20 Mart Haftası

19 March 2023by AstrolojiHan0

Mart ayının öne çıkan haftası olan 20 Mart haftası önemli gökyüzü geçişleri yaşayacağız. Değişken şartların, hızlı başlangıçların arifesindeyiz.

20 Mart Pazartesi Ay Balık burcunda ilerlerken geçmişe dönük konuları çözümleme isteğimiz baskın olacak. Gün genelinde yeni bir işe başlamaktan ziyade mevcut işleri tamamlamak, işe yaramayan eşya ve konulardan uzaklaşmak bize iyi gelecek. Otorite figürlerinden de yardım ve destek alabileceğimiz bir gün. Günün son dakikalarında Güneş Koç burcuna geçecek ve bahar ekinoksu başlayacak. Gece ile gündüz eşitlenecek, astrolojik olarak da zodyakta yeni bir döngü başlamış olacak.

21 Mart Salı Koç burcunda önemli bir yeniay var. Başlangıçları ve girişimleri ifade eden Koç burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek bu yeniay hayatımızda pek çok konunun hızlanmasına sebep olacak. Bu hafta atacağımız adımların sonuçları, Nisan sonunda hayatımıza yansıyacak. Aceleci davranma eğilimimiz fazla olacağından mümkün olduğunca dürtüsel karar vermemeye gayret edelim.

22 Mart Çarşamba akşam saatleri gergin enerjiler sebebiyle fevri çıkışlardan uzak durmak, önemli konuşmaları ertelemek bize yararlı olabilir. Baş ağrılarında ve ayaklarımızda da hassasiyet yaşayabiliriz.

23 Mart Perşembe değişim ve dönüşümü sembolize eden Plüton Kova burcuna geçecek. İlk etapta, 11 Haziran’a kadar burada kalacak Plüton, bu süreçte bizlere önümüzdeki 21 senenin küçük bir fragmanını gösterecek. 11 Haziran 2023-21 Ocak 2024 arasında ise son kez Oğlak burcuna geri dönüp 2008’den beri süregelen konuların tamamlanmasına yol açacak bir dizi olay yaşatacak. Plüton’un Kova burcu geçişi hem sosyal hem de bireysel anlamda önemli değişimlerin başlangıcını tetikleyecek.

24 Mart Cuma ise Ay Boğa burcunda ilerleyecek. Akşam saatlerinde daha esnek olmaya, fikir tartışmalarında inatlaşmaya gayret edelim.

25 Mart Cumartesi 20 Ağustos’tan beri İkizler burcunda hareketine devam eden Mars, Yengeç burcuna geçecek ve 20 Mayıs’a kadar burada ilerleyecek. Bu süreçte yaşam mücadelemizi gösterirken Mars’ın savaşçı kimliğini çok da ortaya koyamadığı Yengeç burcunun etkisi baskın olacak.

Enerjimizi kendimizi duygusal olarak güvende hissetmediğimiz alanlara yönlendireceğiz.

Aile, yuva, vatan hassasiyetimiz artabilir, bazı konularda gereğinden fazla korumacı olabiliriz.

Mars Yengeç burcunda huzursuz ve gergindir. Kendimizi direk olarak ortaya koymak yerine daha içe dönük olma durumları, karşı tarafla tartışmaya girmekten kaçınıp kendi içimizde kavga etme halleri, pasif agresif yaklaşımlar ağırlık kazanacak.

Hafta sonu Mars’ın Plüton ile yapacağı sert açı riskli hareketlerden, gerilimlerden kaçınmamız gerektiğini söylüyor. Mümkünse hafta sonunu daha içe dönük geçirmekte fayda var.

20 Mart haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Sizler için önemli kararların alınacağı bir hafta. İş hayatınızda sizi destekleyen kişilerle ya da olaylarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte de evinizle, ailenizle ilgili konularla daha çok ilgilenmeniz gerekecek.

YÜKSELEN BOĞA

Bırakmak istediğiniz alışkanlıklarınızdan ya da bitirmek istediğiniz bağımlılıklarınızdan kurtulmak için güzel bir hafta. Uzaklarla ile ilgili konularda olumlu gelişmeler olabilir. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte yakın çevre ilişkileriniz, iletişim ve eğitim konuları hareketlenecek.

YÜKSELEN İKİZLER

Sosyal hayatınızın hareketli geçeceği bu hafta yeni çevrelere dahil olabilirsiniz. Finansal konularda uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz planlarınızı da gerçekleştirmeniz mümkün. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte kazançlarınıza, harcamalarınıza daha fazla odaklanacaksınız.

YÜKSELEN YENGEÇ

Kariyer hayatınızla, işinizle ilgili kararlar alabileceğiniz bu hafta attığınız adımlarda aceleci olmamaya gayret edin. Eşinizden, ortağınızdan destek alabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte bireysel seçimlerinize ve sağlığınıza odaklanacaksınız.

YÜKSELEN ASLAN

Ticari konularda, eğitimlerle ilgili konularda ya da yurt dışı bağlantılı işlerde yeni girişimlerde bulunmak isteyeceğiniz bir hafta. Çalışma arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan dönemde psikolojik süreçler, geri plana atılmış konular ve gizli düşmanlıklar gündeminizde olacak.

YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta finansal konularla, sizi zorlayan durumlarla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Risk almaya yatkın olacaksınız. İkili ilişkilerinizde baskıcı olmamaya gayret edin. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte sosyal çevrenize, arkadaşlarınıza ve uzun vadeli hedeflerinize daha çok odaklanacaksınız.

YÜKSELEN TERAZİ

İkili ilişkilerinizde ve iş birliği yaptığınız alanlarda yeni kararlar alabileceğiniz bir hafta. Aile bireylerinin desteğini hissedeceksiniz. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte iş hayatınıza ve üstlendiğiniz sorumluluklara daha fazla zaman ayıracaksınız.

YÜKSELEN AKREP

Bu hafta çalışma hayatınızla ilgili girişimlerde bulunabilir, yeni projeleri hayata geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizden ya da yakın arkadaşlarınızdan da yardım alabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte hayata bakış şekliniz ve eğitimler gündeminizde olacak.

YÜKSELEN YAY

Hobilerinize, çocuklarınıza ya da aşk hayatınıza ağrılık vereceğiniz bu hafta kazançlarınızı arttıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aile içinde gerginliklerden uzak durmaya çalışın. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte giderler, paylaşımlı paralar ve kriz yaratan konular gündeminizde olacak.

YÜKSELEN OĞLAK

Evinizle ilgili girişimlerin, ebeveynlerle ilgili durumların gündemde olacağı bir hafta. Alacağınız kararlar kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte ikili ilişkilerde, ortaklıklarda ve iş birliği yürütülen alanlarda daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir.

YÜKSELEN KOVA

Düşüncelerinizi, projelerinizi hayata geçirmek isteyeceğiniz bu hafta sürüncemede kalan konularla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte günlük düzeninize, çalışma arkadaşlarınıza ve sağlıkla ilgili konulara daha çok zaman ayıracaksınız.

YÜKSELEN BALIK

Kendinizi daha değerli hissetmek adına bazı girişimlerde bulunacağınız bu hafta kazançlarınızı geliştirmeye odaklanacaksınız. Sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren 20 Mayıs’a kadar olan süreçte aşk hayatınız, çocuklarınız ya da yaratıcılıkla ilgili konular ön planda olacak.

Hepimize gerilimsiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

www.astrolojihan.com Facebook / Instagram / Twitter @astrolojihan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno