15 Eylül Başak Yeniayı

15 September 2023by AstrolojiHan0

Düzen zamanı

15 Eylül Cuma, İstanbul saatiyle 04:39’da Başak burcunda bir yeniay gerçekleşti. Yeniaylar yeni farkındalıkları tetiklerler. Bu yeniayda fark edip eyleme geçeceğimiz konuların sonuçlarını Eylül’ün sonunda alacağız.

Değişken nitelik kadar sabit niteliğin de etkin olması, değişen şartlara göre hareket ederken istikrar ve güven arayışından kopmayacağımızı anlatıyor.

Başak burcu hizmetle alakalı bir burçtur. Düzen sağlamayı, mevcut durumu detaylarla mükemmelleştirmeyi eder. Eylül’ün ikinci yarısında daha çok hayatımızda karışıklık olduğunu düşündüğümüz alanları düzene sokma isteğimiz baskın olacak. Özellikle de maddi konularla ilgili farklı yaklaşımlarla yeni dengeler oluşturmaya çalışacağız.

Merkür ve Venüs’ün pozisyonu ilişkilerde abartılı tepkilerin ve sert eleştirilerin olabileceğini gösteriyor. Mümkün olduğunca karşı tarafa baskı kurmamaya, kusursuzluk peşinde olmamaya gayret edelim.

Fikirlerimizin kısıtlandığını, kendimizi ifade etmekte zorlandığımızı da hissedebiliriz.

Başak burcu sağlık, tarım ve hizmet sektörü ile de ilgilidir. Bu alanlarda kontroller, yeni düzenlemeler gündeme gelebilir.

Sindirim sisteminde ve bel bölgesinde hassasiyetler, ateşli hastalıklarda artış yaşanabilir.

Değişken burçlar (Başak, Yay, Balık, İkizler), özellikle de (9-19 Eylül, 9-19 Aralık, 6-16 Mart, 6-16 Haziran doğumlular ve değişken burçların 21 derece civarında önemli vurguları olanlar daha fazla etki alacaklar.

 

Hepimize alma verme dengesini gözeteceğimiz yeni başlangıçlar olması dileğiyle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno