10 Nisan Haftası

22 April 2023by AstrolojiHan0

10 Nisan haftası, haftanın ilk günlerindeki olumlu etkileri değerlendirmeye çalışalım. Perşembe akşamüstü itibariyle kısıtlanmaları, baskı altında hissetmeyi yaşayabiliriz.

10 Nisan Pazartesi Ay Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde sürpriz haberler alabiliriz.

Öğle saatlerinden akşama kadar olan süreçte ise eğitimle, ticaretle ilgili işlerimizde girişimde bulunma şansımız var. İlişkilerimizde de, daha olumlu bir akış olduğundan güzel paylaşımlar yaşayabiliriz.

11 Nisan Salı tutkunun, sevdiğimiz şeylere sahip çıkmanın ön planda olacağı bir gün. Özellikle günün ilk yarısında finansal anlamda önemli kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabiliriz. Sevgi şeklimizi belirleyen Venüs, 11 Nisan-7 Mayıs arasında İkizler burcunda ilerleyecek. Bu süreçte Venüs bizlere daha sosyal, meraklı ve flörtöz olma etkisi verecek.

İlişkilerimizde karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunmak, iletişimde olmak önem kazanacak. Aynı zamanda ilişkilerde kararsızlıklar hatta ani değişimler de yaşanabilir.

12 Nisan Çarşamba Güneş ve Jüpiter’in Koç burcunda kavuşumları var. Öğrenme isteğimizin yüksek olacağı bu gün maddi konularda da ilerlemek için hamle yapabiliriz. Öğleden sonra daha güzel bir akış olacağından fırsatları değerlendirmeye çalışalım.

13 Nisan Perşembe Ay Oğlak burcunda ilerlerken sorumluluklarımızı ön planda tutup, mantık odaklı davranmayı tercih edeceğiz. Sabah saatlerinde sabırsız olabileceğimizden temkinli hareket etmeye gayret edelim. 12:30-14:30 arası daha olumlu saatler. 17:14 sonrasında da yeni bir işe başlamaktan ya da önemli konuşmalar yapmaktan kaçınalım.

14 Nisan Cuma Venüs ve Satürn’ün sert açısı sevgi paylaşımlarımızı zorlayabilir. Kendimizi baskı altında hissedebilir, ilişkilerimizde istediğimizi alamadığımızı düşünebiliriz. Finansal konularda da zorlanmaların yaşanabileceği bir gün.

15 Nisan Cumartesi, günün ilk yarısı sosyalleşmek, gruplar içinde etkin olmak keyif verecek.

16 Nisan Pazar ise Ay Balık burcunda ilerlerken duygusal olarak daha hassas ve alıngan olabiliriz. Akşam saatleri daha rahat hissedeceğimiz saatler.

10 Nisan haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Bireysel kararlar alıp isteklerinizi daha fazla ifade edeceğiniz bir hafta. İletişiminiz artarken, gruplar içinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hafta sonu ise yakın çevrenizle ya da kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

YÜKSELEN BOĞA

İç dünyanıza yöneleceğiniz bu hafta güzel farkındalıklar yaşayabilirsiniz. İşinizle ve kazançlarınızla ilgili daha etkin kararlar alacaksınız. Hafta sonu arkadaşlarınız tarafından anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

İleri dönük planlarınız için harekete geçeceğiniz, sosyal çevrenizden yardım alacağınız bir hafta. Seyahat planları yapabilir, görüşlerinizi rahatça ifade edeceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise işinizle ilgili kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

İşinizde ve üstlendiğiniz sorumluluklarda girişim yapmak isteyeceğiniz bu hafta, çabuk karar vermemeye gayret edin. Finansal konularda sürüncemede kalmış işleri tamamlayabilirsiniz. Hafta sonu ise düşüncelerinizi rahat ifade edememek sizi rahatsız edebilir.

YÜKSELEN ASLAN

Eğitim, ticaret ve yurt dışı bağlantılı işlerin hareketleneceği bu hafta iyimserliğin dozunu kaçırmamaya gayret edin. Sosyal hayatınızda aktif olacaksınız. Hafta sonu maddi konular sebebiyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

Cesaretinizin fazla olacağı bu hafta risk almaya da yatkınsınız. Harcamalarda aşırıya kaçmamaya dikkat edin.  Çalışma ortamınızda etkin hissedeceksiniz. Hafta sonu ikili ilişkilerde anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Evliliğinizde, ortaklı işlerinizde ya da ikili ilişkilerinizde şanslı olacağınız bir hafta. Çocuklarınızla ve özel hayatınızda güzel vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru çalışma arkadaşlarınızla fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

İş hayatında fırsatlarla karşılaşacağınız bu hafta finansal konular da önceliğiniz olacak. Beklediğiniz bir ödemeyi alabilir, kredi çekebilirsiniz. Hafta sonu ise aşk hayatınızda olaylar umduğunuz gibi gelişmeyebilir.

YÜKSELEN YAY

Hobilerinizle, çocuklarınızla ya da aşk hayatınızda daha aktif olacağınız bu hafta iletişiminizin kuvvetli olduğunu hissedeceksiniz. İkili ilişkilerde rahat olacaksınız. Hafta sonu ebeveynlerle ya da evinizle ilgilenmeniz gerekebilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Ailenizden destek alacağınız, evinizle ilgili girişimleri hızlandıracağınız bir hafta. İş hayatınızda da kendinizi iyi hissedeceksiniz. Hafta sonuna doğru ise çalışma arkadaşlarınızla iletişimde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

Yeni fikirler üretip, düşüncelerinizi hayata geçirmek isteyeceğiniz bu hafta yaratıcı yönünüzü kullanacaksınız. Aşk hayatında da şanslısınız. Hafta sonu harcamalarda abartıya kaçmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BALIK

Yeteneklerinizi ön plana çıkarmak isteyeceğiniz, kazançlarınızı geliştirmeye yönelik düşüneceğiniz bir hafta. Evinizle ya da ailenizle ilgili yapmak istediklerinizi de hayata geçirebilirsiniz. Hafta sonu ise aile büyükleri tarafından anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz.

 

Hepimize güzel bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno