ
Maddi kaynakları, üretilen değerleri arttırma ve değerli hissetme konusunda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Risk almanın dozuna dikkat edilmeli.

YÜKSELEN AKREP
Kişiliği, fiziksel yapıyı ve hayatın genelini ilgilendiren konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ego kontrolüne dikkat edilmeli.

YÜKSELEN YAY
Bastırılan duygular, korkular ve kısıtlarla ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sağlık konularına dikkat edilmeli.

YÜKSELEN OĞLAK
Sosyal çevrede, arkadaşlarla olan ilişkilerde ve geride bıraktıklarınızla ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz. Kişisel öncelikleri ihmal etmemeye dikkat edilmeli.

YÜKSELEN KOVA
Kariyer ve sorumluluk konularında harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte aileyi ihmal etmemeye dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BALIK
Hayata bakışla, hukuki süreçlerle ve eğitim konularında harekete geçmek isteyebilirsiniz. Olayları gereğinden fazla büyütmemeye dikkat edilmeli.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s