15 Mayıs Haftası

15 May 2023by AstrolojiHan0

Gökyüzünde gündemin yoğun olacağı bir hafta daha başlıyor. Hermes’in dediği gibi “Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde de o vardır”

15 Mayıs Pazartesi Merkür durağan harekette olacak. Teknolojik aksamalar, yanlış anlaşılmalar yaşanabileceğinden önemli kararları almak için Salı gününü beklemek daha iyi olabilir. Gün genelinde ilham gerektiren işlerden güzel sonuç alabiliriz.

16 Mayıs Salı iletişim gezegeni Merkür, 20 Nisan’dan beri sürdürdüğü retro hareketini sonlandıracak. İletişimimiz rahatlayacak. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter 16 Mayıs’ta Koç burcundan Boğa burcuna geçecek. 26 Mayıs 2024’e kadar Uranüs’e eşlik edecek olan Jüpiter parayla, gayrimenkulle, toprakla ilgili konuları gündemde tutacak. Sahip olduklarımızı çoğaltma, değerlerimizi ön planda tutma motivasyonumuz artacak. Doğum haritalarımızda Boğa burcuna denk gelen ev konularında şanslı olacağız. Boğa, Başak, Oğlak burçları güzel fırsatlarla karşılaşacaklar.

17 Mayıs Çarşamba 15:27 sonrası Ay Boğa burcuna geçecek. Akşamüstüne kadar daha sabırsız ve gergin hissedebiliriz.

18 Mayıs Perşembe Jüpiter’in sert açısı finansal alanda ani değişimler yaşatabilir. Güç savaşları, inançlarla ilgili gerginlikler olabileceğinden radikal adımlardan kaçınmak önemli.

19 Mayıs Cuma, Gençlik ve Spor Bayramımızda, Boğa Yeniayı gerçekleşecek. İstikrar ve güven için atılacak yeni adımları destekleyen bu yeniay bir yandan da zıtlaşmaları, denge savaşlarını artıracak. Sabit fikirle hareket etmezsek, önyargılarımızı aşabilirsek olumlu sonuçlar alacağımız girişimlerde bulunabiliriz.

20 Mayıs Cumartesi Mars, 10 Temmuz’a kadar ilerleyeceği Aslan burcuna geçecek. Bu süreçte kendimizi ortaya koyma enerjimiz, olaylarla mücadele edecek özgüvenimiz daha kuvvetli olacak. Bulunduğumuz ortamlara liderlik yapmayı, keyifli aktivitelerde yer almayı ve aşkı daha coşkulu yaşamayı tercih edeceğiz. Ego çatışmaları ve onaylanmak için uğraşma hali artacak.

21 Mayıs Pazar, haftanın ikinci zorlu açısı var. Kazalar, patlamalar, çatışmalar ve öfke kontrolünde zorlanma yaşanabilir. Sakin olmaya çalışmak, tedbirli davranmak gereken bir gün. 21 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçecek. Şimdiden tüm İkizler burcunda olanlara mutlu yaşlar dilerim.

15 Mayıs haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Uzun zamandır maddi konular gündeminizde öncelikliydi. Bu hafta itibariyle bu alanda daha hareketli ve girişimci davranacaksınız. Kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız artacak. Gruplar içinde, arkadaşlar arasında güç çatışmaları yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Sizler için öne çıkan haftalardan birindeyiz. Önemli bireysel kararlar alabilirsiniz. Sağlığınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. İş hayatınızda ya da aile içinde otorite figürü olarak gördüğünüz kimselerle gergin diyaloglardan uzak kalmaya dikkat edin.

YÜKSELEN İKİZLER

Bir türlü tamamlayamadığınız konuları netleştirip, bitirebileceğiniz bir hafta olacak. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde ya da hukuki konularda bazı pürüzler gündeme gelebilir. Yakın arkadaşlarla, kardeşlerle olan ilişkilerinizde ve trafikte fevri olmamaya özen gösterin.

YÜKSELEN YENGEÇ

Sosyal çevreninin, arkadaşlarla olan ilişkilerinizin öne çıkacağı bu hafta, bu konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Hesapta olmayan harcamalar gündeme gelebilir. Yatırımlarla ilgili risk almamaya dikkat edin.

YÜKSELEN ASLAN

İşinizle ilgili uzun zamandır uğraştığınız sorunları halledip planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

İkili ilişkilerinizde otoriter davranışlar sebebiyle gerginlik yaşanabilir. Hafta sonu sağlığınız konusunda daha dikkatli olmaya gayret edin.

YÜKSELEN BAŞAK

Eğitimle ya da yurt dışı bağlantılı konularınızı bu hafta netleştirebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla gerginlikler gündeme gelebilir. Bağışıklık sisteminizi yüksek tutup, yeterince dinlendiğinizden emin olun.

YÜKSELEN TERAZİ

Kriz yaratan konulara bu hafta çözüm bulabilirsiniz. Harcamalarınızda, yatırımlarınızda risk almamaya dikkat edin. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde aniden gelişen gerginlikler de gündeme gelebilir.

YÜKSELEN AKREP

İkili ilişkilerde ya da ortaklıklarda yaşanan zorlanmayı bu hafta aşmaya başlayacaksınız. Yeni ilişkiler, ilişki için alınan yeni kararlar gündemde olacak. İşinizde de, aile içinde de sakin kalmaya gayret edin.

YÜKSELEN YAY

İş düzeninizi ve gündelik işlerinizi toparlayacağınız bir hafta olacak. Çalışma arkadaşlarınızla fikir ayrılıklarını büyütmemeye gayret edin. Trafikte, seyahatlerinizde temkinli olmaya özen gösterin.

YÜKSELEN OĞLAK

Aşk hayatınızdaki sorunları gidermek için yeni kararlar vereceğiniz bir hafta olacak. Ayrıca maddi konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekecek. Yatırımlarınızda da risk almamaya dikkat edin.

YÜKSELEN KOVA

Ebeveynlerle ya da evle ilgili konuların hareketli geçeceği bu hafta sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Aile içinde yeni kararlar alınabilir. İkili ilişkilerinizde de güç savaşları yaşayabileceğinizden fevri davranmamaya çalışın.

YÜKSELEN BALIK

Yakın çevrenizle ilişkilerinizde size iyi gelecek adımlar atabileceğiniz bir hafta. İletişimde rahatlayacaksınız. Gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olun. Kalple ya da tansiyonla ilgili hassasiyetler yaşanabilir.

Hepimize huzurlu bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno