18 Eylül Haftası

17 September 2023by AstrolojiHan0

18 Eylül haftası Güneş’in hareketleri ön planda. Haftanın ilk yarısı dikkatli ve temkinli olmamız gerekirken, ikinci yarıda kendimizi daha güçlü hissedeceğiz. Merkür’ün de artık ileri harekette olduğu bu hafta, özellikle Perşembe ve sonrası beklettiğimiz işlere başlayabiliriz.

18 Eylül Pazartesi Ay Akrep burcunda ilerleyecek. Olayları derinlemesine sorgulama isteğimiz baskın. Öğle saatlerinde deneyimli kişilerden fikir almak, konuları tecrübeler üzerinden somutlaştırmak mümkün.

19 Eylül Salı Güneş’in Neptün ile karşıtlığı sebebiyle bir konuya odaklanmada zorlanabiliriz. Dalgınlık, yanlış karar verme eğilimi, dolandırıcılık gibi konulara karşı dikkat edilmesi gereken bir gün. Gün genelinde bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ve önemli kararlardan sakınmak iyi olabilir.

20 Eylül Çarşamba 13:21-17:05 arasında yeni bir işe başlamak ya da önemli konularda görüşme yapmak yerine mevcut işleri toparlamayı tercih edebiliriz.

21 Eylül Perşembe, Güneş’in Plüton ile olumlu açısı kendimize olan güvenimizi yükseltecek. Çevremize karşı daha etkin olabiliriz. İkna gücümüz artabilir. Özellikle akşam saatlerini sosyal anlamda daha aktif geçireceğiz.

22 Eylül Cuma, akşamüstü saatlerinde karar verirken gerçekçi ve risk almayan bir tavırda olmaya gayret edelim.

23 Eylül Cumartesi ise Güneş, Başak burcundan Terazi burcuna geçecek. Şimdiden tüm Terazilerin yeni yaşları kutlu olsun. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile ekinoksla sonbahara merhaba diyeceğiz. Ekinoks haritası, önümüzdeki 3 ay boyunca dış ülkelerle ilişkilerde gerginlikler ve toprakla, emlakla ilgili konularda sıkıntılar yaşama ihtimalini gösteriyor. Komşu ülkelerden yardım almamız da mümkün.

Hafta sonu eski kırgınlıkları düzeltmek, ikili ilişkilerimizde eksik hissettiren konuları masaya yatırmak için uygun zaman. Özellikle de cumartesi akşamı bu fırsat değerlendirilebilir.

18 Eylül haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Haftanın ilk günlerinde bağışıklık sisteminize, sağlığınıza daha fazla önem göstermeniz gerekebilir. İş hayatınızda kendinizi daha rahat ve etkin hissedeceksiniz. Hafta sonu çocuklarınızla ya da aşk hayatınızla ilgili sizi tedirgin eden konulara çözüm bulabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Salı günü özel hayatınızda umduğunuzdan farklı gelişmeler yaşanabilir. Radikal karar almayın. Haftanın ikinci yarısında bu konudaki olayları çözümleme şansınız yüksek. Çocuklarla ve eğitimle ilgili alanlarda da güzel gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında ebeveynlerinizle ya da evinizle ilgili durumlardaki belirsizlikler sizi rahatsız edebilir. Perşembe ve sonrasında bu konularla ilgili sorunları çözümleyeceksiniz. Hafta sonunu, yakın arkadaşlarla, kardeşlerle ilgili kırgınlıkları düzeltmek için değerlendirebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Pazartesi ve salı yapacağınız görüşmelerde, atacağınız imzalarda daha temkinli olmaya gayret edin. Haftanın ikinci yarısında ikili ilişkilerinizde ya da ortaklı işlerinizde olayları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Maddi konularda da kayıplarınızı telafi etme fırsatını değerlendirin.

YÜKSELEN ASLAN

Haftanın ilk günleri maddi konularda ve trafikte risk almamaya dikkat edin. İşinizle ya da kazançlarınızla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Hafta sonu ise kendinizle ilgili sizi rahatsız eden konuları çözümleme fırsatınız olacak.

YÜKSELEN BAŞAK

Salı günü ikili ilişkilerde beklentilerinizin gerçekçi olmasına dikkat edin. Yaratıcı yönünüzü kullanabileceğiniz bu hafta çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu ise korkularınızı aşabilmek için karşılaşacağınız olayları görmezden gelmeyin.

YÜKSELEN TERAZİ

Haftanın ilk günleri aklınız karışık olabilir, işle ilgili önemli adımlar atmamaya ve riskli aktivitelerden uzak durmaya gayret edin. Aile içinde daha etkin olacaksınız. Hafta sonu ise sosyal çevrenizde süregelen gerginlikleri bitirebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

Hafta başında arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Sosyal hayat içinde oldukça aktif olacağınız bu hafta ikili ilişkilerinizde beklenmedik gelişmelerle karşılaşacaksınız. Hafta sonu işinizle ilgili tamamlamak istediğiniz yarım kalan konuları halledebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

Salı günü işle ya da evle ilgili önemli kararlar almamaya gayret edin. Uzun vadeli planlarınızı değiştirmeniz gereken gelişmeler yaşanabilir. Haftanın ikinci yarısı maddi konularda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında düşüncelerinizi netleştirmekte, bir konuya odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle işinizle ilgili riskli kararlar almamaya gayret edin. Haftanın ikinci yarısında ise yurt dışı bağlantılı konularda ya da eğitimle ilgili durumlarda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN KOVA

Maddi konularda karmaşık süreçlerin yaşanabileceği bu hafta seyahatlerinizde de temkinli olmanız önemli. Haftanın ikinci yarısında sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de kırgınlıkları telafi etmeniz mümkün.

YÜKSELEN BALIK

Pazartesi ve salı günleri ilişkilerinizde beklentilerinizle yaşanılanların uyuşmaması sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Keskin konuşmalardan uzak durmaya çalışın. Haftanın ikinci yarısında gruplar içinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

 

Hepimize güzel bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno