22 Mayıs Haftası

23 May 2023by AstrolojiHan0

22 Mayıs haftası sabit burçlara yerleşen gezegenlerin birbirini zorlayacağı, bu sebepten de gerilimin yüksek olacağı bir hafta.

22 Mayıs Pazartesi haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki seyri ile başlıyoruz. Güvenlik, aile ve ülkemizle ilgili konular daha fazla odağımızda olacak. Girişimde bulunma, aklımızdaki işleri bitirme konusunda motivasyonumuz yüksek.

23 Mayıs Salı Aslan burcunda ilerleyen Mars ile Jüpiter’in gerilimli açısı var. Eylemlerimizde, kendimizi ortaya koyma hallerinde iddialı olabilir, aşırıya kaçabiliriz. Önemli kararlar için temkinli olunması gereken bir gün. Para piyasalarında da beklenmedik hareketlilik olabilir.

24 Mayıs Çarşamba 12:10-17:35 arasında Ay boşlukta olacağından yeni bir işe başlamak ya da önemli bir görüşme yapmak için bu saat aralığını tercih etmemekte fayda var. Gün genelinde her zamankinden daha hassas hissetmek, ikili ilişkilerde incinmeye yatkın olmak mümkün. Alıngan ve kıskanç davranmamaya gayret edebiliriz.

25 Mayıs Perşembe öğle saatlerinde iletişimde inatçılık, kendi fikrini empoze etmeye çalışma durumları ile karşılaşılabilir. Fazla ısrarcı olmamaya çalışalım.

26 Mayıs Cuma yaratıcılığımız arttığı, ilham gerektiren konularda güzel sonuçlar alabileceğimiz bir gün. İkili ilişkilerde de beklenmedik güzel fırsatlarla karşılaşabiliriz.

Hafta sonu Ay Başak burcunda ilerleyecek. Daha kontrolcü ve eleştirel bir yapıda olacağız. Güneş’in Satürn ile olan açısı otorite figürleri tarafından engellenme, kendini ifade etmede zorlanma ya da liderlerin yaşayacağı sorunlar olarak karşımıza çıkabilir. Sağlık olarak da ellere, kollara ve sindirim sistemine dikkat edilmeli.

22 Mayıs haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Pazartesi iletişiminizin kuvvetli olacağı, hareketli bir gün. Bu hafta harcamalarınızda, yatırımlarınızda risk almamaya gayret edin. Hafta sonu yakın çevrenizle ilgili konular ya da düşüncelerinizi rahat aktaramamak sizi rahatsız edebilir.

YÜKSELEN BOĞA

Hafta başında evinizle ya da ailenizle ilgili yapmak istediklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Fikir ayrılıklarını büyütmemeye gayret edin. Ev kazalarına karşı temkinli davranın. Yeni tanışmaların da olabileceği bu hafta harcamalar konusunda zorlanabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Kendinizi daha ön planda hissedeceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Beklemediğiniz bazı haberler alabilirsiniz. Maddi konularda daha rahat olacağınız bu hafta iş hayatınızda engellenmeler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Finansal konularda uzun zamandır aklınızda olan adımları hayata geçirerek haftaya başlayabilirsiniz. Başkalarının dolduruşu ile hayalci davranmamaya dikkat edin. Yurt dışı bağlantılı konularda aksamalar yaşanabilir.

YÜKSELEN ASLAN

Haftaya gruplar içinde aktif olarak başlayacaksınız. İşinizle ilgili konularda fevri tepki vermemeye özen gösterin. Uzaklardan güzel haber alabilirsiniz. Hafta sonu ise arkadaşlarla gerginlikler yaşanabilir.

YÜKSELEN BAŞAK

Haftaya üstlendiğiniz sorumlulukları tamamlayarak başlamak isteyebilirsiniz. Rekabete, gizli düşmanlıklara karşı temkinli olun. Sosyal hayatın da keyifli geçeceği bu hafta ikili ilişkiler konusunda kısıtlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Pazartesi hedeflerinizle ilgili girişimde bulunabileceğiniz bir gün. Gruplar içinde iddialı söylemlerden uzak durun. İşinizde ya da kazançlarınızda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu ise fikirleriniz ciddiye alınmıyormuş gibi hissetmeniz mümkün.

YÜKSELEN AKREP

Hafta başında sizin için sorun teşkil eden konularda eyleme geçebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sorumluluklar sebebiyle anlaşmazlık yaşanabilir. Seyahat planları yapacaksınız. Hafta sonu ise hesapta olmayan harcamalar sizi zorlayabilir.

YÜKSELEN YAY

Pazartesi ikili ilişkilerinizde ya da ortaklı işlerinizde olayları toparlama şansı bulacaksınız. Uzaklarla ya da eğitimle ilgili konularda aksaklıklar yaşanabilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir ödemeyi alabilirsiniz. Hafta sonu ise aile büyükleri ile gerginlikler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Günlük akışınızı ve harcamalarınızı düzene sokarak haftaya başlayacaksınız. Aşk hayatınızda kıskançlık, inatlaşma sebebiyle gerginlikler yaşanabilir. Bu konuları hafta sonu toparlayabilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen gösterin.

YÜKSELEN KOVA

Pazartesi ikili ilişkileriniz için olumlu gelişmeler yaşanacak bir gün. Aile büyükleri ile fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Hafta sonunu evde geçirmeyi tercih edeceksiniz. Çocuklar için daha fazla harcama yapmanız gerekebilir.

YÜKSELEN BALIK

Hafta başında evinize ya da aile düzeninize dair girişimleriniz olacak. Yakın çevrenizle ilgili sağlık problemleri gündeme gelebilir. Yeni tanışmalar ya da aşk hayatında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise ebeveynlere karşı daha anlayışlı olmaya çalışın.

Hepimize huzurlu bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno