24 Nisan Haftası

28 April 2023by AstrolojiHan0

24 Nisan haftası gökyüzünde geçen haftaya göre daha yumuşak etkiler var. Fırsatları değerlendirmenin önemli olduğu bir hafta diyebiliriz.

24 Nisan Pazartesi sosyalliğin ön planda olduğu bir gün. Özellikle bizi rahatsız eden davranışlarla ilgili konuşmak, iletişim kurmak bizi rahatlatacak. Önemli kararlar ve konuşmalar için 15:15’den öncesini tercih edelim. Pazartesi, Nisan başında ilgilendiğimiz konuları sonuçlandırabiliriz.

25 Nisan Salı Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Gün genelinde tecrübeli kişilerden yardım almak, fikirlerimizi ciddiyetle ortaya koyabilmek mümkün. Üstleneceğimiz sorumluluklarda uzun vadeli, olumlu sonuçlar alabiliriz.

26 Nisan Çarşamba küslükleri sonlandırma, ilişkilerde karşı tarafa daha anlayışlı davranma şansımız var. Şifa çalışmaları için de destekli bir gün.

27 Nisan Perşembe ise ani hareketlere, fevri çıkışlara, kazalara karşı daha temkinli olunmalı. Yediklerimize de dikkat etmek önemli. Haftanın en sert etkili günü olan Perşembe hızlı gelişen olaylara şahit olabiliriz.

28 Nisan Cuma Ay Aslan burcunda ilerleyecek. Öğle saatlerinde inatlaşmalardan, iddialaşmalardan uzak durmaya çalışalım.

29 Nisan Cumartesi farklı bir şeyler denemek isteyebiliriz. Yeniliklere açık olacağız. 13:52’ye kadar işlerimizden daha verimli sonuç alabiliriz.

30 Nisan Pazar Ay Başak burcunda olacak. 16:00’da sonra daha olumlu bir akış var. Gün genelinde düzenleme yapma, işleri organize etme isteğimiz baskın.

24 Nisan haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Evinizle ilgili tamamlamak istediğiniz işlerle ilgileneceğiniz bu hafta ailevi konular ön planda olacak. Yakın arkadaşlarla, kardeşlerle olan ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz bir ödemeyi de bu hafta alabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Daha önce verdiğiniz kararları hayata geçirebileceğiniz bu hafta yakın çevrenizle de iletişiminiz yoğun olacak. Arkadaşlarınızdan alacağınız fikirler size destek verecek. Trafikte ve iletişim konusunda daha dikkatli olmaya gayret edin.

YÜKSELEN İKİZLER

Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinize öncelik vereceğiniz bu hafta maddi süreçlerde aklınızı kurcalayan detayları netleştireceksiniz. İşinizde geçmiş konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Hesap etmediğiniz harcamalar da gündemde olacak.

YÜKSELEN YENGEÇ

İş hayatınızın, iş çevrenizde gelişen stresli konuların gündemde olacağı bu haftayı oldukça sosyal geçireceksiniz. Kendinizle ilgili planlarınız için girişimde bulunabilirsiniz. Eğitimle ya da ticaretle ilgili güzel fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN

Fikir çatışmalarının, rekabetin ön planda olacağı bu hafta ihmal ettiğiniz işleri tamamlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla gerginlik yaşadığınız konuları da çözümlemeniz mümkün. İşinizle ilgili başkalarıyla fikir alışverişi yapmak size fayda sağlayacak.

YÜKSELEN BAŞAK

İş hayatınızda daha hareketli olacağınız bir hafta. Gruplar içinde görüşlerinizi rahatlıkla ifade edeceksiniz. Partnerinizin fikirleri farklı şekilde düşünmenize sbep olacak. Sosyal hayatınızda bazı gerginlikler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Seyahatlerin, eğitimlerin gündemde olacağı bu hafta ikili ilişkilerinizde agresif olmamaya gayret edin. Finansal konularda yaşanılan aksaklıkları telafi edecek adımlar atabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız destek size iyi gelecek.

YÜKSELEN AKREP

Sağlığınız konusunda daha dikkatli olmanız gereken bu hafta sorun yaşadığınız maddi konulara çözümler üreteceksiniz. İkili ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Seyahat planları, uzaklardan gelen güzel haberler de gündemde olacak.

YÜKSELEN YAY

İkili ilişkilerinizde gerginlik yaşadığınız konuları düzeltme fırsatı bulacağınız bir hafta. Gündelik temponuzu da farklılaştırıp değiştirmek isteyebilirsiniz. Harcamalar konusunda aşırıya kaçmamaya gayret edin.

YÜKSELEN OĞLAK

Aile bireylerinin sağlık sorunlarının çözüm bulabileceği bu hafta çocuklarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. İkili ilişkilerde keyifli vakit geçireceksiniz. Ev kazalarına karşı dikkatli olun.

YÜKSELEN KOVA

Aşk hayatınızdaki kırgınlıkları düzeltebileceğiniz bu hafta çalışma ortamınızda gergin diyaloglardan uzak durmaya gayret edin. Evinizle ya da ebeveynlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Finansal konularda da fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Harcamalarınızı düzenlemek isteyeceğiniz bu hafta çocuklarla ilgili konular gündemde. Yakın çevrenizle yoğun fikir alışverişi içinde olacaksınız. Kardeşlerinizle ya da arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Hepimize fırsatları değerlendirebildiğimiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

www.astrolojihan.com

Facebook / Instagram / Twitter                  @astrolojihan

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno