11 Aralık Haftası

13 December 2023by AstrolojiHan0

11 Aralık haftasının öne çıkan gökyüzü olayları, Yay burcundaki yeniay ve Merkür’ün retro konuma geçmesi.

11 Aralık Pazartesi haftaya Ay Akrep burcundayken başlayacağız. Yarım kalan konuları neticelendirmek için güzel bir gün. Özellikle de 12:00-14:10 arasında yeni girişimler yerine daha önce başladığımız işleri tamamlamayı tercih edelim.

12 Aralık Salı Merkür, retro öncesinde durağan konumda olacak. Salı ve Çarşamba günleri ciddi kararlar almak ya da önemli görüşmeler yapmak uygun olmayabilir.

13 Aralık Çarşamba ise Yay burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Adalet arayışının, hak-hukuk konularının ön planda olacağı bu hafta para piyasalarında da ani iniş çıkışlar yaşanabilir. Ailevi konularda beklentilerin farklı gerçekleşmesi yaşanabilir. Sağlık olarak da karaciğer ve bacaklarla ilgili konular gündeme gelebilir.

14 Aralık Perşembe Merkür 2023’ün son retrosuna Oğlak burcunda başlayacak ve 3 Ocak 2024’te Yay burcunda bitirecek. Bu süreçte iş hayatındaki iletişimle, yönetimle ilgili konularla ve üstlendiğimiz sorumluluklarla ilgili aksamalar, yanlış anlamalar artabilir. İlişkilerimizdeki pürüzler, daha çok mantığı duygunun önünde tutarak, güven içinde olmak istememizden kaynaklanacak. Merkür’ün retro dönemlerinin, yarım kalmış projelerle, tamamlanması gereken çalışmalarla uğraşmak için uygun zamanlar olduğunu unutmayalım.

15 Aralık Cuma olaylara daha iyimser yaklaşacağımız bir gün. Akşam saatlerinde kontrolcü bir yaklaşım içinde olabiliriz. Israrcı olmamaya gayret edelim.

Hafta sonu, Ay Kova burcunda ilerleyecek. Sosyalleşmenin öncelikli olacağı 16 Aralık Cumartesi bıraktığımız ve geri dönmek istediğimiz bir aktiviteye başlayabiliriz. Sağlıkla ilgili çözümlenmemiş konuları da tekrar masaya yatırabiliriz.

17 Aralık Pazar ise Neptün’ün sert açısı dalgınlıkların, yanılgıların fazla yaşanmasına sebep olabilir. Sularla ilgili de sorunlar gündeme gelebilir.

11 Aralık haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Pazartesi, maddi konularla ilgili tamamlamak istediğiniz süreçleri netleştirebilirsiniz. Hafta genelinde hareketli olacaksınız. Uzaklardan gelen haberlerle, yurt dışı bağlantılı işlerle daha fazla ilgilenmeniz gerekecek. Hafta sonu ise tanımadığınız kişilere temkinli yaklaşmaya gayret edin.

YÜKSELEN BOĞA

Hafta başında hukuki konularda ya da iş birliği içinde olduğunuz alanlarda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Giderlerin ön planda olacağı bu hafta sağlığınız konusunda dikkatli olun. Hafta sonu ise arkadaş çevresinde beklentilerinizi fazla tutmamaya gayret edin.

YÜKSELEN İKİZLER

Pazartesi, günlük akışınızı düzenleyebilir, çalışma arkadaşlarınızla olan sorunları çözümleyebilirsiniz. Hafta genelinde ikili ilişkiler ön planda olacak. Sizin dışınızda gelişen konuları çözümlemeniz gerekecek. Hafta sonu da işle ilgili konularda hayalci davranmamaya özen gösterin.

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında özel hayatınızdaki küslükleri düzeltme şansı yakalayacaksınız. Çalışma hayatınızın, iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin ön planda olacağı bu hafta beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu beslenmenize, sağlığınıza daha fazla özen gösterin.

YÜKSELEN ASLAN

Pazartesi evle ve günlük işlerle ilgili tamamlamak istediğiniz şeylerle ilgilenebilirsiniz. Bu hafta çocuklarınızla ya da özel hayatınızla ilgili planda olmayan konular gündeminizde olacak. Hafta sonu ise finansal konularda emin olmadığınız adımları atmayın.

YÜKSELEN BAŞAK

Pazartesi yaratıcı fikirler geliştirmek, yakın arkadaşlarla güzel vakit geçirmek için güzel bir gün. Hafta genelinde aileyle ilgili konular ön planda olacak. Özellikle uzaklardaki akrabalardan haberler alabilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkilerde karar verirken fazla duygusal olmamaya gayret edin.

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında evle ilgili yapmak istediğiniz harcamalar önceliğiniz olacak. Kısa seyahatler, yakın çevrenizle olan ilişkiler hafta genelinde gündeminiz. Trafikte dikkatli olun. Hafta sonu da her duyduğunuza inanmayın.

YÜKSELEN AKREP

Pazartesi düşüncelerinizi hayata geçirmek, yakın çevrenizden fikir almak isteyebilirsiniz. Maddi konulara yoğunlaşacağınız bu hafta yatırımlarınızla ilgili risk almamaya gayret edin. İkili ilişkilerinizde de beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YAY

Hafta başında maddi konularda yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İşinizle ve günlük akışınızla ilgili kararlar alabileceğiniz bir haftadasınız. Sağlığınızla ilgili olan gelişmeleri ihmal etmemeye dikkat edin. Hafta sonu ailevi konularda yanılgılara yatkın olabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Pazartesi sosyal hayatınız aktif olacak. İleri dönük planlarınız için yapmanız gerekenleri tamamlayabilirsiniz. Bu hafta bazı konularda tamamlanmalar yaşayacaksınız. Hafta sonu ise gizli düşmanlara karşı dikkatli olmakta fayda var.

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında iş hayatınızda yarım kalan konuları tamamlayacaksınız. Sosyal hayatınıza odaklanacağınız bu hafta ailevi konulardaki planlarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonu da arkadaşlarınızla maddi konularda yanılgılara açık olacağınızdan dikkatli hareket edin.

YÜKSELEN BALIK

Pazartesi uzun vadeli planlarınıza farklı bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Kariyer hayatınızın öncelikli konunuz olacağı bu hafta şaşırtıcı haberler alacaksınız. Hafta sonu ise otorite figürleri ile yapacağınız konuşmalarda gerçekçi olmaya gayret edin.

Hepimize güzel bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno