23 Ocak Haftası

29 January 2023by AstrolojiHan0

23 Ocak haftası, Kova Yeniayının olumlu etkisini hissedeceğimiz, şans gezegeni Jüpiter’in de desteğini alacağımız bir hafta olacak.

23 Ocak Pazartesi ilişkilerde zorlanma, maddi konularda sıkışık hissetme mümkün. Özellikle öğle saatlerinde bu etki daha yoğun olacağından önemli konuşmaları, görüşmeleri bu saatlere getirmemeye çalışabiliriz.

24 Ocak Salı, Ağustos’tan bu yana geri harekette olan Uranüs ileri harekete geçecek. Son 4 aydır gelişen olayların sonuçlarını Nisan sonuna kadar alacağımız bir döneme başlıyoruz. Salı gününün ikinci yarısında daha sosyal olabilir, yaratıcı şekilde düşünebiliriz.

25 Ocak Çarşamba Jüpiter’in güzel açısı motivasyonumuzu yükseltecek. Enerjimizin de yüksek olacağı bugün, daha olumlu ve öz güvenli davranacağız. 10:00-12:00 arasında sezgilerimizi, içi sesimizi dinlemek bize iyi gelecek. Gün genelinde merhameti ön planda tutacağız.

26 Ocak Perşembe Ay Koç burcunda ilerlerken oldukça enerjik ve bir şeyleri başlatma isteğinde olacağız. Akşam saatlerinde kırıcı konuşmalardan kaçınmaya dikkat edilmeli.

27 Ocak Cuma aceleci davranmamak, son söylenecekleri en başta söylememek önemli olacak. Cuma günü sevgi ifademizi şekillendiren Venüs de 20 Şubat’a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçecek. Venüs Balık burcundayken sevgi dilimiz daha anlayışlı, affedici ve duyarlı olur. İlişkilerde romantikleşme eğilimimiz artar. Yaratıcı işlerle uğraşıyorsak verimli oluruz. Estetikle ilgili de destekli bir geçiştir. 20 Şubat’a kadar bu etkiyi alacağız.

Hafta sonu Ay Boğa burcunda ilerleyecek. Tempomuzu düşürmek ve daha çok keyif aldığımız şeyleri yapmak isteyeceğiz. Cumartesi yiyip içtiklerimizde abartıya kaçmamaya dikkat edelim.

23 Ocak haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

İşle ilgili trafiğin yoğun olduğu Pazartesi, gruplar içinde bazı pürüzler gündeme gelebilir.

Haftanın ilk günlerinde arkadaşlardan destek alacak, planlarınızı hayata geçirmek için oldukça motive olacaksınız. Çalışma ortamınızda keskin söylemlerden uzak durmaya dikkat edin.

YÜKSELEN BOĞA

Haftaya iş hayatında üstlendiğiniz sorumluluklara daha fazla zaman harcayarak başlayacaksınız. Tamamlanmamış, havada kalmış konuları netleştirebilirsiniz. Beklemediğiniz kişilerden yardım alabileceğiniz bu hafta ikili ilişkilerde fevri davranmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN İKİZLER

Haftanın ilk günlerinde yurt dışı bağlantılı konularla, eğitimlerle yoğun ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta genelinde daha sosyal olacak ve gruplar içinde yer alacaksınız. Hafta sonu ise arkadaşlarınızla ilgili alacağınız haberler canınızı sıkabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Pazartesi maddi konuları dengelemeye çalışarak haftaya başlayacaksınız. İş hayatında aktif olacağınız bu hafta arkadaşlarınıza da vakit ayırmaya çalışacaksınız. Hafta sonu ikili ilişkilerde ani karar almamaya ve sert çıkışlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

YÜKSELEN ASLAN

Haftanın ilk günleri ikili ilişkilerde sıkışmış hissedebilirsiniz. Fakat hafta ortası sorunları halledecek ve özel hayatınızda keyifli olacaksınız. Yakınlarınızdan, akrabalarınızdan sağlıkla ilgili sıkıntılı haberler alabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

 

Hafta başında gündelik işlerinizi yetiştirmekte ya da sağlıkla ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Maddi konularda kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bu hafta aşk hayatınız da hareketli olacak. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde kriz yaratmamak için sert söylemlerden uzak durmaya gayret edin.

YÜKSELEN TERAZİ

Haftanın ilk günleri çocuklarınızla ya da özel hayatınızla ilgili üstelendiğiniz sorumluluklar artabilir. Çarşamba ise ikili ilişkilerinizde güzel gelişmeler gündeme gelecek. Hafta sonu, harcamalarınız düşündüğünüzden fazla olabilir.

YÜKSELEN AKREP

Pazartesi evle ya da ebeveynlerinizle ilgili konulara odaklanmanız gerekebilir. Çarşamba ailenizden destek alabilir, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Hafta sonu ise yakın arkadaşlar ya da kardeşlerle olan iletişiminizde sakin kalmaya gayret edin.

YÜKSELEN YAY

Haftanın ilk günlerinde yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde sıkışmış hissedebilirsiniz. Hafta ortasında daha görünür olabilir, aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda risk almamaya dikkat edin.

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında finansal konulara yoğunlaşacaksınız. Çarşamba ise aile içinde huzurlu hissedebilir, gayrimenkul konularında da kazanç sağlama fırsatı bulabilirsiniz. Hafta sonu ise ebeveynlerinizle olan iletişiminizde yapıcı olmaya özen gösterin.

YÜKSELEN KOVA

Pazartesi sağlığınıza daha dikkatli olmanız gereken bir gün. Kendinizi genel anlamda baskı altında hissedebilirsiniz. Hafta ortasında güzel haberler alacak, yakın çevrenizle keyifli vakit geçireceksiniz. Hafta sonu ise gizli saklı kalmış konular canınızı sıkabilir.

YÜKSELEN BALIK

Haftaya genel anlamda isteksiz başlayabilirsiniz. Fakat ilerleyen günlerde finansal konularda güzel fırsatlarla karşılaşacak, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hafta sonu ise arkadaşlarla olan diyaloglarda keskin ifadelerden kaçınmaya özen gösterin.

Hepimize keyifli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

www.astrolojihan.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno