16 Ekim haftasında Terazi burcundaki Güneş tutulmasının etkileri oldukça fazla hissedilecek. Plüton ve Ay düğümlerinin konumu da kadersel olayların ön planda olacağını gösteriyor.

16 Ekim Pazartesi Ay Akrep burcundayken haftaya başlıyoruz. Öğle saatlerinde hiçbir konuya fazla takıntı yapmamaya özen gösterelim. Gün genelinde bel ve boğaz hassasiyetleri yaşanabilir.

17 Ekim Salı beklemediğimiz haberler alabilir, ikili ilişkilerimizde şaşırtıcı tepkilerle karşılaşabiliriz. Öğleden sonra maneviyatla ilgili çalışmalar yapmak, sezgilerimizi dinlemek bize iyi gelecek.

18 Ekim Çarşamba geçmişten gelen konular, kişiler gündemimizde olacak. Tamamlanması gereken durumları bitirme fırsatı yakalayabiliriz.

19 Ekim Perşembe akşam saatlerinde hayal kırıklığı yaşamamak için beklentilerimizi gerçekçi tutmaya çalışalım.

20 Ekim Cuma Ay Oğlak burcunda ilerleyecek. Merkür ve Güneş de kavuşumda olacak. Odaklanmak istediğimiz konularda verimli sonuçlar alabiliriz. Özellikle ilişkilere dair fikir yürütmek, ifade etmek istediklerimizi konuşmak için güzel bir gün.

21 Ekim Cumartesi Plüton’un sert açısı geçmişe dönük hesaplaşmaların, kontrol takıntısının ve güç savaşlarının gündeme gelmesine sebep olacak. İntikamdan ve manipülasyondan uzak durmaya gayret edelim.

22 Ekim Pazar ise daha destekli açılar havayı yumuşatacak. Maddi konularda, emek harcadığımız durumlarda olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Olayları algılama şeklimizi ve iletişimimizi anlatan Merkür 22 Ekim-10 Kasım arasında Akrep burcunda ilerleyecek. Bu dönemde her konunun derinine inmek isteyecek, görünen bilgi ile yetinmeyeceğiz. Dikkatimizi verdiğimiz konuyu sonuç almadan bırakmayacağız. Hatta odaklanma konusunda gösterdiğimiz performans takıntı sınırlarını da zorlayabilir.

16 Ekim haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

İkili ilişkilerinizde ya da ortak yürüttüğünüz işlerde maddi konular gündemde olacak. Karşı taraftan duyacağınız şeyler sizi rahatsız etse de uzun vadede fayda sağlamanıza sebep olacak. Hafta sonu işinizle ilgili konuları toparlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Hafta başında gündelik akışınızı planda olmayan gelişmeler sebebi ile değiştirmeniz gerekecek. Bel ve boğaz bölgenize dikkat etmeniz önemli. Pazar günü sizin için özel olan kişiyle ya da çocuklarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekecek bu hafta özel hayatınızda da bazı durumları netleştireceksiniz. Kriz yaratan geçmiş olaylara daha farklı açıdan yaklaşmayı deneyin. Hafta sonu evinizle ilgilenmek sizi iyi gelecek.

YÜKSELEN YENGEÇ

Ebeveynlerinizle ya da evinizle daha fazla ilgilenmeniz gerekecek bu hafta arkadaş çevrenizdeki olaylar da sizi şaşırtabilir. İkili ilişkilerde haksızlık yapmamaya gayret edin. Hafta sonu sosyal hayatınız oldukça hareketli geçecek.

YÜKSELEN ASLAN

Kardeşlerle daha fazla ilgilenmeniz gerekecek bu hafta işinizdeki iletişiminizde sakin kalmaya gayret edin. Kemiklerle ya da dişle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Kazançlarınızı arttırabileceğiniz gelişmeler yaşayacaksınız.

YÜKSELEN BAŞAK

Maddi konulara yoğunlaşacağınız bir hafta. Eğitimle ya da hukuki süreçlerle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatınızda manipülasyonlardan uzak durun. Hafta sonu kendinizi geliştireceğiniz aktiviteleri tercih edeceksiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Kendinize odaklanacağınız bir hafta. Kazalardan korunmak için riskli hareketlerden uzak durun. Ailevi konularda güç dengelerini korumakta zorlanabilirsiniz. Hafta sonunu yalnız geçirmek isteyeceksiniz.

YÜKSELEN AKREP

Sizin dışınızda gelişen süreçlere uyum sağlamanız gerekecek bir hafta. İkili ilişkilerinizde ummadığınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgilenmeniz gerekecek. Hafta sonu ise yeni gruplara dahil olabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerin gündemde olacağı bir hafta. Sağlıkla ilgili de farklı gelişmeler yaşanabilir. Maddi konularda hiç kimseye karşı zorlayıcı olmayın. Hafta sonu işinizle ilgili aklınızdakileri hayata geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınıza odaklanacağınız bu hafta özel hayatınızda da ani gelişen durumları yönetmeniz gerekecek. Sağlığınız konusunda daha özenli davranmaya çalışın. Hafta sonu seyahat planları yapabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

Yurt dışı bağlantılı işlerin ya da ticari konuların gündemde olacağı bir hafta. Ailenizle ilgili beklenmeyen gelişmeler yaşanabilir. Gizli düşmanlıklara karşı dikkati olun. Hafta sonu harcamalarınıza düzen getireceksiniz.

YÜKSELEN BALIK

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bir anda gelişen gerilimler sizi şaşırtabilir. Paylaşımlı paralar, krediler, borçlar gündemde olacak. Arkadaşlarınızla maddi konular üzerinde fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkileriniz için olumlu geçecek.

 

Hepimize güzel bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno