21 Kasım Haftası

20 November 2022by AstrolojiHan0

21 Kasım haftası gökyüzünde Yay burcunun yoğunluğunu ve Yay Yeniayı etkilerini hissedeceğiz. Merkür ve Venüs’ten sonra Yay burcuna geçen Güneş ile iyimser ve değişimlere açık olacağız. İlişkilerimizde daha esnek davranırken sosyal hayatımız da hareketlenecek.

21 Kasım Pazartesi Güneş ve Jüpiter’in olumlu etkileşimi bizleri hoşgörü göstermede, hastalıklara şifa bulmada, eğitimle ya ticari konularda yarım kalan işlerimizi tamamlamada destekleyecek. Önem verdiğimiz görüşmeleri ya da yeni bir konu ile ilgili başlangıçları 14:00’e kadar tamamlamak daha iyi sonuç almamıza yardımcı olabilir.

22 Kasım Salı Güneş Yay burcuna geçecek. Tüm Yay burçluların yeni yaşlarının mutluluk getirmesini dilerim. İletişim ve eğitim faaliyetlerini destekleyen Salı günü fikirlerimizi özgürce ifade edebilir, ilişkilerimize dair farklı haberler alabiliriz. Akşamüstü saatlerinde geçmişe dönük konularla karşılaşabiliriz.

23 Kasım Çarşamba geri hareketinde olan Jüpiter durağan konuma geçecek. Gün genelinde maneviyat ön planda olacak. Sezgilerimizin yüksek olacağı bugünü ruhsal çalışmalarla ya da ilham gerektiren işlerle değerlendirebiliriz. 21:15 sonrası ise gereksiz eşyalarımızdan kurtulmak, memnun olmadığımız alışkanlarımızı bırakmaya niyet etmek için uygun saatler.

24 Kasım Perşembe Yay burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yeni başlangıçları ifade eden bu yeniay uzun zamandır zorlandığımız konulara iyimser bakabilmemizi ve olayları daha geniş bakış açısı ile değerlendirmemizi sağlayacak. Nisan-Mayıs aylarında karşılaştığımız fırsatları değerlendirebildiysek olumlu sonuçlarını hissedebiliriz. Yay yeniayı değişken burçları (Yay, İkizler, Balık, Başak) daha çok etkileyecek.

25 Kasım Cuma ileri harekete geçecek olan Jüpiter 19 Aralık’a kadar 25-29 derece arasında Yengeç, Akrep, Balık, Boğa ve Oğlak burcunda önemli yerleşimleri olanları, farkındalık geliştirme ve büyüme konusunda olumlu etkileyecek.

25-27 Kasım tarihlerinde eski konuların çözümlenmesi, yaraların sarılması, anlaşmazlıkların giderilmesi mümkün.

Hafta sonu Ay Oğlak burcunda ilerlerken sorumluluk duygumuz ön planda olacak. İkili ilişkilerimizde ve düşüncelerimizdeki iyimser yaklaşımımızı mantıkla dengeleyebiliriz.

21 Kasım haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Yurt dışıyla ilgili konularda, eğitim ve tanıtım alanlarında güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir hafta. Hafta başında finansal konulardaki sıkıntıları çözümleyebilirsiniz. Kendinizle ilgili olumsuz düşüncelerinizi değiştirebilir, hayata daha farklı bir pencereden bakmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde sorunlar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN BOĞA

Haftaya sosyal çevrenizden destek alarak başlıyorsunuz. Hafta genelinde sorunlu konuları çözümleme, psikolojinizi toparlama hali ön planda olacak. Maddi konularda fazla risk almamaya özen gösterin. Bilinçaltınıza ittiğiniz konularla yüzleşip rahatlayabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

İkili ilişkilerin gündemde olacağı bu haftaya iş hayatınızda yaşayacağınız olumlu etkilerle başlıyorsunuz. İlişkinizde kendinizi rahatsız hissettiğiniz noktaları dile getirip çözümleyebilirsiniz. Otorite figürü olarak gördüğünüz kişilerle çatışmaya girmemeye gayret edin.

YÜKSELEN YENGEÇ

Haftaya kendinizi iyi hissederek ve yaptığınız işlerden keyif alarak başlayacaksınız. Hafta genelinde çalışma ortamınız ve sağlıkla ilgili konular ön planda olacak. İşinizle ya da iş arkadaşlarınızla olan sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmaya gayret edin.

YÜKSELEN ASLAN

Ebeveynlerinizden destek alarak başlayacağınız bu hafta ağırlıklı konu çocuklarınız ya da aşk hayatınız olacak. Hayata daha keyif alır şekilde bakmak isteyebilirsiniz. Bakış açınızı genişletmeniz mümkün. Arkadaşlarınızla ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN BAŞAK

Haftaya yakın çevrenizden destek alarak, akıcı bir iletişimle başlıyorsunuz. Hafta genelinde aileniz, eviniz ya da ebeveynleriniz gündeminizde olacak. Ailevi sorunları konuşarak halletmeniz, ailenizle ya da evinizde keyifli vakit geçirmeniz mümkün. İşinizde birlikte sorumluluk üstlendiğiniz kişilerle ilgili yanıltıcı gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Eğitimlerin, sözleşmelerin ve kardeşlerinizin gündemde olacağı bu haftaya işiniz ve kazançlarınızla ilgili güzel gelişmelerle başlayacaksınız. İkili ilişkilerinizdeki sorunları masaya yatırıp çözümlemeniz mümkün. Yurt dışı bağlantılı ya da hukuki konularda pürüzler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

Kazançların, yatırımların ön planda olacağı bu haftaya aşk hayatınızda kendinizi iyi hissederek başlayacaksınız. Maddi konularda daha geniş düşünmek, gerekirse risk almak isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Çocuklarla ilgili sorunlar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YAY

Kendinizi hayatınızın dümeninde hissedeceğiniz bu hafta fiziki görünümünüzü değiştirebilir, ailenizle ilgili ya da evinizin düzenine dair yeni kararlar alabilirsiniz. Sürüncemede kalan durumları netleştireceksiniz. İkili ilişkilerinizde ise kararsızlığa düşebilir, detaylı düşünmediğiniz konularda çatışma yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında arkadaşlarınızla kendinizi iyi hissedeceğiniz bu haftanın devamında akışını kontrol edemediğiniz olaylar sebebiyle biraz yalnız kalmak, içinize dönmek isteyeceksiniz. Ailevi konulardaki sorunları çözümlemeniz mümkün. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili bazı huzursuzluklar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN KOVA

Haftaya işle ilgili konularda yeteneklerinizi ortaya koyabilecek bir etkiyle başlıyorsunuz. Hafta genelinde ise gruplar içinde aktif olacaksınız. Maddi konularda, ileri dönük planlarınız için yeni kararlar alabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla fikir alışverişi yapacaksınız. Aşk hayatınızda ise yanılgıya düşmemek için hızlı karar vermemeye gayret edin.

YÜKSELEN BALIK

Hafta başında olaylara farklı yaklaşabilmek, sizin için olumlu sonuçlar doğuracak. Hafta genelinde kariyer hayatınız, sorumluluklarınız gündemde olacak. Kazançlarınızı geliştirmeniz mümkün. Ebeveynlerle ilgili yanlış anlaşılmalara bağlı sorunlar gündeme gelebilir.

Hepimize huzurlu ve keyifli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno