21 Mart Haftası

20 March 2022by AstrolojiHan0

21 Mart haftasında Güneş’in Koç burcuna geçişi ile gökyüzündeki eksik ateş elementine destek geliyor. Şimdiden tüm Koçlara mutlu yaşlar diliyorum.

21 Mart Pazartesi eğitimle ve ticaretle ilgili konularda sıkışılmış noktaların üstesinden gelmek, azim gösterilen alanlarda yanıt almak mümkün. Akşamüstü duygusal iniş çıkışlar yaşanabileceğinden verilecek kararlara ve tepkilere dikkat edilmeli. Pazartesi gecesi görülecek rüyaların verdiği duygu yol gösterici olabilir.

22 Mart Salı Uranüs-Mars sert açısı var. Dolunay sürecinden beri etkisini gösteren bu açı Salı günü netleşiyor. Teknolojik aletlerde sıkıntı, gerginlik sebebi ile tartışmaların yaşanması ve kazalar gündemde olabilir. Gün genelinde geçmiş konular da sıkça karşımıza çıkabilir.

23 Mart Çarşamba düşüncelerimiz, konuşmalarımız daha ruhani odaklı olacak. İlham gerektiren uğraşlarımızdan güzel sonuçlar alabiliriz. Maneviyatın ön planda olacağı bu gün dikkatimizi bir noktaya odaklama konusunda zorlanabiliriz. Bu yüzden yoğun dikkat gerektiren işleri mümkünse bugün yapmayalım.

24 Mart Perşembe Ay Yay burcunda ilerliyor. Olaylara daha iyimser bakma eğilimindeyiz. Önemli işlerimizi akşamüstüne kadar tamamlamak verimli sonuç almamıza yardımcı olacaktır. Akşam saatlerinde ise sezgilerimizi daha çok dinleyebiliriz.

25 Mart Cuma ve 26 Mart Cumartesi fikirlerimizi hayata geçirmek, sözlerimizle önemli etkiler bırakmak için destekli günler. Olaylara daha ciddiyetle yaklaşıp, sonuç odaklı davranmayı tercih edeceğiz.

27 Mart Pazar iletişim gezegenimiz Merkür, Balık burcundan Koç burcuna geçecek. 11 Nisan’a kadar sürdüreceği yolculuğunda düşüncelerimize hız katacak olan Merkür, rekabetçi ve meydan okuyucu bir iletişimi tercih etmemize sebep olabilir. Hızlı karar alma, söylenenleri kişisel algılama konularına dikkat etmemiz gereken bir süreçte olacağız.

21 Mart haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Bu hafta sezgileriniz kuvvetli olacağından manevi konulara ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Tamamlamak istediğiniz eğitimleriniz ya da işle ilgili süreçlerinizi bitirebilirsiniz. Hafta başında arkadaş ortamlarında bazı gerginlikler yaşanabilir. Hafta sonuna doğru ise işinizle ilgili konularda daha etkin olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Grupların ve arkadaş ortamlarının gündemde olacağı bir hafta. Hedefleri gerçekleştirme konusunda motivasyonunuz yüksek. İş hayatında ani çıkışlardan uzak durmaya dikkat edilmeli. Eğitimle ya da ticaretle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

İş hayatında geçmişe dönük konuları düzeltmeye odaklanacaksınız. Bazı kadersel gelişmelerin de olacağı bir hafta. Olaylara önyargı ile yaklaşmamaya dikkat edilirse krizleri yönetme konusunda başarılı olabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ
Hayata bakış şeklinizi daha pozitif tutacağınız bir hafta. Ticari ve hukuki konularda beklediğiniz netleşmeleri yaşayabilirsiniz. Hafta başında kazalara ve krizli olaylara karşı daha temkinli olunmalı. Hafta sonuna doğru ise ilişkilerde daha etkin olmak söz konusu.

YÜKSELEN ASLAN

Hafta genelinde korkularınızın üzerine gidip, çözüm bulabilme desteğine sahipsiniz. Özellikle harcamalar, borçlar konusunda bazı çözümler geliştirebilirsiniz. Hafta başında kimse ile rekabet içine girmemeye gayret edin. İşiniz konusunda verimli sonuçlar almanız mümkün olduğundan bu alana odaklanabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK
İkili ilişkileriniz bu hafta temel gündeminiz. Uzun süredir aklınızda olan sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Fakat gerçekçi bakış açınızı kaybetmemeye dikkat edin. Hafta başında da sağlık konusunda daha dikkatli olmak gerekebilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Çalışma ortamınıza ve günlük işleyişinize odaklanacağınız bu hafta, bu alanlarda daha iyimser bir tutum içinde olacaksınız. Hafta başında çocuklarla ilgili konularda daha dikkatli olmaya gayret edilmeli. Hafta sonuna doğru ise aile içindeki iletişimde etkin olacaksınız.

YÜKSELEN AKREP
Hafta genelinde yaratıcılıkla ilgili konular ve aşk hayatı gündemde. Haftanın ilk günleri duygusal dalgalanmalar yaşanabilir. Özellikle aile içi gerginliklerde sakin kalmaya dikkat edilmeli. Hafta sonuna doğru ise yaratıcı fikirler geliştirmek, etkin konuşmalar yapmak için gayet destekli.

YÜKSELEN YAY

Gayrimenkuller ve ailevi konular hafta genelinde gündeminizde olacak. Uzun zamandır atmak istediğiniz adımı atma fırsatınız var. Teknolojik aletler ve ulaşım araçları ile sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru aile içindeki maddi konularda bazı kararlar vermeniz mümkün.

YÜKSELEN OĞLAK
Fikir geliştirme, iletişim ve eğitim konuları bu hafta oldukça aktif olacak. Bu alanlarda bir girişiminiz olabilir. Finansal konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizle olan iletişiminizde oldukça etkin olacaksınız.

YÜKSELEN KOVA
Maddi konulara ve yeteneklerinize odaklanacağınız bu hafta, yarım kalan girişimlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Hafta başında ev kazalarına karşı dikkatli olunmalı. Hafta sonuna doğru ise kendinizi, baskı altında hissettiğiniz konularda daha rahat ifade edebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK
Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz konulara odaklanacağınız bir hafta. Yeni bir eğitim ya da finansal bir girişim olabilir. Hafta başında açığa çıkmasını istemediğiniz konuları kimse ile paylaşmayın. Hafta sonuna doğru ise arkadaş gruplarında etkin olacaksınız.

Hepimize verimli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno