13 Mart Haftası

19 March 2023by AstrolojiHan0

13 Mart haftası mantıkla duyguların çatışmasını yaşayacağımız, belirsizliklerin ağır bastığı bir hafta.

Gerçekçi olmakta zorlanabiliriz. Hafta genelinde bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ve sularla ilgili konularda tedbirli olmak önemli.

13 Mart Pazartesi öğlene kadar duygularımızla ilgili daha sıkışık hissedebilir, karar vermemiz gereken konularda zorlanabiliriz.

14 Mart Salı 13:00’e kadar nispeten daha iyi bir akış var. Yine de dikkat gerektiren işlerle uğraşmak sorun yaratabilir.

15 Mart Çarşamba ise isteklerimizle davranışlarımızın çelişkisini yaşayabiliriz. Girişimlerimiz gerçekten istediğimiz doğrultuda olmayabilir. Önemli bir adım atmak için çok doğru bir gün değil.

16 Mart Perşembe haftanın en zor günü. İlişkilerde kıskançlık, kontrol etme isteği ön planda. Fevri tepkiler, patlamalar, öfkenin kontrolsüz ortaya konması yaşanabilir.

Çarşamba ve perşembe günleri sağlıkla ilgili hassasiyetlere karşı dikkatli olmamızda fayda var. İki gün boyunca sezgilerimiz de kuvvetli olacak.

17 Mart Cuma iletişimin sertleşebileceği bir gün. Yanılma ihtimalimiz olduğundan vereceğimiz kararları iki kere düşünmek gerekebilir. Cuma günü sevgi şeklimizi etkileyen Venüs, 11 Nisan’a kadar ilerleyeceği Boğa burcuna geçecek. Bu süreçte ilişkilerimizde sadakat, güven arayışı ağır basacak. Yatırımlarımızda da daha temkinli olmak isteyeceğiz. Estetikle ilgili girişimleri destekleyen bir dönem olacak.

Hafta sonu ise gökyüzü daha yumuşak etkilere sahip. 18 Mart Cumartesi ilişkilerimizi daha kalıcı hale getirmek ve sağduyulu yaklaşımlarda bulunmak isteyebiliriz.

19 Mart Pazar iletişimde daha etkin olabileceğimiz bir gün. Fakat önemli konuları konuşmak için 13:33-18:11 arasını tercih etmeyelim. İletişim gezegeni Merkür de pazar günü burç değiştirerek Koç burcuna geçecek. 3 Nisan’a kadar iletişim şeklimizi hızlanacak, daha çabuk karar vermek isteyecek ve iletişimde aktif olacağız.

13 Mart haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Daha içe dönük kalmak isteyeceğiniz bu hafta yakın arkadaşlarla ya da kardeşlerle ilgili konular gündeminizde olacak. Gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Hafta sonu kendinizi değerli hissettirecek aktivitelerle uğraşabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Arkadaşlarınızla ya da sosyal çevrenizle olan maddi süreçler bu hafta sizi zorlayabilir.

Uzun vadeli planlarınızla ilgili de önemli adımlardan uzak durmaya gayret edin.  Hafta sonu kendinize daha çok vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

İş hayatınızda kararsızlık yaşayıp, üstlerinizle gergin iletişim içinde olabileceğiniz bir hafta. Sağlığınız konusunda daha dikkatli olmaya çalışın. Hafta sonu yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Olaylara gereğinden fazla iyimser yaklaşmamaya dikkat etmeniz gereken bir hafta. Seyahatlerle ve uzaklarla ilgili konularda aksamalar yaşanabilir. Hafta sonu arkadaşlarla vakit geçirmek size iyi gelecek.

YÜKSELEN ASLAN

Sosyal çevrenizde yaşanan sorunların gündemde olacağı bu hafta mali konularla da ilgilenmeniz gerekecek. Önemli planlarınızı bu hafta başlatmamak daha sağlıklı olabilir. Hafta sonu iş hayatınıza dair fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

İş birliği yaptığınız alanlarda sınırlarınızın zorlandığını hissedebileceğiniz bir hafta. İş ortamında fevri davranmamaya gayret edin. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde rahat bir akış içinde olacaksınız.

YÜKSELEN TERAZİ

Çalışma ortamınızda fikir çatışmaları, konuları netleştirememe yaşayabilirsiniz.

Sağlığınızla ve seyahatlerinizle ilgili aksaklıklara karşı temkinli olun. Hafta sonu harcamalarınızı düzenlemek için yeni kararlar alabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

Riskli yatırımlardan uzak durulması gereken bu hafta aşk hayatınızda da temkinli davranmak önemli olacak. Harcamalarınızda aşırıya kaçmayın. Hafta sonu ikili ilişkilerinize öncelik vereceksiniz.

YÜKSELEN YAY

Ailevi konularda bazı fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde de gerginlikler gündemde olacak. Hafta sonu çalışma arkadaşlarınızla vakit geçirmek ya da evinizi düzenlemek size iyi gelebilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar sebebiyle gerginlikler yaşanabilir.

Üst solunum yolu rahatsızlıklarına karşı tedbirli davranın. Hafta sonu çocuklarla vakit geçirmek ya da hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelecek.

YÜKSELEN KOVA

Finansal konularda risk almamaya özen göstermeniz gereken bir hafta. Özel hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Hafta sonunu evde, ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecek.

YÜKSELEN BALIK

Aile büyükleri ile ilgili konulara odaklanacağınız bu hafta ebeveynlerinizle yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Ev kazalarına karşı da dikkatli olun. Hafta sonunu kardeşlerinizle ya da yakın arkadaşlarınızla birlikte geçirmek isteyeceksiniz.

Hepimize gerilimsiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

www.astrolojihan.com Facebook / Instagram / Twitter @astrolojihan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno