YAY YENİAYI

26 Kasım Salı günü Yay burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Gökyüzünde uzun zamandır bizi zorlayan enerjiler hakim. Bir çoğumuz değişik alanlarda verdiğimiz sınavlarla yorgun düştük, ümidimizin azaldığını hissettik. Yay Yeniayı azalan iyimser bakış açımızı yeniden güçlendirmeye gönüllü.

Bir önceki Boğa Dolunayında “korkularımı bitirince daha güvenli olurum” demiş ve bu yönde birtakım tamamlanmalar yaşamıştık. Şimdi kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Başlatma enerjisi yoğun olan Yay Yeniay ile cesur, girişken, inançları uğruna keşfetmeye gönüllü bir ruh hali içinde olacağız. Korkularımız sebebiyle atmadığımız adımları atabilecek motivasyondayız. Geride bırakmamız gerekenleri bırakabileceğiz.

Uzun zamandır Akrep burcunda ilerleyen Merkür, bizleri içimize döndürdü ve bastırdığımız duygularla, hasır altı ettiğimiz konularla yüzleşmeye zorladı.

Yay Yeniayı son bir aydır su yüzüne çıkan konuların çözümleri için adım atma zamanının geldiğini söylüyor. Bu süreçte yaşadığımız sağlık sorunlarının çözümüne yönelik fırsatlarla karşılaşabiliriz.

İkili ilişkilerdeki problemleri aşmak için de olumlu bir dönem olacak. Kendimizi kaygılarımız sebebiyle saklamayıp ortaya koyabilirsek, ilişkinin güven zeminini sağlamlaştırdığımızı göreceğiz. Üstelik ilişkimizde fark edemediğimiz potansiyelleri bulma fırsatımızı var.

Aynı zamanda dikkatli olmamız gereken zorlu bir açı da söz konusu. Mars ile Uranüs’ün karşıtlığı tüm motive ve cesur halimize dürtüsellik katmaya çok müsait.

Bu sebeple gözü karalıktan, kindar tutumlardan ve fevri davranışlardan sakınalım.  Ötelediğimiz isteklerimizle ilgili önümüze düşen olaylarda hırsımıza yenik düşüp kontrolü bir anda kaybedebiliriz. Bu konuda uyanık olmaya çalışalım. Bu hafta finansal konularda da fazla risk almamaya dikkat edilmeli.

Hepimizin etki alacağı Yay Yeniayında özellikle 24-29 Kasım, 20-26 Şubat, 22-28 Mayıs ve 24-30 Ağustos’ta doğanlar ile doğum haritasında 4 derece Yay burcunda önemli vurguları olanlar daha çok etki alacaktır.

Hepimize umutlu, cesur, iyileştirici ve kontrollü bir yeniay süreci diliyorum.

Sevgiler💫

#astroloji #astrolojihan #yeniay #yay #burçlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s