YÜKSELEN BURÇLAR

Yükselen Burç, kişinin kendi öz enerjisini oluşturan Güneş burcunu (klasik anlamda bildiğimiz burcunu) dış dünyaya nasıl gösterdiğini anlatır.
Çevremizin bizi nasıl algıladığı, fiziksel görüntümüz ve imajımızla ilgilidir.
Güneş burcumuz ruhumuzun enerjisidir. Ay burcumuz duygularımız ve içgüdüsel olarak çekildiğimiz alandır.
Yükselen burç ise ruhumuzun enerjisini, duygularımızla nasıl harmanlayıp dış dünyaya yansıttığımızı gösterir.
Yükselen burç, hem fiziksel olarak hem de hayata yaklaşım tarzımız açısından önemli ipuçları verir.Çünkü bizim personamız, çevreye karşı taktığımız maskemizdir.
Yükselen burcu belirlemede kişinin doğum tarihi, saati ve yeri önemlidir.
Her iki saatte bir yükselen burç değişmektedir. Haritada ASC olarak ifade edilir.
Doğum saatinizi bilmiyorsanız uzman bir astroloğa yaptıracağınız rektifikasyon çalışması ile doğum saatinizi, yükselen burcunuzu ve haritanızın en doğru yerleşimini öğrenebilirsiniz.
Yükselen Burçlara göre, kişilerin hayata yaklaşım şekilleri ve temel tutumları nasıldır?
♈️KOÇ Haydi, başlayalım derken çevresi üzerinde etkin olmak ister.     Dünyaya sabırsız ve kahraman kişi maskesi ile gelmiştir.
♉️BOĞA Keşke her şey olduğu gibi kalsa derken çevresini hissetmek ve bedensel olarak tatmin olmak ister. Dünyaya duyusal ve güvenilir kişi maskesi ile gelmiştir.
♊️İKİZLER Bilmediğim şeyler acayip canımı sıkar derken hep öğrenmek, merakını gidermek ve iletişim içinde olmak ister.     Dünyaya gözlemci ve iletişimci kişi maskesi ile gelmiştir.
♋️YENGEÇ Direkt, açık bir yol tutturmadan ilerlerken çevresini korumak, kollamak, annelik yapmak ister. Dünyaya büyüten ve duyarlı olan kişi maskesi ile gelmiştir.
♌️ASLAN Hayat yaşamaya değer derken dikkat çekmek ve kendini sergilemek ister. Dünyaya sahnede olan ve oynayan kişi maskesi ile gelmiştir.
♍️BAŞAK Mükemmele pratik yaparak ulaşılır derken çevresini düzene koymak ve pratik hizmet getirmek ister. Dünyaya analitik ve detaycı kişi maskesi ile gelmiştir.
♎️TERAZİ Önemli olan, bir şeyi şık bir şekilde yapmaktır derken denge ve uyum içinde olmak ister. Dünyaya danışman ve uzlaştırıcı kişi maskesi ile gelmiştir.
♏️AKREP Ya hep ya hiç derken çevresini kontrol etmek ve yakın duygusal bağlar kurmak ister. Dünyaya şifacı ve dedektif kişi maskesi ile gelmiştir.
♐️YAY Her şey yoluna girer derken çevresini keşfedeceği heyecanlı bir yer olarak görmek ve hareket etmek ister. Dünyaya iyimser ve keşfeden kişi maskesi ile gelmiştir.
♑️OĞLAK Hiçbir yemek bedava değildir derken başkalarına düzen, kural ve disiplin getirmek ister. Dünyaya sorumluluk sahibi ve yönetici kişi maskesi ile gelmiştir.
♒️KOVA Ben gerçekten özel biriyim derken bireyselliğini ve özgürlüğünü vurgulamak, bağımsız kalmak ister. Dünyaya isyankar ve doğrucu kişi maskesi ile gelmiştir.
♓️BALIK Her şey bir rüyadır derken çevresinin etkisi altında fedakarlık yapmak ve kendisini çevresine adamak ister. Dünyaya düşünceli ve mistik kişi maskesi ile gelmiştir.

Sevgiler💫

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s