19 Mayıs Boğa Yeniayı

23 May 2023by AstrolojiHan0

19 Mayıs’ta Boğa burcunun son derecelerinde gerçekleşecek yeniay, güvende hissetmek için bazı girişimlerde bulunmamız gerektiğini hissettirecek yapıda.

Boğa burcu ayağı yere sağlam basan, kararlı ve güvence arayan bir enerjiyi ifade eder. Somutlaştırmak, istikrarı sağlamak ve riski en aza indirmek temel motivasyonudur. Aynı zamanda maddiyatla, ekonomiyle ilgilidir.

5 Mayıs Ay tutulmasının gündeme getirdiği krizli durumları düzene sokma çabasında olacağız. Daha çok finansal konulara odaklanacağız.

Gökyüzünde sabit nitelik oldukça baskın. Değişime direnç gösterme, mevcut durumu koruma isteği ön planda. Fakat direnmeyip esnek davranabilenlerin daha avantajlı olacağı bir dönemdeyiz. Bu yüzden temkinli ama önyargısız hareket etmeye dikkat edelim.

Mars ve Plüton’un yerleşimi güvende hissetmek için saldırgan davranabilmeyi, sahiplenen tavırları, meydan okuyan tepkileri tetikleyebilir. Haziran’a kadar olan süreçte öfke kontrolüne dikkat etmek önemli.

Sanatla ve yaratıcılıkla ilgili konularda harekete geçmeyi de teşvik eden bu yeniayda fikirlerimizi kalıcı girişimlere döndürebiliriz.

Sağlık yönünden mide, baş ve boyun bölgesindeki hassasiyetlere karşı dikkatli olmakta fayda var.

Bu yeniaydan 14-24 Mayıs, 16-26 Ağustos, 16-26 Kasım ve 12-22 Şubat doğumlular ve sabit burçlarda (Boğa, Aslan, Akrep ve Kova) 28 derece civarında önemli vurguları olanlar daha fazla etki alacaklar.

Boğa Yeniayının yükselen burçlara göre etkileri;

YÜKSELEN KOÇ

Kazançlar ve harcamalarla ilgili riskleri azaltmaya yönelik adımlar atmak isteyeceğiniz bir dönem. Geçmişe ait maddi konuları sonuçlandıracaksınız. Sosyal hayatınız ile aşk hayatınızın arasında kalabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Kendinizi güvende hissetmek adına bazı önemli kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkileriniz, ortak yürüttüğünüz işler gündeminizde olacak. Arkadaşlarınızın desteği bu dönemde size iyi gelecek.

YÜKSELEN İKİZLER

Kontrolünüz dışında gelişen olayların gündemde olacağı bu dönemde bitirmeniz gereken konularda çekimser kalmayın. Sağlığınızla, gündelik rutinlerinizle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde de sakin kalmaya gayret edin.

YÜKSELEN YENGEÇ

Gruplar içinde daha aktif olacağınız bu dönemde uzun vadeli planlarınızı son  haline getirebilirsiniz. Özel hayatınızda da yeni gelişmeler yaşanabilir. Harcamalar konusunda temkinli olmaya özen gösterin.

YÜKSELEN ASLAN

İş hayatınızda beklentilerinizi somutlaştırabileceğiniz bu dönemde evinizle, ebeveynlerinizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Beklediğiniz ödemeleri geri alabilirsiniz. İkili ilişkilerde fevri karar vermemeye dikkat edin.

YÜKSELEN BAŞAK

Eğitimle ya da uzaklarla ilgili konularda daha huzurlu hissetmek için bazı adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde özel hayatınızda daha huzurlu hissedeceksiniz. Sağlığınıza özen göstermeye gayret edin.

YÜKSELEN TERAZİ

Harcamalarınıza, başkalarından gelen gelirlere, paylaşımlı paralara daha çok odaklanacağınız bir dönem. Çalışma arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Özel hayatınızda ise kıskançlık sebepli gerginlikler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN AKREP

İkili ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alabileceğiniz bu dönemde sağlık konuları da gündeminizde olacak. Kendinizi daha ön planda hissedeceksiniz. İş hayatınızda güç savaşlarının içinde kalabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

Gündelik akışınızı, çalışma ortamınızı ya da beslenme alışkanlıklarınızı düzenlemek isteyeceğiniz bir dönem. Evde, aileyle daha çok vakit geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde ani çıkışlardan uzak durmaya özen gösterin.

YÜKSELEN OĞLAK

Aşk hayatınızın, hobilerinizin hareketleneceği bu dönemde kısa seyahatler yapabilirsiniz. Planlarınızı gerçekleştirmeye odaklanıp, sosyal çevrenizden bu konuda yardım alacaksınız. Aniden gelişen krizli durumlarda sakinliğinizi korumaya gayret edin.

YÜKSELEN KOVA

Aileyle ya da gayrimenkul konularıyla daha fazla ilgileneceğiniz bu dönemde üstlendiğiniz sorumluluklar artabilir. Maddi olarak daha rahat hissedeceksiniz. Ortaklı işlerinizde ya da ikili ilişkilerinizde güç dengesini tutturmakta zorlanabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Fikirlerinizi hayata geçirmek isteyeceğiniz, iletişiminizi daha etkin kullanacağınız bir dönem. Seyahatler, yurt dışı bağlantılı işler de gündemde olacak. Bu dönemde beslenmenize, sağlığınıza daha fazla özen gösterin.

 

Sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno