10 Ocak Haftası

9 January 2022by AstrolojiHan0

10 Ocak haftası aklımızın, kararlarımızın biraz karışık olacağı bir hafta. Fakat ilk iki günü ruhsal olarak daha kuvvetli hissederek geçireceğiz. 10-11 Ocak günlerinde, Mayıs 2021’de niyetlendiğimiz konularda, fark edilen noktalarda ilerleme şansı yakalayabiliriz. Özellikle de ikili ilişkiler adına tamir edici fırsatlar olabilir. Duygu ağırlık değil de mantık odaklı hareket etmek bu şansı değerlendirmeye destek olacak.

12 Ocak Çarşamba ise sert bir açı etkisinde olacağımızdan davranışlarla akıldakilerin, hayallerin birbiri ile çatışması yaşanabilir. Yanıltıcı adımlar atmaya, yönlendirmelerin etkisinde kalmaya müsaitiz. Bu yüzden dolduruşa gelmemeye, ütopik hareketlerden uzak durmaya özen gösterilmeli. Ayrıca bağışıklık sistemimiz de zorlanabilir. Bu hafta kendimizi hastalıklara karşı korumaya daha çok dikkat etmeliyiz.

13-14 Ocak’ta ise Merkür retro konumuna hazırlanarak durağan konumda olacak. Perşembe ve Cuma günleri önemli bir karar almamaya ve teknolojik aletlerle ilgili tedbirli olmaya gayret edelim. Geçmişe dönük konular beklenmedik şekilde karşımıza çıkabilir. Çevremiz de kararsızlık içinde olabileceğinden iptal edilen anlaşmalarla, umulmadık tepkilerle, vazgeçişlerle karşılaşabiliriz.

15 Ocak Cumartesi Merkür, 5 Şubat’a kadar devam edecek retro hareketine başlayacak. Ocak ayının ikinci yarısı Venüs ve Merkür’ün retro hareketi ile geçeceğinden ilişkilerde iletişime daha çok özen göstermemiz gerekecek.

Hafta sonu isteklerimize daha çok odaklanıp, daha hırslı davranabiliriz. Dikkat etmemiz gereken, gücü takıntı yapmamak ve zorlamalardan kaçınmak olmalı. Bizi de kimsenin zorlamasına imkan vermemeye çalışalım.

10 Ocak haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Hafta başında kariyer, iş konularında netice alamadığınız noktalarda bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta arkadaşlarla olan ilişkiler gündemde olacak. Bazı arkadaşlık ilişkileriniz beklemediğiniz şekilde değişebilir. Uzaklarla ilgili işlerinizde, seyahatlerinizde de daha dikkatli olmalısınız.

YÜKSELEN BOĞA
Haftanın ilk günleri uzaklardaki dostlardan yardım alabilir, yurt dışı bağlantılı işlerinizde fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatında otorite figürü olarak gördüğünüz kişilerle olan iletişiminizde bazı aksaklıklar yaşanabilir. Bu yüzden iletişimde net olmaya gayret edin. Arkadaş çevresinde, özellikle maddi konularda, sebebini fark edemediğiniz krizler yaşanabilir. Harcamalarda temkinli olunmalı.

YÜKSELEN İKİZLER
Hafta başında maddi konularda, işinizle ilgili daha rahat bir akış olacak. Yurt dışı bağlantılı konularda, seyahatlerde bazı sorunlar yaşanabilir. Eğitim ya da tanıtım alanlarında da belirsizlik, son dakika değişlikleri gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde düşüncelerle, hareketlerin paralel olmasına dikkat edilmeli.

YÜKSELEN YENGEÇ
Haftanın ilk günlerini ikili ilişkilerdeki geçmiş sorunları çözümlemek için değerlendirebilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir anda ortaya çıkan iletişim krizleriyle ilgilenmek zorunda kalınabilir. Çalışma ortamında davranışların beklentilerden farklı olması akıl karıştıracak. Bu hafta sağlığa karşı da daha dikkatli olmak gerekiyor.

YÜKSELEN ASLAN
Hafta başında sezgilerinize güvenebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili var olan sorunlara da çözüm geliştirebileceğiniz günler olacak. Bu hafta ikili ilişkilerdeki geçmiş sorunlar ya da açık düşmanlıklar gündeminize gelebilir. Aşk hayatında tedbirli olmaya gayret edin. Çocuklarla ilgili de daha sağduyulu hareket etmekte fayda var.

YÜKSELEN BAŞAK
Haftanın ilk günleri aşk hayatında güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gündelik hayatta bazı aksamalar gündeminize gelebilir. Sağlıkla ilgili geçmişte atlanmış konuların bu dönemde ortaya çıkması mümkün. Aile ilişkilerinde gösterilen tepkiler gerçek duyguları yansıtmayabilir, bu da gerginliklere yol açabilir. Aile ve ikili ilişkiler dengesini gözetmeye dikkat edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ
Hafta başında çalışma düzeninizin ve aile hayatınızın dengesini oluşturmak adına güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde bazı gerginlikler olabilir. Aşk ilişkilerinizdeki önceliklerinizi de sorgulayabilirsiniz. Trafikte risk almamaya özen gösterilmeli.

YÜKSELEN AKREP
Haftanın ilk günlerinde yaratıcı fikirler üretebilir, yakın çevrenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aile içinde geriye dönük sorunların gündeme gelmesi mümkün. Ebeveynlerinizle olan ilişkilerinize özen göstermeniz gerekebilir. Maddi konularda da risk almamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN YAY

Hafta başında emlak konularıyla ilgili bazı fırsatlarla karşılaşabilir, aile içinde daha huzurlu hissedebilirsiniz. Anlaşmalarda, sözleşmelerde bazı pürüzler çıkabilir. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Ev kazalarına karşı temkinli olunmalı.

YÜKSELEN OĞLAK
Haftanın ilk günlerinde fikirlerinizle, iletişim tarzınızla kendinizi daha net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bu hafta kazançlarınızla ilgili geçmiş sorunlar gündeme gelebilir.

Belirsizliklere karşı dikkatli olunmalı. Saklanan bilgiler ya da yanlış yönlendirmeler sebebiyle hata yapılabilir.

YÜKSELEN KOVA
Hafta başında bazı korkularla yüzleşme ve bunları geride bırakabilme fırsatı değerlendirilebilir. Geçmiş kararlarınızı sorgulayacağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Uzun vadeli maddi planlarda gerçekçi davranmaya dikkat edilmeli. Arkadaş çevresinde de göründüğünden farklı gelişen durumlarla karşılaşılabilir.

YÜKSELEN BALIK
Hafta başında geleceğe dönük planlarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan da güzel destek alabileceğiniz günler. Bu hafta yarım kalmış konular, gizli düşmanlıklar gündeme gelebilir. İş hayatınızda atacağınız adımlara dikkat etmeniz önemli. Düşündüklerinizle hayata geçirdikleriniz birbirini tutmayabilir.

Hepimize aklımızın ve ruhumuzun netliğini koruduğumuz bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno