21 Şubat Haftası

20 February 2022by AstrolojiHan0

21 Şubat haftasında da, 7 Şubat’tan beri yan yana hareket eden Venüs ve Mars’ın Oğlak burcundaki birliktelikleri devam edecek. Finansal konuları ve ilişkileri ciddiye alma halimiz, bu alanlarda aktif olma isteğimiz ön planda olacak.

21 Şubat Pazartesi haftaya biraz gergin başlıyoruz. Öğlene kadar bir konuya takıntı yapmak, ısrarcı olmak mümkün. Önemli işlerimizi ve görüşmelerimizi günün ikinci yarısına bırakmak daha iyi bir seçenek. Özellikle akşamüstü saatleri kendimizi daha huzurlu hissedebiliriz.

22 Şubat Salı değişik rüyaların etkisi ile güne başlayabiliriz. Sabah saatlerindeki akış, işlerin yolunda gitmesine destek verecek.

23 Şubat Çarşamba öğleden sonra mevcut işleri devam ettirmek daha verimli sonuç almamıza yardımcı olacak. Aslında günün açısı bizlere isteklerimiz doğrultusunda harekete geçme motivasyonu veriyor. Bu enerjiyi öğleden sonra ve Perşembe günü değerlendirebiliriz.

24 Şubat Perşembe ise merhamet, anlayışın ön planda olacak. İlişkilerin sorunlarını çözümlemek, küslükleri bitirmek için uygun bir gün.

25 Şubat Cuma 19:30’a kadar Ay boşlukta olacağından yeni bir girişimde bulunmamaya gayret edelim. Sabah saatlerindeki dalgınlık ve akıl karışıklığı öğle saatlerinde abartılı tepki verme haline dönüşebilir. Gün genelinde inatçı tavırlar sebebiyle fikir tartışmaları da yaşanabilir. Bu yüzden ısrarcı olmamak önemli.

26 Şubat Cumartesi Ay Oğlak burcunda ilerleyecek ve genel olarak olumlu etkilerin hakimiyetinde bir gün olacak. Düşüncelerimizi hayata geçirmek, karşılaşılan fırsatlardan kalıcı sonuçlar elde etmek mümkün.

27 Şubat Pazar da huzurlu ve sakin geçebilecek bir gün. Özellikle günün akşamüstüne kadar olan kısmını verimli geçirebiliriz.

21 Şubat haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
İşinizle, üstlendiğiniz sorumluklarla ilgili uzun zamandır ihmal ettiğiniz konuları hayata geçirmek isteyebileceğiniz bir hafta. Arkadaş çevrenizdeki sorunları da çözümleyebilirsiniz. Haftanın ikinci yarısı maddi konularda ısrarcı davranmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN BOĞA

Eğitim hayatınızla, yurt dışı bağlantılı işlerinizle ya da tanıtım faaliyetlerinizle ilgili ileri dönük hedeflerinize odaklanacağınız bir hafta. İş hayatınızda sizi huzursuz eden konuları da bu hafta çözüme ulaştırabilirsiniz. Fakat iletişim şeklinizin sert olmamasına gayret edin.

YÜKSELEN İKİZLER

Harcamalarınıza odaklanacağınız bu hafta konuyla ilgili daha iyimser yaklaşım içinde olacaksınız. Uzaklaştığınız arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Haftanın ikinci yarısı önyargılı davranmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN YENGEÇ
İkili ilişkilerinize yoğunlaşacağınız bir hafta olacak. Olaylara daha iyimser ve geniş açılı bakarak yaklaşacaksınız. İş hayatında hırslar sebebiyle yaşanan gerginlikler tatlıya bağlanabilir. Planlarınız konusunda ısrarcı olmamaya gayret edin. Son dakika değişikliklerine uyum sağlamanız gerekebilir.

YÜKSELEN ASLAN

Gündelik harcamalarınızla ilgili yapılandırmaya gideceğiniz, düzeninizi oluşturmaya odaklanacağınız bir hafta. İkili ilişkilerinizdeki sorunlu bazı konulara daha iyimser yaklaşarak çözüm arayacaksınız. Hafta sonuna doğru ise ilişkilerinizde hiçbir konuda inatlaşmamaya gayret edin.

YÜKSELEN BAŞAK
Aşk hayatınızda olumlu gelişmeleri destekleyen, çocuklarınızla daha keyifli vakit geçirebileceğiniz bir hafta olacak. Sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulması mümkün. Çalışma arkadaşları ile olan iletişimde zıtlaşmalardan uzak durmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ
Evinizle ya da ebeveynlerinizin sağlık konularıyla ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki sorunlara daha yapıcı yaklaşmak mümkün. Hafta sonuna doğru hırs ve kıskançlık içeren düşüncelerden uzak durmaya gayret edilmeli.

YÜKSELEN AKREP
Ticari konular, eğitim ya da iletişim süreçlerinde istediklerinizi hayata geçirmeye daha motive olacağınız bir hafta. Aile içindeki karışıklıkları düzene sokabilirsiniz. Fakat ısrarcı ve dayatmacı davranmamaya özen göstermelisiniz.

YÜKSELEN YAY

Maddi konulara odaklanılacak bir hafta olacak. Evle ilgili yapmak istediğiniz harcamaları gerçekleştirebilirsiniz. Yakın çevrenizle ve çocuklarınızla iletişiminiz daha rahat olacak. Hafta sonuna doğru sağlık konularında dikkatli olmak önemli.

YÜKSELEN OĞLAK
Kendinizle ilgili düşüncelerinize daha çok odaklanıp, bu konularda harekete geçmek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinize önem vereceksiniz. Eviniz için yapacağınız harcamaları azaltabilirsiniz. Hafta sonuna doğru aşırı harcamalardan uzak durmaya gayret edin.

YÜKSELEN KOVA
Geçmiş ya da yarım kalan konular bu hafta gündeminizde olacak. Daha değerli ya da kazançlı hissetmek için bu konuların üzerine gidebilirsiniz. Bu hafta kendinizle ilgili düşünce şeklinizi olumlu yönde değiştirmek mümkün. Ebeveynlerinize iddialı söylemlerle yaklaşmamaya özen gösterin.

YÜKSELEN BALIK
Sosyal hayatınıza ve arkadaş çevrenize odaklanacağınız bir hafta olacak. Bu hafta uzun vadeli planlarınız için de harekete geçebilirsiniz. Kaçırdığınız bazı fırsatlarla tekrar karşılaşmanız mümkün. Hafta sonuna doğru ise gizli kalmış konular sebebiyle aklınız karışabilir.

 

Hepimize huzurlu ve verimli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno