11 Eylül Haftası

10 September 2023by AstrolojiHan0

11 Eylül haftasında gökyüzündeki önemli olaylar Başak Yeniayı ve Merkür’ün ileri harekete geçişi diyebiliriz.

11 Eylül Pazartesi haftaya Ay Aslan burcundayken başlayacağız. Pazartesi ve Salı günleri motivasyonumuz yüksek. Ön planda olmak, ortamları organize etmek isteyebiliriz. Pazartesi yediklerimize dikkat edelim. Yeme-içme konusunda aşırıya kaçmayalım.

12 Eylül Salı günü önemli işlerimizi ve görüşmelerimizi 18:15’e kadar tamamlamak daha çok verim almamıza yardımcı olacak.

13 Eylül Çarşamba ve 14 Eylül Perşembe Ay Başak burcunda olacak. Bu iki gün, yeniay öncesinde bitirilmesi gereken işleri tamamlamak, fazlalıklardan kurtulmak için değerlendirilebilir.

15 Eylül Cuma ise Başak burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay düzen sağlamak, mevcut durumu detaylarla mükemmelleştirmek konusunda bizi harekete geçirecek. Eylül’ün ikinci yarısında daha çok hayatımızda karışıklık olduğunu düşündüğümüz alanları düzene sokma isteğimiz baskın olacak. Özellikle de maddi konularla ilgili farklı yaklaşımlarla yeni dengeler oluşturmaya çalışacağız. Kendimizi ihmal ettiğimiz alanları fark edip buraları telafi edebiliriz. Merkür’ün durağan konumda eşlik edeceği bu yeniayda fikirlerimizin kısıtlandığını, kendimizi ifade etmekte zorlandığımızı da hissedebiliriz. Yeniaydan değişken burçlar (Başak, Balık, İkizler, Yay) daha çok etki alacak.

16 Eylül Cumartesi ise Uranüs’ün olumlu açısı yeniliklere açık olmayı, sosyal ortamlarda aktifleşmeyi destekliyor. Uzun zamandır denemek isteyip de yapamadığımız bir şeyi hayata geçirebiliriz. Merkür’ün durağan konumunu unutmadan, önemli başlangıçlar yapmamaya dikkat edelim.

17 Eylül Pazar, Merkür ileri harekete geçecek. Uzun zamandır iletişimde ya da teknolojik aletlerle ilgili yaşadığımız zorlu süreçler artık yavaş yavaş düzelecek. Gün genelinde harcamalarda abartmaya yatkınız. İlişkilerde de aşırı gurur vurgusu, gerginliklere yol açabilir.

11 Eylül haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında fiziksel olarak kendinize çok yüklenmemeye özen gösterin. Günlük akışınızın ve çalışma hayatınızın hareketli geçeceği bir hafta olacak. Hafta sonu harcamalarla ilgili aşırıya kaçmamak önemli.

YÜKSELEN BOĞA

Hafta genelinde aşk hayatınız ya da çocuklarınızla ilgili konular ön planda olacak. Pazartesi bu alanlarda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Cuma gününden sonra ise olaylar daha rahat gelişecek.

YÜKSELEN İKİZLER

Pazartesi evinizle, ebeveynlerinizle ilgilenmenizi gerektirecek gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonuna doğru ailevi ya da emlakla ilgili konularda yarım kalmış işleri tamamlayabilirsiniz. Yakın çevrenize yapacağınız, planda olmayan harcamalar da gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında iş hayatında, gerilimli iletişimden uzak durmaya çalışın. Hafta sonu itibariyle yakın çevrenizle ilişkileriniz, yaşanan iletişim sıkıntıları rahatlamaya başlayacak. Arkadaşlarla birlikte yapılacak harcamalar da artabilir.

YÜKSELEN ASLAN

Pazartesi seyahatlerle ya da eğitimle ilgili harcamalarınızda artış olabilir. Kazançlarınızda yaşadığınız sıkışıklık bu hafta sonu rahatlamaya başlayacak. Yapabileceğinizden daha fazlasını söz vermemeye dikkat edin.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta başında sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Önemli bireysel kararlar alıp, önümüzdeki hafta itibariyle de uygulamaya geçebilirsiniz. Yurt dışıyla ilgili konularda ve seyahatlerde harcamaları kontrollü yapmaya gayret edin.

YÜKSELEN TERAZİ

Pazartesi ikili ilişkileriniz sebebiyle planda olmayan konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta genelinde daha çok yalnız kalmak isteyeceksiniz. Giderlerinizi dengelemeye çalışırken hafta sonunda harcamalarda kontrol kaçabilir.

YÜKSELEN AKREP

Haftanın ilk günleri sindirim sisteminiz daha hassas olacağından yediklerinize dikkat etmeniz önemli. Yeni gruplar, tanışmalar ön planda olacak. İkili ilişkiler yönünden de şanslı olduğunuz bu hafta abartılı isteklerden uzak durmaya çalışın.

YÜKSELEN YAY

Hafta başında işinizle ilgili iddialı, riskli kararlar almamaya gayret edin. Kariyer hayatınız ya da toplum içindeki tavrınızla ilgili bazı değişimleri hayata geçirebilirsiniz. Hafta sonu ise özel hayatınızda düşüncelerinizde esneklik gösterebilmek size iyi gelecek.

YÜKSELEN OĞLAK

Uzaklarda yaşayan kişilerden alacağınız haberlerle haftaya başlayabilirsiniz. Hafta genelinde eğitimde, yurt dışı bağlantılı konularda güzel gelişmeler olabilir. Çocuklarınızla ilgili yeni düzenlemelere gideceksiniz. Hafta sonu da bu konularda daha fazla harcama yapma ihtimaliniz var.

YÜKSELEN KOVA

Pazartesi trafikte daha temkinli olmaya gayret edin. Hafta genelinde giderlerinizi, sizi sıkan konuları bir düzene koyma eğiliminde olacaksınız. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde iddialı tavırlardan, abartılı tepkilerden uzak durun.

YÜKSELEN BALIK

Hafta başında ikili ilişkilerde yaşanacak gerginlikler, sonrasında çözüme ulaşacak. Yakın çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bu hafta, çalışma arkadaşlarınızla olan diyaloglarda inatlaşmalardan uzak durmaya gayret edin.

Hepimize verimli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno