Haftaya 22 Ağustos’ta gerçekleşen dolunayın etkileri ile başlıyoruz. Sosyalliğin artacağı dolunay döneminde bir yandan da bireysel alanımızı korumaya gayret edeceğiz. Dolunayın detaylarını 22 Ağustos Kova Dolunayı yazımdan okuyabilirsiniz.

23 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçecek. Şimdiden tüm Başak burçlarının doğum günlerini kutluyorum.

23 Ağustos Pazartesi hem finansal konularda hem de ikili ilişkilerde kalıcı, sağlam adım atmaya müsait bir gün. Sadece detaylarda boğulup ana konuyu kaçırmamaya dikkat edilmeli.

24 Ağustos Salı önemli işleri ve görüşmeleri sabah saatlerinde tamamlayıp öğleden sonraya rutin işleri bırakmak daha verimli sonuç almamıza yardımcı olacak.

25 Ağustos Çarşamba çevrede pek çok bilgi dolaşabilir. Fakat bilginin doğruluğunun ekstra sorgulanması gereken bir gün. Dikkatsizlik, bir konuya odaklanmakta zorlanma da yaşanabilir.

26 Ağustos Perşembe iletişim konularında güzel sonuç alınabilecek, sağlam fikirler üretilebilecek bir gün. Sabah saatlerinde fiziksel aktivitelerde kontrolü kaybetmemeye, akşam saatlerinde ise gergin tepkiler vermemeye dikkat edilmeli.

27 ve 28 Ağustos’ta ikili ilişkilerde çok fazla hata aramamak, ani çıkışlardan sakınmak önemli olacak. Her iki günde de günün ikinci yarısı nispeten rahat enerjiler barındırıyor.

29 Ağustos Pazar ise öğle saatleri, abartılı harcamalardan, aşırı yiyip içmekten uzak durulması gereken zaman dilimi. Akşamüstü daha rahat ve sosyalleşmenin tercih edileceği bir akış var.

23 Ağustos haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Gruplarla, arkadaşlarla iletişimin ön plana çıkacağı bir hafta olacak. Hafta başında ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda kalıcı adımlar atılabilir. Çalışma arkadaşlarıyla bilgi paylaşımında aksaklıklar yaşanabileceğinden dikkatli olmakta fayda var.

YÜKSELEN BOĞA

Sorumlulukların, kariyer hayatının öne çıkacağı bir hafta olacak. Pazartesi işle ilgili konularda olumlu gelişmelere açık bir gün. Hafta sonu ise bel ve böbrek hassasiyetine dikkat edilmeli.

YÜKSELEN İKİZLER

Uzaklarla ilgili konuların, ticari durumların öne çıkacağı bir hafta olacak. Hafta başında aşk hayatıyla ya da çocuklarla ilgili konularda atılacak adımları destekleyen bir görünüm var. Hafta sonu ise gizli kalmış konular bir anda gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Uzun süredir gündemde olan finansal sorunların kısmen çözüleceği bir hafta olacak. Pazartesi evle ya da ebeveynlerle ilgili olumlu gelişmelere açık bir gün. Hafta sonu ise iletişim krizlerine ve ufak kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var.

YÜKSELEN ASLAN

Ortak yürütülen işlerin, ikili ilişkilerin gündemde olacağı bir hafta. Hafta başında önemli görüşmeler, anlaşmalar yapılabilir. Finansal konularda yanılma potansiyeli olduğundan daha temkinli davranmakta fayda var.

YÜKSELEN BAŞAK

Çalışma düzeninin ve gündelik alışkanlıkların gündemde olacağı bir hafta. Pazartesi kazançları arttırma yönünde adım atılabilir. Hafta sonuna doğru sindirim sistemi hassasiyetlerine dikkat edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ

Çocuklar ve aşk, bu hafta öne çıkacak konular. Pazartesi ikili ilişkilerde kalıcı adımlar atılabilir. Hafta sonuna doğru ise daha çok krizli durumları yönetmek durumunda kalınabilir.

YÜKSELEN AKREP

Aileyle ilgili sürüncemede kalan durumların netleşeceği bir hafta olacak. Arkadaşlardan gelen destek, paylaşımlar iyi hissettirecek. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN YAY

Yeni fikirlerin, görüşmelerin ve kısa seyahatlerin gündemde olacağı bir hafta. Hafta başında arkadaşlardan destek alınabilir. Hafta sonuna doğru ise gündelik düzende beklenmeyen değişimler yapmak zorunda kalınabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Maddi konuların ağırlıklı gündemde olacağı bir hafta. Pazartesi iş hayatında güzel geri dönüşler elde edilebilir. Hafta sonuna doğru ise uzaklarla ilgili sürpriz haberler alınabilir.

YÜKSELEN KOVA

Bireysel konularda önemli netleşmelerin yaşanacağı bir hafta olacak. Pazartesi eğitimle ya da ticari konularda olumlu gelişmeler değerlendirilmeli. Hafta sonuna doğru kriz yaratan durumlara dahil olunabilir.

YÜKSELEN BALIK

Elde olmayan durumların netleşmesi ile daha rahat hissedilecek bir hafta olacak. Harcamalar ve giderler istenilen noktaya çekilebilir. Hafta sonuna doğru yanlış anlaşılmalara yatkınlık olduğundan ikili ilişkilerde daha temkinli olmakta fayda var.


Hepimize verimli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu