1 Temmuz Haftası

1 July 2024by AstrolojiHan0

Temmuz ayına geçiş yaptığımız bu hafta, Yengeç burcunda bir yeniay yaşayacağız. Satürn’den sonra Neptün de Balık burcunda 5 aylık geri hareketine geçecek. Sene sonuna kadar karmik hesaplaşmaları ve alınamamış sonuçların tekrar gündeme gelmesini yaşayacağız.

1 Temmuz Pazartesi, haftaya Ay Boğa burcundayken başlayacağız. Gün genelinde ilişkiler, iletişim rahat ilerleyecek. Akşam saatlerinde fiziksel aktivitelere ağırlık verebiliriz.

2 Temmuz Salı, Neptün geri hareketine başlayacak. Öğle saatlerinde Merkür ile olan olumlu açısı sebebiyle maneviyat, anlayış ön planda olacak. Sağlıkla ilgili çözüm aradığımız konularda sorularımıza cevap bulabiliriz. İletişim gezegeni Merkür, 25 Temmuz’a kadar Aslan burcunda ilerleyecek. Bu süreçte konuşmalar daha iddialı ve kendine güvenen bir tarzda olacak. İlişkilerde coşku artacak. İlgi çekme, takdir görme ihtiyacımız da ön plana çıkacak.

3 Temmuz Çarşamba ise Venüs ve Satürn’ün güzel açısı, ilişkilerde ciddi gelişmeleri, olaylara kararlılıkla yaklaşmayı veriyor. Merkür’ün sert görünümü de güç savaşlarını, onaylanma isteği ile karşı tarafı manipüle etmeyi yaşatabilir. Fevri konuşmalardan, dayatmalardan kaçınalım.

4 Temmuz Perşembe, günün ikinci yarısında dikkatimizi toparlamada zorlanabiliriz. Yanılgılara açık olacağımızdan önemli kararlar alırken dikkatli olalım.

5 Temmuz Cuma, Ay Yengeç burcunda ilerleyecek ve yeniay öncesinde balzamik evresinde olacak. Bağımlılıklarımızdan arınmak, bırakmak istediğimiz fazlalıklardan kurtulmak için güzel bir gün. Mars’ın güzel açısı da efor gerektiren işlerden güzel sonuç alabilmeyi veriyor.

6 Temmuz Cumartesi, Sirius etkili Yengeç Yeniayı bireysel ya da toplumsal olarak atılacak adımlarda uzun vadeli, olumlu sonuçlar alabilmemizi destekliyor. Öncü niteliğin ve su elementinin baskın olduğu gökyüzü, duygusal düşünmeye, hemen harekete geçmeye yatkın olacağımızı anlatıyor. Yengeç burcu duygusal güvence arayışını, duyarlılığı ve sevgiyi ifade etmeyi merkeze koyar.  Odağımız ailemize, yuvamıza, ülkemize ve kendimizi güvende hissettiğimiz alanlara kayacak. Satürn’ün konumu sebebiyle yapacağımız başlangıçlar istikrarlı gidişatı destekleyecek.

7 Temmuz Pazar ise sabah erken saatleri, sezgilerimiz kuvvetli olacağından manevi çalışmalarla değerlendirebiliriz. Öğlene doğru iddialaşmalardan ya da riskli işlerden uzak duralım. Akşam ise iletişimimiz daha kuvvetli olacağından, işlerimizde daha verimli sonuç alabiliriz.

1 Temmuz haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Haftaya evinizle ya da ebeveynlerinizle ilgili konuları çözümleyerek başlayacaksınız. Ailede hasta varsa onun sağlık sorunu sonlanacak. Uzun zamandır alamadığınız ödemeler, bu hafta elinize geçebilir. Özel hayatınızda baskıcı davranmamaya gayret edin.

YÜKSELEN BOĞA

Kardeşlerinizden ya da yakın arkadaşlarınızdan destek alacağınız bu hafta kısa seyahatler ya da eğitimler de gündemde olacak. Ailedeki otorite figürleri ile gerginlik yaşanabilir. Gruplar içinde ön planda olacaksınız.

YÜKSELEN İKİZLER

İşinizle ya da kazançlarınızla ilgili olumlu gelişmelerle haftaya başlayacaksınız. Yatırım yapmaya müsait bir hafta. Sürpriz gelişen fırsatları değerlendirmeye çalışın. Seyahatlerle ya da yakın çevrenizle olan iletişiminizde aksamalar yaşanabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

İdealleriniz, hayalleriniz için adım atabileceğiniz bu hafta, sosyal çevrenizle etkileşiminiz de fazla olacak. Yurt dışı bağlantılı işlerle ya da eğitimle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Finansal konularda ise risk almamaya dikkat edin.

YÜKSELEN ASLAN

İç dünyanıza odaklanacağınız bu hafta bilinçaltınızda sizi rahatsız eden konularla yüzleşeceksiniz. Bırakmak istediğiniz bir alışkanlığınız varsa bırakabilirsiniz. İşle ilgili akış olumlu olacak. İkili ilişkilerde ise sert söylemlerden kaçının.

YÜKSELEN BAŞAK

İleri dönük planlarınız, idealleriniz için girişimde bulunacağınız bir dönemdesiniz. İkili ilişkiler konusunda da şanslısınız. Eğitimde ya da hukuki konularda fırsatlarla karşılaşacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla gergin diyaloglardan sakının.

YÜKSELEN TERAZİ

İşinizle ilgili yeni fikirler üretebilir ve bunları hayata geçirebilirsiniz. Beslenme düzeninizde de değişiklik yapmak isteyeceksiniz. Sağlıkla ilgili sorunlarınıza şifa bulabileceğiniz bir haftadasınız. Özel hayatınızda baskıcı tutumlardan kaçının.

YÜKSELEN AKREP

Hayata bakışınızın daha pozitif olacağı bu hafta yaratıcı yönünüzde aktif olacak. İkili ilişkilerde güzel gelişmelere hazır olun, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin. İşle ilgili konularda ise güç savaşlarından uzak durun.

YÜKSELEN YAY

Evinizle ilgili sorunlara çözüm geliştireceğiniz bir haftadasınız. Aile yaşantınıza yeni bir düzen getirebilirsiniz. Ebeveynlerin sağlık sorunlarını çözümleyeceksiniz. Önyargılı davranmadan fikir çatışmalarında uzak durmaya gayret edin.

YÜKSELEN OĞLAK

İş birliği içinde olmanız gereken alanlarda, kabullenici iletişim şeklinizle fark yaratacaksınız. İkili ilişkilerde güzel gelişmeler gündemde olacak. Yaratıcı fikirler geliştirebilirsiniz. Harcamalarda ise aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN KOVA

Emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bu hafta kazançlarınızla ilgili uzun vadeli yatırımlar yapabilirsiniz. Ailenizin desteğini hissedeceksiniz. Gayrimenkullerle ilgili de fırsatlarla karşılaşacaksınız. İkili ilişkilerde baskı kuran diyaloglardan sakının.

YÜKSELEN BALIK

Hayatın hangi alanından keyif alıyorsanız, o yöne ilerlemeniz gereken bu hafta kesinlikle sezgilerinize güvenin. Eğitimler, yakın çevreyle ilişkiler size iyi gelecek. Sağlığınıza, özellikle de beslenmenize dikkat edin.

 

Hepimize güzel adımların atılacağı bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno