20 Ekim Koç Dolunayı

6 January 2022by AstrolojiHan0

20 Ekim Çarşamba 17:57’de Koç burcunda sert etkili bir dolunay gerçekleşiyor. Pluton ve Mars’ın etkisinin yoğun olacağı bu dolunayda, 6 Ekim yeniay sürecinde denge sağlayamadığımız ilişkilerin sonuçlarını alacağız.

Koç burcu meydan okumanın, adım atmanın ve dinamizmin burcudur. Yöneticisi Mars’ın da etkisi ile kendimizi daha çok merkeze alacağımız kararlar vereceğiz.

Risk almaya, tepkisel davranmaya son derece yatkın olacağımız bir gökyüzü görünümü var.

Eylül başında kısıtlanıp baskı altında hissettiğimiz konular gündemimizde olabilir.

Yine fevri davranmaya, ani karar vermeye meyilli olacağız. Çevresel şartlar da buna zemin hazırlayacak. Tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanıp bir an önce eyleme geçmekte isteyeceğiz. Fakat bu dolunayda sabrımızın test edileceğini unutmayalım.

Sorumluluğun paylaşılmadığı ya da bağımlılık üzerine kurulu ilişkiler bitebilir. Birden bire özgürlüğümüzün kısıtlandığına dair korkularımız tetiklenebilir. Kendi alanımızı korumak isterken otorite figürleri ile çatışmaya, güç savaşlarına girmeye de yatkınız. Hakkımızı savunurken olayları çıkarlarımıza göre manipüle etmemeye dikkat etmek önemli nokta olacak. Bu süreçte sabırlı ve dürüst davranan uzun vadede hayal kırıklığına uğramayacak.

Yangınlar, patlamalar ya da denizlerle ilgili kazalar gündeme gelebilir. Boşaltım sistemi rahatsızlıklarında ve viral hastalıklarda artış yaşanabilir. Bu dolunay sonrasındaki süreçte, Kasım ayında okullarla ilgili kısıtlamalar gündemde olacak. Ekonomideki dalgalanmalar devam ederken sert tedbirlerin alınması da mümkün.

Koç dolunayı 17-23 Ekim, 14-20 Ocak, 14-20 Nisan ve 17-23 Temmuz arasında doğanları ve öncü burçların (Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak) 27 derece civarında önemli vurguları olanları daha fazla etkileyecek.

Koç Dolunayında yükselen burçların alacağı etkiler;

YÜKSELEN KOÇ

Özellikle ikili ilişkiler üzerinden bazı kişisel kararlar verilecek. Bu kararlar hep hedef olarak düşünülüp hayata geçirilemeyen konularla ilgili olabilir. İş hayatında da baskı altında hissedilecek bir dönem. Daha özgür kalma ihtiyacı öne çıkacak.

YÜKSELEN BOĞA

Gündelik yaşam akışındaki belirsizlikleri ortadan kaldırma enerjisi yüksek olacak. Kalıplaşmış bazı düşüncelerin hayatı kısıtladığı fark edilebilir. Çalışma ortamında oldukça aktif olmak mümkün. Kazalara karşı temkinli olunmalı.

YÜKSELEN İKİZLER

Hayattan keyif alınan alanlarda yaşanan krizler gelecek hedeflerine odaklanmayı zorunlu hale getirecek. Harcamalar sebebiyle baskı altında hissedilebilir. İkili ilişkilerde beklenmedik konularla yüzleşme yaşamak mümkün.

YÜKSELEN YENGEÇ

İş hayatında daha ön planda olmak, karar verirken adaleti sağlamaya çalışmak istenecek. Aileyle ilgili göz ardı edilmiş konularda eyleme geçilebilir. Çalışma arkadaşları ile olan ilişkilerde sakin kalmaya dikkat edilmeli..

YÜKSELEN ASLAN

Bu dönemde daha derin düşünmek, ilgilenilen konularda uzmanlaşmak istenecek. İletişimde yeri geldiğinde rekabetçi yaklaşımlar sergilenebilir. İnançları da ateşli bir şekilde savunmak mümkün. İş hayatında riskli kararlar almamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BAŞAK

Harcamalar ve gelirin dengesini tutturmak için bazı radikal kararlar alınabilir. Bu dönemde daha çok çalışmak gündemde. Evle, ebeveynlerle ilgili planda olmayan gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

İlişkilerde güvende hissetme ihtiyacı sebebiyle bazı önemli kararlar alınabilir. Dengeleri korumak isterken karşı tarafı daha çok düşünmek gerekebilir. Bu dönemde trafikte dikkatli olunmalı.

YÜKSELEN AKREP

Yoğun düşünceler sebebiyle baskı altında hissedildiğinden yaşam şeklinde değişikliğe gitmek istenecek. Bu noktada aileden destek alınabilir. Sağlığa daha çok dikkat etmek gereken bir dönem olacak.

YÜKSELEN YAY

Sosyal çevrenin tercihlerinden ziyade bireysel isteklere, hayatın eğlenceli taraflarına odaklanılacak. Bu yönde yeni hedefler belirlenebilir. Maddi konularla ilgili baskı altında hissedilebilir. Beslenme düzenine de dikkat edilmeli.

YÜKSELEN OĞLAK

İş yaşamından ziyade aile ilişkilerine odaklanılacak. Dengeyi bulmaya çalışırken arada kalmış, sıkışmış hissedilebilir. Aşk hayatında görmezden gelinen konularla yüzleşmek zorunda kalınabilir.

YÜKSELEN KOVA

Ön yargılı ve fanatik düşüncelerin baskısı sebebiyle farklı bakış açısı geliştirilecek bir dönem olacak. Gizli düşmanlıklar ortaya çıkarken, arkadaş çevresinde de beklenmedik olaylar yaşanabilir.

YÜKSELEN BALIK

Giderleri azaltırken geliri arttırmaya yönelik kararlar verilecek.  Arkadaşlarla ilgili alma-verme dengesinin sorgulanacağı durumlar gündeme gelebilir. Bu dönemde sert sözlerden ve bağımlılıklardan uzak durmaya dikkat edilmeli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno