2022’nin Zorlu Virajı

2 November 2022by AstrolojiHan0

Ekim-Kasım-Aralık 2022’nin en önemli ayları. Boğa-Akrep tutulmaları, Akrep’in yöneticisi Mars’ın geri hareketi ve yaptığı açılar, Satürn-Uranüs’ün 2021’de zorladığı konulara son nokta koyma isteği, gökyüzünü oldukça hareketlendiriyor.

Hermes’in dediği gibi “Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde de o vardır”

Hepimizin içi fıkır fıkır. Gündem hep sıcak, hep hareketli. Sanki 2 sene önce bambaşka insanlardık, hayatlarımız farklıydı gibi hissediyoruz.

Evrenin işleyişi, bizi güç duruma düşürme amaçlı değil. Hepimizin bu hayata gelirken çözmesi, üstesinden gelmesi gereken konuları var. Doğum haritamız neyi ve nasıl aşmamız gerektiğini anlatır. Gökyüzündeki gezegenlerin hareketleri de belli zamanlarda haritamızı tetikler ve bulmamız gereken yön için bize bazen fırsat verir, bazen de zorlar.

Boğa-Akrep aksı tutulmaları (2022-2023 boyunca) hepimiz için dönüşüm vurgusu yapıyor. Görmezden geldiğimiz konularla ilgili gündemimiz aslında bizleri hayattan geride tutan krizli durumları bitirmemiz için yaşanıyor. Hepimizin öz değerimizin farkına varıp, haritamız kapsamında o öz değere hangi alanda sahip çıkacağımızı görmemiz gerekiyor.

Mars retrosu aklımızı karıştırıp yanlış adımlar atmamıza neden olabilir. Enerjimizi doğru ifade etmekte zorlanabiliriz. Kendimizi yanıltmaya ya da yanılgılara yatkın hareket edebiliriz.

Ama Mars da bizi boşu boşuna zorlamıyor. Eksik bıraktıklarımızı, farkında olduğumuz halde geriye atıp çözmekten kaçındıklarımızı halledelim diye yaşanıyor önümüze gelen olaylar.

Elimizi taşın altına koymaktan kaçınmayalım. 2022’nin son aylarında halledeceğimiz konuların ödüllerini Şubat ve Mart 2023’te alma şansımızı değerlendirelim.

Atıl enerjinin ya da gereksiz tartışma çıkaran ruh hallerinin bizi ele geçirmesine izin vermeyelim.

Açık havada bol bol yürüyelim. Kırmızı mercan, kaplangözü, çelik takılar kullanalım. Bağışıklığımızı kuvvetlendirmeye dikkat edelim. Trafikte temkinli olalım.

En önemlisi bıdır bıdır konuşan zihnimizin aslında hangi duyguyu gizlemeye çalıştığını fark edelim. Ve o duygumuzu tamir etmeye çalışalım.

Bir de biz bunları yaşarken diğerlerinin de farklı senaryolarla ama benzer sıkışıklıkta hissettiğini unutmayalım:)

 

Sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno