27 Eylül haftasının özellikle ilk günlerinde Balık Dolunayı etkilerini hissedeceğiz. Bir takım tamamlanmalar gündemde olacak. Destekli açılar etkisi ile daha sonuç odaklı geçirilebilecek bir hafta bizi bekliyor.

27 Eylül Pazartesi Merkür, retro öncesi durağan konumda. Bitirilmesi gereken konularla ilgili mecburiyetler olabilir. Sabırlı davranıldığı takdirde olumlu sonuçlar alınabilir. Fakat yeni bir işi ele almak, önemli bir başlangıç yapmak için uygun bir gün değil.

28 Eylül Salı Merkür Terazi burcunda gerçekleşecek ve 20 Ekim’e kadar sürecek retro hareketine başlıyor. Bu retronun temel konuları ilişkiler ve adalet olacak. Bu süreçte çözümlenmemiş ilişkilerle, adaletin yerini bulmadığı durumlarla karşılaşabiliriz. Mümkün olduğunca yeni başlangıçlar yerine, pürüzlü konuları halletmeye gayret edilmeli. İletişimde zorlanmalar yaşanabilecek bu dönemde kendimizle iletişim kurabilmek de önemli olacak.

29 Eylül Çarşamba duygusallığın yoğun yaşanacağı bir gün. Aşkın, merhametin dozu artabilir. Yanıltıcı tepkilerle karşılaşmamak için mümkün olduğunca kontrollü kalmaya çalışılmalı. Bugün daha çok ilham gerektiren işler için değerlendirilebilir.

30 Eylül Perşembe devam eden işlerle ilgili destek almak, bu konulara ciddiyetle yaklaşıp neticelendirmek için uygun bir gün. İlişkiler açısından da ne istediğini tam bilememe, duygusal olarak iniş çıkışlı tepkiler verme hali baskın olacak.

1 Ekim Cuma ise geçmiş anlaşmalarla ilgili konular, iddialı konuşmalar gündemde olabilir. Gün genelinde sert söylemlerden, baskıcı ifadelerden uzak durmaya gayret edilmeli.

Hafta sonu, özellikle de cumartesi ön plana çıkma isteği baskın. Bu sebepten yaşanabilecek gerginlikleri önlemek için kibirli davranmamaya dikkat edilmeli. Harcamalarda da aşırıya kaçma eğilimi var. Önemli konuşmalar, görüşmeler için pazar akşam saatleri tercih edilebilir.

27 Eylül haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında ikili ilişkilerde yaşanan anlaşmazlıkları arkadaşlardan gelen destek ile aşmak mümkün. Sezgilerin kuvvetli olacağı bu hafta içsel çalışmalar yapılabilir. Birlikteliklerde aşırı sorumluluk almaktan ya da karşı tarafa yüklemekten sakınılmalı.

YÜKSELEN BOĞA

Günlük akıştaki aksamalara karşı dikkatli olunması gereken bir hafta. İş ortamındaki yoğunluk artacağından planlı ve sabırlı çalışma olumlu sonuç verecektir. Aşk hayatında da baskıcı davranışlar sorun yaratabileceğinden biraz rahat davranmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında geçmiş ilişkiler ya da mevcut ilişki içindeki eski sorunlar gündeme gelebilir. İş hayatında yaşanan gerginlikleri telafi edecek fırsatlar değerlendirilmeli. Hafta sonu sağlıkla ilgili hassasiyet olabileceğinden dikkatli davranılmalı.

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında evle ilgili konular planlandığı gibi gitmeyebilir. Ebeveynlerle ilgili harcamalar gündeme gelebilir. Aşk hayatının hareketleneceği bu hafta tutkular konusunda kontrollü olmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN ASLAN

İletişim süreçlerinde ve teknolojik aletlerde sorun yaşanabilecek bir hafta. İş birliği içinde ilerlendiği takdirde güzel sonuçlar alınabilir. Aileyle olan ilişkide dengeli davranmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta başında maddi konularla ilgili aksaklıklar yaşanabilir. Bu konuda güvenilen kimselerden destek almak mümkün. Yakın çevreyle olan ilişkilerde sınırları aşmamaya, mesafeli davranmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ

Geçmişte verilmiş önemli kararlarla ilgili konuların gündeme geleceği bir hafta. Aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Özellikle işle ilgili yatırımlar, giderler konusunda aşırıya kaçmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN AKREP

Geri plana atılmış olayların, bilinçaltında yer alan konuların gündemde olacağı bir hafta. Aşk ön plana çıkarken yaratıcı faaliyetlerde verimli olmak mümkün. Aile ilişkilerinde kontrollü olmaya, açık iletişimde kalmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN YAY

Hafta başında arkadaşlarla ilgili geçmiş konular gündemde olabilir. Olaylara objektif bakmaya çalışmak sorunlara çözüm sağlayacaktır. Fakat huzursuzluk yaratmamak için açık iletişimden vazgeçilmemeli ve öfkeyi bastırmaktan kaçınmalı.

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında işle ilgili konular planlandığı gibi gitmeyebilir. Sosyal hayatın, arkadaş aktivitelerinin hareketli olacağı bir hafta. Çalışma ortamında baskı kurmamaya, sakin bir dil kullanmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında ticari konularla ya da yurt dışı bağlantılı işlerle ilgili aksaklıklar yaşanabilir. Otorite figürü olarak kabul edilen kişilerden fikir alınabilir. Ön yargılı ve ısrarcı olmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BALIK

Geçmişte kalan krizli konuların tekrar gündeme gelebileceği bir hafta. Uzakta olan kişilerden bu konuda destek alınabilir. Geçmişteki hatalara düşmemek için gerçekçi bakış açısını kaybedecek kadar merhametli davranmamaya dikkat edilmeli.

Hepimize kolaylıkla çözüm geliştireceğimiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu