10 Mart Balık Yeniayı

9 March 2024by AstrolojiHan0

10 Mart Pazar öğle saatlerinde Balık burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Bireysel anlamda hayatımıza bazı fırsatları getirebilecek bu yeniay, sosyal hayatta yaşanacak bir takım zorlukları işaret ediyor.

Balık burcu merhameti ve ilhamı ifade eder. Neptün’ün eşlik ettiği bu yeniay, Uranüs’ün etkileşimiyle de, daha iyimser duygularla yeni bir şeyler yapma isteği uyandıracak.

Psikolojik çözümlemeleri, farkındalık geliştirmeye yönelik çalışmaları destekleyen bir enerji var. İletişim de hareketlenecek. Su gruplarını (Balık, Yengeç, Akrep) olumlu etkileyecek bu yeniayda genel anlamda maneviyat ön planda olacak.

Aynı zamanda Mars’ın zorlu açısı da yeniaya sert etkiler veriyor. Denizlerle, sularla ve havacılıkla ilgili konularda da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Türkiye’nin haritasına önemli temaslar var. Hukuki süreçler, uluslararası iletişim ve üniversitelerle ilgili gelişmeler gündemde olacak.

5-15 Mart, 5-15 Haziran, 8-18 Eylül, 7-17 Aralık arasında doğanlar ve 20 derece Balık burcunda önemli vurguları olanlar bu yeniaydan daha fazla etki alacaklar.

Yükselen burçlara göre alınacak etkiler de şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kendi değerinizi daha fazla hissetmek isteyeceksiniz. Bu yüzden bazı ilişkileri ya da alışkanlıkları bitirebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Gruplar içinde ön planda olacağınız günlerdesiniz. Yöneticilerinizle ya da otorite figürleri ile çatışmalardan uzak durmaya dikkat edin.

YÜKSELEN İKİZLER

İşinizle ilgili fırsatlar, bekleyen konuların netleşmesi gündemde olacak. Seyahatlerle ya da uzaklarla ilgili planlarda aksamalar yaşanabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Uzun vadeli planlarınızı hayata geçirme isteğinizin artacağı bu dönemde yurt dışı bağlantılı işleriniz hareketlenebilir. Öngöremediğiniz harcamalar da gündeme gelebilir.

YÜKSELEN ASLAN

Maddi konulara odaklanacağınız yeniay sürecinde sağlığınıza da ilgi göstermeniz gerekebilir.

İşle ilgili sorunlu konuları da çözümleme fırsatınız olacak.

YÜKSELEN BAŞAK

Özel hayatınızda daha anlayışlı davranıp ve yeni kararlar alacağınız günler. Sağlıkla, özellikle de sindirim sisteminizle ilgili hassasiyetler yaşanabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Çalışma ortamınızın ve günlük rutinlerinizin gündemde olacağı yeniayda beslenme düzeninizi de değiştirebilirsiniz. Özel hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN AKREP

Aşk hayatınıza güzel gelişmeler getirecek bu yeniayda çocuklarınızla da daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Ailevi konularda gerginlikler yaşanabilir.

YÜKSELEN YAY

Evinizle ya da aile büyükleriyle ilgili sorunlara çözüm geliştirebileceğiniz günlerdesiniz. Yakın arkadaşlarla, kardeşlerle ilgili de beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Yakın çevrenizle ilişkilerinize odaklanacağınız yeniay döneminde olaylara farklı yaklaşımlar geliştireceksiniz. Maddi konularda risk almamaya çalışın.

YÜKSELEN KOVA

Kendi değerinize odaklanacağınız bu süreçte evinizle ilgili harcamalar da gündeme gelecek.

Ev kazalarına karşı dikkatli olunmalı.

YÜKSELEN BALIK
Düşüncelerinizi hayata geçirmeyi, kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmayı tercih edeceksiniz. Gizli kalmış konular gündeme gelebilir.

 

Balık Yeniayı ile kendimizi kandırmadan sevgiye teslim olabilmemiz temennisiyle sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno