17 Ocak Haftası

16 January 2022by AstrolojiHan0
17 Ocak

17 Ocak haftasının enerjisini şekillendiren Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay olacak.

17 Ocak Pazartesi etkilerini hissetmeye başlayacağız. Pazartesi gün genelinde teknolojide ve iletişimde aksamalar, zorluklar yaşanabilir. Öğle saatleri duygusallaştığımız, ailevi konularda hassaslaştığımız saatler. Akşam ise daha gergin ve alıngan olabiliriz.

18 Ocak Salı’nın ilk saatlerinde gerçekleşecek dolunay süreciyle duygusal olarak beslenemediğimiz ya da güvende hissetmediğimiz konuları bitirme isteğimiz baskın olacak. Duygusal iniş çıkışları yoğun hissedeceğiz. Hem Merkür hem de Venüs retro olduğundan, ilişkilerde ve maddi konulardaki aksaklıklar odağımız olacak.

18 Ocak’ta Ay düğümleri de burç değiştirecek ve Boğa-Akrep aksına geçecekler. 1,5 sene boyunca etkisini hissedeceğimiz bu değişimle yönlenmemiz gereken, gelişim gösterebileceğimiz alan maddi dünyada güvence aradığımız konular olacak. İstikrar ve huzur sağlamak için daha gerçekçi davranmak gerekecek. Bu süreçte sabırlı olmak, aşırı tepkilerden kaçınmak ve kriz yaratmamaya çalışmak önemli. Ay Düğümlerinin değişim etkilerini daha detaylı olarak Ay düğümleri Boğa-Akrep aksında: Gökyüzünde kadersel tema değişim zamanı – Astrolog Aslıhan Doktoroğlu (milliyet.com.tr) yazımdan okuyabilirsiniz.

19 Ocak Çarşamba kendimizi ortaya koymak isterken engellenmeler yaşayabiliriz. Akşam saatlerinde yediklerimize dikkat edelim. Sindirim sistemi hassasiyetleri olabilir.

20 Ocak Perşembe Güneş Kova burcuna geçiyor. Şimdiden tüm Kovalara güzel bir yaş diliyorum. Perşembe günü önemli konuları 11-17 arasına denk getirmemeye gayret edelim. 17:00 sonrası daha verimli ve destekleyen bir enerji olacak.

21 Ocak Cuma işlerimizi toparlamaya, düzenleme yapmaya istekliyiz. Özellikle 12-17 arasını verimli kullanabiliriz. Akşam saatlerinde ise detaylara çok takılmamaya, eleştirileri dozunda tutmaya dikkat edilmeli.

22 Ocak Cumartesi sabah saatlerinde bir konuya odaklanmada, dikkatimizi toparlamada güçlük çekebiliriz. Akşam saatleri ise kendimizi daha iyi hissedip, ilgilendiğimiz konuda etkin olabiliriz.

23 Ocak Pazar ise retro konumdaki Merkür ile Güneş’in kavuşumu var. Geçmişe dönük olaylarla ilgili düşüncelerimizin, niyetlerimizin önemli olacağı bir gün. Alacağımız haberler, fark edeceğimiz konular bizim için değerli olacak. Özellikle de sabah saatlerinde içimize dönmek bize iyi gelecektir.

17 Ocak haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Hafta genelinde ailevi konularda üstlenilen sorumlulukların dengesini kurmaya çalışacaksınız. Evle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. İnternet üzerinden yapılacak harcamalar, maddi yatırımlar konusunda dikkatli olunmalı. Hafta sonu eski arkadaşlardan haber alabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA
Yakın çevrenizle olan ilişkilerinize odaklanacağınız bir hafta olacak. Sizi baskıladığını düşündüğünüz konularda tepki vermeye yatkınsınız. Fevri hareketlerden uzak durmaya çalışmak kazalardan sizi koruyacaktır. Hafta sonu işinizle ilgili konularda güzel fikirler geliştirebilir, önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER
Hafta genelinde maddi konulara, kazançlarınıza odaklanacaksınız. Krizli durumlardan uzak durmaya gayret edeceksiniz. Sorun yaratan olaylarda bakış şeklinizin sizi kısıtladığını fark edebilirsiniz. Hafta sonu konulara daha iyimser bakabilir, uzaklardan gelen haberle iyi hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ
Sizleri yoğun etkileyecek bu haftada ikili ilişkilerinizde zorlandığınız konuları kendinize odaklanarak çözmek isteyeceksiniz. Geçmiş harcamalar gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınızla hem fikir olmadığınız konularda adım atmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonu ise başkalarından destek almak size daha iyi hissettirecek.

YÜKSELEN ASLAN
Hafta genelinde engellendiğinizi, kısıtlandığınızı düşündüğünüz alanlara odaklanacaksınız. Sağlıkla ilgili bazı konuları sonuçlandırabilirsiniz. Çocuklarınızla daha fazla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Hafta sonu ise ilişkilerinizde sorumluluk almadığınız alanları fark edebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK
Sosyal hayatınıza ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize odaklanacağınız bir hafta olacak. Eğitimle ya da yurt dışı bağlantılı işlerde bazı aksaklıklar yaşanabilir. Aşk hayatında kendinizi çok rahat hissetmeyebilirsiniz. Hafta sonu işinizle, çalışma ortamınızla ilgili fikirler geliştirebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ
Hafta genelinde mesleki konulara, kariyer hayatınıza odaklanacaksınız. Kendinizi işinizde daha güvenli hissetme isteğindesiniz. Eski sevgililerle ilgili konular beklenmedik şekilde gündeme gelebilir. Hafta sonu keyfinizi yerine getirecek haberler alabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP
Hafta genelinde eğitimle ya da ticaretle ilgili konulara odaklanarak bu alanı sağlamlaştırıp güvenli hissetmeye çalışacaksınız. Aile hayatında özelikle de maddi konularda beklenmedik sorunlar gündeme gelebilir. Hafta sonu aile içi iletişimde daha rahat hissedeceksiniz.

YÜKSELEN YAY

Harcamaların, giderlerin gündemde olacağı bir hafta. Olayları çözmek için risk almak isteyebilirsiniz, temkinli davranın. Gündelik akışınızda iletişim kaynaklı aksamalar olabilir. Sağlığınızla daha çok ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonu ise yakın çevrenizden gelen destek size iyi gelecek.

YÜKSELEN OĞLAK
Hafta genelinde ikili ilişkilere odaklanıp önceliği birlikteliklerinizdeki dengeleri korumaya vereceksiniz. Keyfi harcamaların dozunu iyi ayarlamaya çalışın. Çocuklarınızla ilgili planlarınızda aksamalar olabilir. Hafta sonu kazançlarınızla ilgili yeni fikirler geliştirebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA
Bu hafta çalışma ortamınız ve sağlığınız daha çok gündeminizde olacak. Bağımlılık geliştirdiğiniz konuları bırakmak isteyebilirsiniz. Ebeveynlerle ilgili bazı pürüzler çıkabilir. Hafta sonu ise daha çok kendinize odaklanıp geçmiş kararlarınıza farklı bir bakışla yaklaşabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK
Çocukların ve aşk hayatının ön plana çıktığı bir hafta olacak. Sosyal hayatta biraz geride durmayı tercih edebilirsiniz. Daha içe dönük olmak ve eski konulara odaklanmak mümkün. Hafta sonu içsel çalışmalar ya da meditasyon yapmak, dua etmek, şifaya niyetlenmek size iyi hissettirecek.

Hepimize güvenli hissettiğimiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno