12 Aralık Haftası

15 December 2022by AstrolojiHan0

12 Aralık haftası Merkür’ün ve Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte düşüncelerimizde, iletişimimizde ve maddi konularda ciddi olma eğilimindeyiz.

12 Aralık Pazartesi ilgilendiğimiz konulara daha kararlı ve ciddi yaklaşacağız. Çevremize istikrarlı bir izlenim yaratabilir, otorite konumunda gördüğümüz kişilerden yardım alabiliriz.

13 Aralık Salı, Ay Aslan burcunda ilerlerken akşamüstü saatlerinde kendimizi daha ön planda görmek isteyebiliriz. Fakat bir yandan da engelleniyormuş hissi çevremizle çatışmaya sebep olabilir. Önemli işlerimizi ve görüşmelerimizi 18:50’den önce tamamlamak daha iyi verim almamıza destek olacaktır.

14 Aralık Çarşamba, 11:45’e kadar dikkatimizi toplamakta zorlanabiliriz. Gün genelinde gerçekçi davranmak konusunda temkinli olmak önemli. Aklımızın karışması, konuları farklı değerlendirmemiz mümkün. Önemli kararlar vermek yerine, geçmiş tecrübelerimizden faydalanarak sadece durum analizi yapabiliriz.

15 Aralık Perşembe, Ay Başak burcunda ilerleyecek. İletişimin keskinleşebileceği perşembe ve cuma günleri ani çıkışlar, beklenmedik haberler, fikir çatışmalarının haddini aşması gündemde olacak. Akşam saatleri enerjimizi üretken olmaya kanalize edelim.

16 Aralık Cuma devam eden gergin enerjiler sebebiyle sert söylemlerden uzak durmaya, trafikte sakin kalmaya dikkat edilmeli. Sosyal medya ile ilgili beklenmedik aksilikler de yaşanabilir.

Hafta sonu Ay Terazi burcunda ilerlerken ağırlıklı gündemimiz ilişkiler olacak. Daha sosyal olmak isterken, konuşmalarımız olayların farklı yönlerine odaklanabilir. Değişik fikirler üretebilir, yeni bir şeyler öğrenmeye hevesli olabiliriz. Cumartesi akşam saatlerinde geçmiş sorunlu konuları çözümlemek mümkün. Pazar ise ilişkilerimizde kendimizi kandırmamaya dikkat edelim.

12 Aralık haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Projelerinizi, ileri dönük planlarınızı daha ciddiye alarak başladığınız bu hafta yurt dışı bağlantılı işlerde, ticari faaliyetlerde bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu konularda hayal kırıklığı yaşamamak için gerçekçi hareket etmek önemli olacak. İşinizde yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz bu hafta, çalışma ortamınızda gergin diyaloglardan uzak durun.

YÜKSELEN BOĞA

Hafta başında işinizdeki stresli konuları yönetme beceriniz yüksek olacak. Giderlerinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Kendi değerinizi sorgulayacağınız bu hafta kaybettiklerinizden ziyade kazanma ihtimaliniz olan konulara odaklanmak size iyi gelecek. Özellikle hafta sonu olaylara daha farklı bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Dolunayın etkisi sürerken ikili ilişkilerinizde önemli kararlar vermek isteyebileceğiniz bu hafta sorumluluklarınızla ilişkinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Hafta ortası alacağınız sürpriz haberler kurmak istediğiniz dengeleri bozabilir. Sağlığınız konusunda da temkinli davranmanız gerekebilir. Hafta sonu ise problemlere daha yapıcı yaklaşıp çözüm üretebileceksiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında günlük akışınızı, beslenme alışkanlıklarınızı düzene koymak isteyebilirsiniz.  Sağlıkla ilgili sorunlarınıza çözüm bulmanız mümkün. Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerde belirsizlikler, güvensizlikler yaşanabilir. İş hayatınızda rekabeti yoğun hissedeceksiniz. Bu süreçte eşinizden destek alabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN

İkili ilişkilere ve çocuklarla ilgili konulara odaklanarak başlayacağınız bu hafta alacağınız kararlarda kendinizi kandırmamaya dikkat etmeniz önemli. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişimde acele karar vermemeye gayret edin. İşinizle ilgili güzel fikirler geliştirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili planda olmayan harcamalar çıkabilir.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta başında evle, ebeveynlerle ilgili konulara odaklanıp, sonuçlanmış işleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Aile içinde adaleti sağlamaya çalışırken zorlanmanız mümkün. İş hayatında riskli kararlar almamaya özen gösterin. Hafta sonu ise keyif aldığınız konulara yoğunlaşıp, aşk hayatınızda ya da hobilerinizle ilgili güzel vakit geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Fikirlerinizi hayata geçirme, yaratıcılığınızı ortaya koyma isteği ile başlayacağınız bu hafta yakın çevrenizle olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Finansal konularda beklemediğiniz fırsatlar yakalamanız mümkün. Aile içindeki fikir çatışmalarının sertleşmemesine gayret edin.

YÜKSELEN AKREP

Hafta başında maddi konularda aileden yardım alabilirsiniz. Finansal süreçlerin belirsiz olacağı bir hafta. Kardeşler ya da yakın arkadaşlarınızla beklenmedik sorunlar gündeme gelebilir. İkili ilişkiler olumlu bir havada geçerken, hafta sonu yeni tanışmalar da olabilir.

YÜKSELEN YAY

Sizleri de yoğun etkileyen dolunay süreci devam ederken, hafta başında kendinizle ilgili fikirlerinizi hayata geçirmeye kararlı olacaksınız. Aileniz aklınızı karıştırabilir. Çalışma hayatınızda kazancınızı arttırmanız olası. Hafta sonu ise ikili ilişkilerde değerinizi sorgulayacaksınız.

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında yaşadığınız maddi belirsizlikleri netleştirebilirsiniz. Hafta genelinde duyduklarınıza çok inanmamaya, internette kandırılmamaya dikkat edin. Stres sebebiyle sağlığınıza zarar vermemeye çalışın. Hafta sonu ise aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında gruplar içinde daha etkin olacak, olumlu etki yaratacaksınız. İleri dönük maddi planlarınızla ilgili atacağınız adımlarda yanılgılar yaşayabileceğinizden acele karar vermeyin. Gizli kalmış konuları öğrenebilirsiniz. Hafta sonu ise ebeveynlerle ya da evle ilgili konulardaki belirsizlikleri sonlandırabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

İş hayatınızda ya da toplum önünde kendinizi güçlü hissederek başlayacağınız bu hafta ara ara kendinizle ilgili güvensizlik de yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda fevri davranmamaya dikkat edin. Hafta sonu sosyal ilişkileriniz, fikir paylaşımlarınız gündemde olacak.

 

Hepimize huzurlu bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno