14 Mart Haftası

13 March 2022by AstrolojiHan0

14 Mart haftası, Başak dolunayının etkilerini yoğun olarak hissedeceğimiz bir hafta olacak. Gökyüzünde çarpışan Balık ve Kova enerjisini, Başak doğası üzerinden hissedeceğiz.

Yani bir yandan duygusal düşünüp, hayallerimizin peşinde gitmeyi arzularken, bir yandan da gruplar içinde yer almak ve özgürlüğümüzü sonuna kadar savunmak isteyeceğiz. Bu motivasyonla da hayatımıza düzen getirmeyi önceliğimize alacağımız bir haftadayız.

14 Mart Pazartesi davranışlarımızın kabul görmesine, onaylanmaya çok önem verebiliriz. Bu da bazı hayal kırıklıkları yaşamamıza sebep olabilir. Özellikle öğle saatlerinde daha gerçekçi düşünmeye dikkat edilmeli. Finansal konularda da riskten uzak durulmalı.

15 Mart Salı önemli işleri 14:00’e kadar tamamlamak daha verimli sonuç almamıza destek verecektir. Akşamüstü beklenmedik gelişmelerle karşılaşabiliriz.

16 Mart Çarşamba daha çok bir şeyleri somutlaştırma ve netleştirme enerjisinde olacağız. Akşam saatlerinde eleştirilere çok tahammülümüz olmayabilir.

17 Mart Perşembe üretkenliğin yüksek olacağı bir gün. Sabah saatleri değerlendirilebilir.

18 Mart Cuma Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Hayatımızı düzenleme, netleştirme ve olayları yoluna koyma isteğinin hakim olduğu bir dolunay. Fakat Neptün’ün etkisi ile olaylar biraz aklımızı karıştırabilir. Ateş elementinin eksikliği zaten adım atma konusunda bizi oldukça zorlayacak. Duygusal davranmayıp, işin kolayına kaçmadan harekete geçenleri de destekleyecek bir süreç olacak. Değişken burçları daha yoğun etkileyecek bu dolunayın izlerini Mart sonuna kadar hissedeceğiz.

Hafta sonu ise Ay Terazi burcunda ilerleyecek ve ikili ilişkiler daha çok gündemimizde olacak. Özellikle 19 Mart Cumartesi ilişkilerde ani kopmalar ya da beklenmedik başlangıçlar yaşanabilir. Para piyasalarını da etkileyecek gelişmeler olabilir.

20 Mart Pazar sindirim sistemi hassasiyetleri, zehirlenmelere yatkınlık olabilir. Yediklerimiz ve içtiklerimizle ilgili daha dikkatli olmaya gayret edelim.

14 Mart haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında gruplar içinde iddialı söylemlerden kaçınmaya çalışılmalı. Hafta genelinde iş hayatında bir takım netleşmeler yaşamak mümkün. Gerçekçiliği kaybetmeden verilen kararlar ile ilerleme sağlanabilir.

YÜKSELEN BOĞA

Haftanın ilk günlerinde aile içinde ben merkezli karar vermemeye dikkat edilmeli. Aşk hayatında bazı bitişler, belirsizliklerin sonlanması yaşanabilir. İleri dönük planlar konusunda fazla hayalci olmamak önemli.

YÜKSELEN İKİZLER

İletişim konusunda fazla ön planda olmak sorunlara sebep olabilir. Ailevi konularda bazı kararlar alınabilir ya da uzamış süreçler tamamlanabilir. Yurt dışı bağlantılı işlerle, uzaklarla ilgili beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ
Hafta başında maddi konularda riskli kararlar almamaya gayret edilmeli. Yakın çevreyle olan ilişkiler gündemde olacak. Dengeyi koruyarak verilen kararların etkisi olumlu sonuçlanacak. Hafta sonu arkadaş çevresinde gerilim yaşanabilir.

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında her türlü ilişkide odak noktası olma gayretinden uzak durulmalı. Finansal konularda bazı netleşmeler yaşanabilir. Giderler konusunda gerçekçi olmaya önem verilirse iş hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN BAŞAK
Haftanın ilk günleri çalışma arkadaşları ile sakin diyaloglar kurmaya dikkat edilmeli. Hafta genelinde kişisel istekleri gerçekleştirme konusunda daha istekli olunabilir. Aşk hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında gruplar içinde bazı gerilimler yaşanabilir. Psikolojik olarak daha kararlı olunacak bu hafta yarım kalmış konuları netleştirmeye odaklanılacak. Sağlıkla ilgili de daha dikkatli olunması önemli.

YÜKSELEN AKREP
Haftanın ilk günleri işle ilgili konularda egoyu kontrol etmeye dikkat edilmeli. İleri dönük hedeflerle ilgili kararlar alınabilir. Aşk hayatında yanılgılara kapılmamak önemli. Hafta sonu ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN YAY

Hafta başında uygulanması zor fikirlerden uzak durulmalı. Sorumlulukların ön planda olacağı bu hafta ebeveynlerle ya da evle ilgili konularda gerçekçi davranmaya dikkat edilmeli. İş hayatında kazançlı durumlarla karşılaşılabilir.

YÜKSELEN OĞLAK
Hafta başında riskli kararlar vermemeye dikkat edilmeli. Eğitimle ya da ticari konularla ilgili mevcut durumları netleştirmek isteyeceksiniz. Hafta sonu çocuklarla ilgili planda olmayan harcamalar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN KOVA
Haftanın ilk günlerinde ikili ilişkilerde hem fikir olmamak sebebiyle yaşanan gerginlikler olabilir. Kriz yaratan durumlara son vermek, bu konularda bazı kararlar almak isteyebilirsiniz. Atacağınız adımlar psikolojik olarak sizi rahatlatacak.

YÜKSELEN BALIK
Hafta başında çalışma ortamında temkinli konuşmaya ve söylenilen her şeye de itibar etmemeye dikkat edilmeli. İkili ilişkilerin öne çıktığı bu hafta bazı netleşmeler yaşanabilir. Merhametin dozunu kaçırmamaya gayret edilmeli.

Hepimize huzurlu bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno