İKİZLER DOLUNAYI

12 Aralık Perşembe sabahı İkizler burcunda, senenin son dolunayı gerçekleşecek. 26 Aralık’taki Güneş Tutulması’na kadar etkilerini hissedeceğiz. Dolunaylarda Güneşle Ay karşı karşıya gelir ve bu oluşum tamamlanma, netleşme enerjisi taşır.

İkizler-Yay aksında gerçekleşen bu dolunay bizlere ilişkinin içindeki beni ve karşımızdakini sorgulatacak. İletişim halimizi, yüzeydeki düşüncelerimizle derin düşüncelerimizin uyumunu düşüneceğiz. Dürüstlük kavramı da oldukça gündemimizde olacak. İlişkimizde karşılıklı ne kadar dürüstüz? Her konuda açık yürekli olup, objektif davranabiliyor muyuz? Bu sorular akılları meşgul edecek.

Eğer kendimizde ya da karşımızda gördüğümüzü görmemezlikten gelme eğilimimiz varsa, bu yanılgı tuzağına düşmemeye çalışalım. Zaten bu tarz durumların daha çok gün yüzüne çıkacağı bir süreçteyiz.

Kulağımıza çok fazla haber gelecektir. Bilgi kirliliğine karşı da dikkatli olmakta fayda var. Biz de olur olmaz bilgileri yaymayalım.

Dolunay anında değişken ve öncü nitelikler baskın, sabit nitelik ise zayıf. Bu sebeple bir karar vereceğimizde acele etmeden ve önyargılı olmadan olayları tartarak ilerlemek önemli hale gelecek.

Oğlak burcundaki kuvvetli etki hem maddi konuları hem de ilişkileri bize ciddiye aldırtacak. Kendimizi bu konularda sıkışmış, baskı altında hissetmemiz mümkün. Ya da değersizlik endişesi ile baskı kurma eğiliminde de olabiliriz. Her iki durum da bize ani duygusal çıkışlarda bulunma potansiyeli verdiğinden, özellikle sözlerimize dikkat etmenin daha sonra faydasını göreceğimiz bir dönemdeyiz.

21-27 Nisan, 24-30 Ağustos ve 22-28 Aralık dönemlerinde doğan kişilerin bu dolunayda önlerine düşen olaylara kalıcı, güzel çözümlemeler getirme şansları yüksek. Yükseken burçlara göre alacağımız etkileri ise aşağıda paylaştım.

Her tamamlanma süreci sağlıklı bir yeni başlangıç için gereklidir. Bu kimi zaman bir ilişkinin bitişi, kimi zaman da ilişki içinde bir davranış şeklinin sonlanması olarak değerlendirilmelidir.

Hepimize sağlıklı iletişimden ve dürüstlükten vazgeçmediğimiz bir dolunay geçirmek dileğimle sevgiler💫

YÜKSELEN KOÇ

İletişim, seyahatler, kardeşlerle ve yakın çevreyle olan ilişkiler hareketli olacak. Kariyer konularında da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN BOĞA

Finansal konular, paylaşımlarımız ve değer üretme şeklimizle ilgili konular gündemimizde olacak. Eğitim ve hukuki konularda ani gündemler olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Kişisel konularda ve İlişkilerle ilgili yoğunluk olacak. Korkularımıza dair olaylar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Gizli kalmış durumlar, psikolojik süreçler, sağlık konuları hareketli olacak. İkili ilişkilerle ve ortaklıklarla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN ASLAN

Sosyal çevre ve arkadaşlarla ilgili konular gündemimizde olacak. Gündelik rutinlerimizde beklenmedik değişimler olabilir.

YÜKSELEN BAŞAK

Mesleki konular ve kariyer hayatıyla ilgili durumlar ağırlıklı gündemde olacak. Aşk hayatıyla ilgili ani gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

İnançlar, eğitim, yurt dışı işleri ve seyahatler ile ilgili yoğunluk olacak. Aile ve evle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN AKREP

Başkalarının kaynakları, finansal dengeler ve bize hep kriz yarattığını düşündüğümüz konularda yoğunluk olacak. Yakın çevre ile ilişkilerde beklenmedik gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN YAY

Evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık konularıyla ilgili hareketli bir dönem olacak. Harcamalarla ilgili beklenmedik durumlar olabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Çalışma ortamı, sağlık ve günlük işleyişlerimizle ilgili yoğunluk olacak. Bu dönemde kendimizle ilgili ani kararlar verebiliriz.

YÜKSELEN KOVA

Aşk, kişisel eğlence alanları ve çocuklarla ilgili konularda yoğunluk olacak. Kısıt getiren ya da gizli kalmış konularla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN BALIK

Aile, gayrimenkul, iş hayatı ve ebeveynlerle ilgili konular hareketli olacak. Arkadaş çevresi ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s