14 Şubat Haftası

12 February 2022by AstrolojiHan0

14 Şubat haftası Aslan Dolunayı etkisini yoğun hissedeceğiz. Sevgililer günü ile başlayan bu haftada ikili ilişkilerde olaylara daha geniş bakmak, farklı davranmak uzun vadede bize fayda sağlayacak. Fakat hırsa kapılmamaya ve dürtüsel davranmamaya da dikkat edilmeli.

14 Şubat Pazartesi sabah saatlerinde hassas ve alıngan olabiliriz. Öğleden sonra ise Ay Aslan burcuna geçecek ve duygularımızı daha coşkulu yaşama isteğimiz baskınlaşacak.

Akşam saatlerinde beklentilerimize takılı kalmaktansa mevcut duruma esneklik göstermeye gayret edelim.

15 Şubat Salı iletişim gezegeni Merkür Kova burcuna geçecek. 10 Mart’a kadar Merkür Kova burcunda ilerlerken herkesin baktığı yerden bakmak yerine farklı bakış açılarıyla değişik anlamlar arayabiliriz. Düşüncelerimiz daha özgürlükçü olacak ve toplumsal konularda duyarlılığımız artacak. Merkür’ün Kova geçişi, Venüs ve Mars’ın Oğlak yolculuğu ile birleşince karar verirken mantık bizi daha çok motive edecek. Bu yüzden bu süreçte odaklandığımız konuların duygusal boyutunu ıskalamamaya dikkat etmeliyiz.

16 Şubat Çarşamba ise Aslan burcunda dolunay var. Bu dolunay, 19 Kasım’da yaşadığımız Ay tutulmasının etkilerini tekrar gündeme getiren bir dolunay olacak. Güvenlik ihtiyacımızın önemini, sahip olduklarımızın değerini anlamamız için ortaya çıkan krizli durumlar karşısında dürtülerimizi kontrol edebildik mi, onlara rağmen doğru olanı yapabildik mi? Dolunay süreci biraz daha bu konular üzerine odaklanacak. Olayları da egomuzu nasıl kullandığımıza bağlı olarak yaşayacağız.

17 Şubat Perşembe Ay Başak burcunda ilerliyor. Konuları toparlama, elimizdeki işleri bir düzene koyma isteğinde olacağız. Akşam saatlerinde yapacağımız işlerde detaylara fazla takılmazsak daha verimli sonuç alabiliriz.

18 Şubat Cuma akşam saatlerinde Güneş Balık burcuna geçecek. Şimdiden tüm Balıklara keyifli ve mutlu bir yaş dilerim. Cuma günü enerjimizi arttıracak bir açı var. Uranüs ve Jüpiter arasındaki bu olumlu açı, finansal ve bilimsel konularda olaylara farklı yaklaşarak girişimde bulunmamızı destekliyor.

Hafta sonu ise Ay Terazi burcunda ilerlerken odağımız daha çok ikili ilişkilerimiz olacak. Gökyüzü bizi 19 Şubat Cumartesi öğleden sonra keyifli paylaşımlar ve konuşmalar için destekliyor.

20 Şubat Pazar, günün ilk kısmında daha olumlu bir akış var. Akşamüstü itibariyle de ilişkilerde gerilim olabileceğinden önemli konuları gündeme getirmemek tercih edilebilir. Maddi konularda da beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz.

14 Şubat haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Bu hafta hayattan keyif aldığınız konulara öncelik vermek isteyebilirsiniz. İş hayatıyla ilgili beklenmedik gelişmeler iş yükünüzü attırabilir.  Hafta genelinde size kendinizi iyi hissettirecek farkındalıklar da yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Aileniz ve evinizle ilgili konuların gündemde olacağı bir hafta. Uzaktaki akrabalarınızdan haber alabilirsiniz. Ticari konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Özellikle uzun vadeli planlarınız için bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta genelinde yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve iletişim süreciniz gündemde olacak. Beklenmedik iletişim krizleri yaşanabilir. Görünen sebeplerden ziyade konunun özüne odaklanmanız gerekecek. İş hayatında da güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ
Kasımdan beri gündemde olan maddi konularla bu hafta farklı şekilde uğraşmanız gerekebilir. Özellikle ikili ilişkilerinizde umulmadık gelişmeler yaşanabilir. Arkadaşlarınızdan destek alacağınız bir hafta olacak.

YÜKSELEN ASLAN

Seçimlerinizi ve isteklerinizi ön planda tutmak isteyeceğiniz bir hafta olacak. İkili ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Sağlıkla ilgili de dikkatli olmak önemli. İş hayatını destekleyen gelişmeler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN BAŞAK
Sağlığın ve psikolojik süreçlerin daha çok gündemde olacağı bir hafta. Aşk hayatında beklenmedik konular gündeme gelebilir. Eğitim ya da seyahatlerle ilgili de olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN TERAZİ
Sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz ön planda olacak. Ailevi konular sebebiyle planlarınızla ilgili bazı değişimler yapmanız gerekebilir. İşle ilgili sorunlu konuları da çözümleme fırsatı bulabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP
Kariyer hayatının gündemde olacağı bir hafta. İşinizdeki bilgi akışı ve iletişim süreçleri üzerinden sorun yaşanabilir. Aşk hayatında ise güzel vakit geçirebileceğiniz bir haftadasınız.

YÜKSELEN YAY

Eğitim konularının ya da yurt dışı bağlantılı işlerin gündemde olacağı bir hafta. Fikir çatışmalarından uzak durmaya gayret edilmeli. Aileden maddi ya da sağlık konularıyla ilgili destek alınabilir.

YÜKSELEN OĞLAK
Bırakmanız gereken ama bir türlü bırakamadığınız durumların gündeme geleceği bir hafta. Harcamalarınıza ve sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Çocuklarınızla ilgili ya da aşk hayatına dair güzel gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN KOVA
İkili ilişkilerin ve ortaklıkların ön plana çıkacağı bir hafta olacak. Gizli düşmanlıklara, rekabet konularına dikkat edilmeli. Evle ilgili gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabilirsiniz. Aileyle de güzel vakit geçirmek mümkün.

YÜKSELEN BALIK
Çalışma hayatının ve günlük düzenin gündemde olacağı bir hafta. Arkadaşlarla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Olayları çok yönlü düşünmek iletişim sorunlarını engelleyecektir.

Hepimize hareketinin bereket getireceği bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno