12 Eylül Haftası

11 September 2022by AstrolojiHan0

12 Eylül haftası Merkür retrosunun aktifleştiği (3 Ekim’e kadar) ve dolunay etkilerini hala hissettiğimiz bir hafta. Bu yüzden genel anlamda kararlarımız ve atacağımız adımlar konusunda temkinli olmamız önemli olacak.

12 Eylül Pazartesi haftaya enerjik başlayacağız. Öğle saatlerinde eski sorunları çözmekle uğraşabiliriz. Akşam saatlerinde ise baş ağrılarına hassasiyet olabilir.

13 Eylül Salı sabah saatlerinde gergin ve sabırsız olabiliriz. Önemli iş ve konuşmalarınızı 15:00 sonrasına bırakmak daha verim almamıza yardımcı olacak.

14 Eylül Çarşamba Ay Boğa burcunda ilerleyecek. Yemeye, keyif yapmaya ve para harcamaya daha yatkın olacağız. Özellikle öğle saatlerini kendimize ayırmak bize iyi gelecek.

15 Eylül Perşembe 16:00’ya kadar olan süreci güzel kullanabiliriz. Maddi konulardaki fırsatları da değerlendirmek mümkün. Daha verimli çalışmak isteyeceğimiz bir gün.

16 Eylül Cuma Venüs ve Mars’ın zorlu açısı var. İlişkilerde gerginlikler, eleştirel tavırların yaratacağı sorunlar gündemde olabilir. Akşam saatlerinde konuşmalara, ifadelere daha dikkatli olmakta fayda var.

17 Eylül Cumartesi ise dikkatimizi toparlamakta zorlanabiliriz. Yanılgılara, kandırılmalara müsait bir zemin olacak. Bu yüzden çok önemli kararlar almamaya dikkat edilmeli. Sindirim sisteminde hassasiyetlere, zehirlenmelere karşı da temkinli olunmalı.

18 Eylül Pazar ise 11:00 sonrası Ay Yengeç burcunda ilerleyecek. Evimizde, ailemizle vakit geçirmeyi tercih edeceğiz.

12 Eylül haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Merkür retrosu süresince ikili ilişkilerinizde, ortak yürüttüğünüz işlerde ve evraklarla ilgili konularda geriye dönük sorunları çözümlemek durumunda kalabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle olan diyaloglarda gergin tepkilerden uzak durmaya gayret edin. Her konu göründüğü gibi olmayabilir. Olayları sorgulayarak ilerlemenin size iyi geleceği bir hafta olacak.

YÜKSELEN BOĞA

Merkür retrosuyla birlikte çalışma hayatınızda ve günlük işlerinizin akışında bazı aksamalarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta harcamalarınızda ve aşk hayatınızda daha temkinli ilerlemekte fayda var. Uzun vadede düşündüklerinizle yaşadıklarınız arasında çelişki hissedebilirsiniz. Daha çok yaratıcılığınızı ortaya koymaya odaklanmak size iyi hissettirecek.

YÜKSELEN İKİZLER

Merkür retrosu boyunca eski sevgililerle ilgili haberler, karşılaşmalar yaşanabilir. Çocuklarınızla ilgili de es geçtiğiniz sorunları halletmeniz gerekebilir. Ailevi konularda üstlendiğiniz sorumluluklar konusunda aklınızın karışık olacağı bu hafta fevri davranmamaya gayret edin. Aile ile ilgili sorunlu konuları halledebilme fırsatınız olabilir, bunu değerlendirmeye çalışın.

YÜKSELEN YENGEÇ

Merkür retrosu süresince evinizle ve ailenizle ilgili geriye dönük tamamlanması gereken konulara odaklanacaksınız. Bu hafta yakın çevrenizde gelişen gizli rekabetlerin yaratacağı gerginliklerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda gizli saklı konulardan uzak durmaya özen gösterin. Çok hayallere dalmadan fikirlerinizi hayata geçirmek uzun vadeli planlarınıza yardımcı olabilir.

YÜKSELEN ASLAN

Merkür retrosu boyunca trafikte, iletişim aletleriyle ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde pürüzlü konuları çözmek zorunda kalabilirsiniz. Sosyal hayattaki iletişimde detaylara çok takılıp sorun yaratmamaya gayret edin. Kendi değerinizle ilgili yanlış düşüncelere kapılma potansiyeliniz olduğundan karamsar düşüncelerden uzak durun. Daha çok ürettiğiniz değerlere odaklanmak size iyi gelecek.

YÜKSELEN BAŞAK

Merkür retrosuyla birlikte maddi konularla ilgili geçmiş sorunlar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinizde karşı taraf konusunda kendinizi kandırmamanız gereken bir hafta. İş hayatında da mükemmelliyetçi davranıp kendinize çok yüklenmeyin. Kendinizle ilgili daha iyimser bir bakış açısı geliştirmeye odaklanmanız gerekiyor.

YÜKSELEN TERAZİ

Merkür retrosu süresince sağlığınızla ve geçmiş kararlarınızla ilgili konuları yeniden ele alacaksınız. Çalışma hayatınızda gelişen olaylar göründüğü gibi olmayabilir. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde ya da uzaklardaki ilişkilerinizde yolunda gitmeyen konularla uğraşmanız gerekebilir. Sezgilerinize güvenerek tamamlanması gereken konuları bitirmek size iyi hissettirecek.

YÜKSELEN AKREP

Merkür retrosu boyunca korkularınızın sebep olduğu engellenmeleri çözümlemekle uğraşabilirsiniz. Aşk hayatınızda gerçekçi davranmaya, kendinizi kandırmamaya gayret edin. Bu hafta sosyal hayat için planladığınızdan fazla harcama yapacaksınız. Uzun vadeli hedefleriniz konusunda akılcı davranırsanız ikili ilişkilerde istediğinizi elde edebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

Merkür retrosu sosyal çevrenizle ilgili geçmiş konuları ve eski arkadaş irtibatlarını gündeme getirecek. Bu hafta evinize ya da ailenize dair sorunlarla uğraşmanız gerekecek. Resmi işlemlerle ilgili harcamalar gündeme gelebilir. Sağlıkla ve çalışma hayatınızla ilgili üstleneceğiniz sorumluluklar, daha sonra rahat etmenize sebep olacak.

YÜKSELEN OĞLAK

Merkür retrosu süresince iş hayatınıza ve toplum önündeki duruşunuza daha çok odaklanacaksınız. Seyahatler ve sağlık konusunda temkinli olunması gereken bir hafta. Bilgi akışında aksamalar ya da yanlış anlamalar olabilir. Bu dönemde önyargısız kalabilmek aşk hayatınızın daha keyifli geçmesine destek verecek.

YÜKSELEN KOVA

Merkür retrosuyla birlikte eğitimle ya da ticari konularla ilgili yarım kalmış işlerinizi tamamlamanız gerekebilir. Harcamalarla ilgili aşırıya kaçmamaya, kazançlarınız, yatırımlarınız konusunda gerçekçi olmaya dikkat etmeniz gereken bir hafta olacak. Ailevi konularda sorunları geride bırakabilmek size iyi gelecek.

YÜKSELEN BALIK

Merkür retrosu boyunca geçmişte kriz yaratan konulara ve maddi süreçlere odaklanmanız gerekebilir. İkili ilişkilerde karşı tarafa çok yüklenmemeye, beklentilerinizi yüksek tutmamaya özen gösterin. Ebeveynlerinizle ilgili konuların gündeme geleceği bu hafta tüm ilişkilerinizde alma verme dengesine dikkat edin.

Hepimize verimli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno