20 Eylül haftası olumlu bir açının etkisi ile başlıyor. 20 Eylül Pazartesi ticari ve hukuki konularda görüşmeler yapmak, fikir üretmek, eğitimle ilgili verim almak için uygun bir gün. Yeni anlaşma yapıp imza atmaktan ziyade mevcut işleri geliştirmek, daha derin bilgi edinmek tercih edilmeli.

21 Eylül Salı ise haftaya etkisini yayacak Balık Dolunayı var. Maneviyatla somut fikirlerin tartışmasını yaşatacak bu dolunayda duygusallık daha ağır basacak. Bu hafta pek çok anlaşmanın bozulması, ilişkilerde gündemin hararetlenmesi ve zihinlerin karışması yaşanabilir. Bilginin çarpıtılması, dikte edilmesi söz konusu olduğundan bu hafta ayağı yere sağlam basmak gerekiyor. Suyla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Ayrıca bel ve böbrek hassasiyetlerine karşı da temkinli olunmalı.

22 Eylül Çarşamba iletişimde gerginlikler, söz düelloları olabileceğinden sakin kalmaya, önemli konuşmaları o güne denk getirmemeye dikkat edilmeli. Akşam saatlerinde Güneş Terazi burcuna geçecek. Şimdiden tüm Terazilerin doğum günleri kutlu olsun.

23 Eylül Perşembe ilişkilerin sınanacağı bir gün. Fevri kararlar vermemek önemli. Aynı zamanda ani etkilenmeler, bir anda başlayan ilişkiler de olabilir. Acele karar verilmediğine emin olunmalı. Finansal konularda da zeminin sağlam olmayacağı bu gün önemli hareketlerden kaçınılmalı.

24 Eylül Cuma ve 25 Eylül Cumartesi Ay Boğa burcunda ilerleyecek.  İki gün boyunca yeme, içme, keyif yapma isteğimizde artış olacaktır. Cuma gününün ikinci yarısı ikili ilişkilerde ani gelişen durumlar yaşanabilir. Cumartesi ise eşitlik, adil olmak davranışlarımızı yönlendiren motivasyon olacak.

26 Eylül Pazar Terazi burcunda Retro hareketine hazırlanan Merkür durağan pozisyonda olacak. Gün boyunca iletişimle ilgili aksaklıklar yaşanabileceğinden tedbirli davranmak sorunları azaltacaktır.

20 Eylül haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Başkalarına yardım etmenin, fedakarlığın ve psikolojik hassasiyetin öne çıktığı bir hafta olacak. Maddi konularda temkinli olmalı ve riskli hareketlerden sakınılmalı. İkili ilişkilerde ise baskıcı bir tavır içinde olunmazsa güzel paylaşımlar yaşanabilir. Pazar günü geçmiş konular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN BOĞA

Arkadaşlarla, gruplarla ilgili konulara yoğunlaşılan bir hafta olacak. İşle ilgili konularda güzel fikirler üretilebilir ve verimli sonuçlar alınabilir. Çalışma arkadaşlarıyla güç savaşlarına girmekten kaçınılmalı. İkili ilişkilerde de fevri tepki vermemeye dikkat edilmeli. Hafta sonu günlük düzeni aksatacak konular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN İKİZLER

İş hayatının ve sorumlulukların ön planda olacağı bir hafta. Çocukların eğitim süreçleriyle ya da yurt dışı bağlantılı işlerle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Psikolojik kaynaklı sağlık sorunları yaşanabileceğinden, herhangi bir şeye takıntı yapmamaya dikkat edilmeli. Hafta sonu aşk hayatıyla ilgili geçmiş konular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Eğitimin ve ticari konuların ön planda olacağı bir hafta. Evle ilgili giderlerde düzenleme yapılabilir. Çocuklarla ilgili konularda ani karar vermemeli. Arkadaş çevresinde bir anda gelişebilecek yakınlaşmalara dikkat edilmeli. Hafta sonu aile içinde geçmiş sorunlar dile gelebilir.

YÜKSELEN ASLAN

Kredi, miras, nafaka gibi başka kaynaklardan gelen paralarla ilgili konuların ön planda olacağı bir hafta. İş birliği içinde olunan alanlarda verimli görüşmeler gerçekleşebilir. Evle ilgili beklenmedik harcamalara hazırlıklı olunmalı. Hafta sonu kardeşlere ya da yakın arkadaşlara dair geçmiş sorunlu konular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN BAŞAK

Ortaklıklar ve ikili ilişkilerle ilgili hassasiyetlerin yoğunlaştığı bir hafta olacak. Maddi konularda karşılaşılacak fırsatlar değerlendirilebilir. Fikir çatışmalarında ön yargılı davranmamaya dikkat edilmeli. Hafta sonu geçmişte kalan finansal problemler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Çalışma ortamındaki belirsizliklerin gün yüzüne çıkacağı, sağlık konularının da ön planda olacağı bir hafta. Hobilerle daha ciddi ilgilenilebilir, çocuklarla keyifli vakit geçirilebilir. Maddi konularda yapılacak yatırımlarda dikkatli olunmalı. Bir anda cazip gelen bir şey göründüğü gibi olmayabilir. Pazar günü yalnız kalmak ve günü kendi isteklerine odaklanarak geçirmek tercih edilebilir.

YÜKSELEN AKREP

Aşkla ve çocuklarla ilgili konularda hassasiyetin öne çıktığı bir hafta olacak. Yarım kalan konuları tamamlama fırsatı var. İkili ilişkilerde ani başlangıçlar ya da bitişler yaşanabileceğinden çabuk karar vermemeye dikkat edilmeli. Hafta sonu bastırılmış korkular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YAY

Evle, aileyle ilgili konularda hassasiyetin fazla olacağı bir hafta. Sosyal çevreyle, arkadaşlarla iletişim kuvvetli olacak. İleriye dönük yeni fikirler geliştirilebilir. İlişkilerde gizli kalmış konuların da açığa çıkması mümkün. Hafta sonu gerçekleştirilememiş hedefler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Yakın çevreyle olan ilişkilere, kardeşlerle olan iletişime hassasiyetin artacağı bir hafta olacak. İş hayatında ve alınan sorumluluklarda kazançlı gelişmeler elde edilebilir. Sosyal hayat içinde ani tepki vermemeye dikkat edilmeli. Hafta sonu kariyer hayatında kaçırılmış fırsatlar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN KOVA

Değerli olmakla ve kazançlarla ilgili konular haftanın ağırlıklı gündemi olacak. Çok hayalci davranılmazsa bakış açısını geliştirmek mümkün. Üstlenilen sorumluluklarla ilgili gerçekçi olmaya çalışılmalı, ani kararlarla yeni sorumluluklara aday olunmamalı. Hafta sonu eğitimle ya da uzaklarla ilgili konulara odaklanılabilir.

YÜKSELEN BALIK

Bireysel konuların, verilen kararların, yapılan fedakarlıkların gündemde olacağı bir hafta. Kaygıların, korkuların üstesinden gelmek mümkün. Ticari konularda karşılaşılan fırsatları iyi değerlendirmek, çabuk karar vermemek önemli. Hafta sonu geçmiş harcamalarla tekrar ilgilenmek gerekebilir.

Hepimize verimli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu