24 Ocak Haftası

24 January 2022by AstrolojiHan0

Bu haftaya yaşam gücümüzü nasıl ortaya koyduğumuzu gösteren Mars’ın burç değişimi ile başlıyoruz. Mars, 24 Ocak-6 Mart arasında Oğlak burcunda ilerleyecek. Oğlak burcunun düzen kuran, yapılandıran, çalışkan ve azimli doğasını savaşçı ruhunda çok iyi yansıtır. Bu süreçte yaşam enerjimiz daha başarı odaklı olacak. Sorumluluk almaktan kaçınmayacağımız, rekabetten çekinmeyeceğimiz bir dönemdeyiz. Maddi süreç, maneviyata göre daha ön planda olacak.

24 Ocak Pazartesi akşam saatlerinde ikili ilişkilerde baskı kurma, güç çatışması yaşama ihtimali yüksek olduğundan dayatmacı tavırlardan kaçınalım.

25 Ocak Salı sabah saatlerinde kendimizi daha enerjik hissedebiliriz. Akşamüstü sezgilerimizin kuvvetlendiği saatler olacak. Fakat kimseyle inatlaşmamaya dikkat edilmeli. Akşam saatlerinde de uykusuzluk, duygularda huzursuzluk yaşanabilir.

26 Ocak Çarşamba retro konumdaki Merkür de Oğlak burcuna geri dönecek. Oğlak burcundaki vurgu artacak. Hafta genelinde mantık duygularımızın önüne geçecek. Çarşamba akşam saatleri ilhamı, maneviyatı destekleyen saatler olacak.

27 Ocak Perşembe 08:30-10:30 arası önemli bir işe başlamaktansa mevcut işleri tamamlamak tercih edilebilir.

28 Ocak Cuma retro konumdaki Venüs, ileri konuma geçmeden önceki durağan hareketine başlayacak. 2 gün sürecek bu konum retro hareketinden daha yoğun etki verir. Pazar öğle saatine kadar ilişkilerimizle ya da maddi süreçlerle ilgili sorunlarla karşılaşabiliriz. Olaylara mümkün olduğu kadar mevcut bakış açısından farklı yaklaşmaya çalışalım.

29 Ocak Cumartesi dikkat edilmesi gereken bir gün. İletişimde gerginlik, manipülasyonlar gündemde olabilir. Aynı zamanda güç takıntısı yapılmazsa etkili olunabilecek de bir gün.

30 Ocak Pazar öğle saatlerinde Venüs ileri pozisyona geçecek. Güneş’in Uranüs ile yapacağı açı dürtülerimize yenik düşüp beklenmedik çıkışlar yaptırabilir. Bu yüzden sağduyuyu kaybetmemeye özen gösterelim. Tansiyon rahatsızlıklarına karşı da daha dikkatli olmak gerekebilir.

24 Ocak haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
İş hayatınıza odaklanacağınız bu hafta sorunlar ya da gerginlikler olsa da mücadele etme motivasyonunuz yüksek olacak. Hafta sonu finansal konularda gerçekçi karar vermeye dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BOĞA
Hafta genelinde ticari ve hukuki konularda aksamalar olabilir. Yurt dışı bağlantılı işler de gündemde olacak. Hafta sonu iş hayatında kısıtlanıyor, engelleniyor gibi hissedeceğiniz olaylar yaşanabilir. Fevri davranmamaya özen gösterin.

YÜKSELEN İKİZLER
Giderlerinize odaklanacağınız bir hafta olacak. Olayların üzerine gitme ve risk alma isteğiniz yüksek. Arkadaş desteği almak size iyi gelecek. Hafta sonu sizi sınırlayan konular gündemde olabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ
İlişkilerinize odaklanacağınız, bu alandaki sorunları çözümleme azminde olacağınız bir hafta. İş hayatında daha rahat düşündürecek gelişmeler olabilir. Hafta sonu arkadaş çevrenizde gerginlikler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN ASLAN

Gündelik düzeninize ve sağlığınıza odaklanacağınız bir hafta olacak. Bu konulardaki aksaklıkları yoluna koymak isteyeceksiniz. Hafta sonu ikili ilişkilerde baskı altında hissedebilirsiniz. Sert diyaloglardan uzak durmaya gayret edin.

YÜKSELEN BAŞAK
Çocuklara ya da aşk hayatında odaklanacağınız bir hafta olacak. Geçmiş sorunlarla ilgili adım atmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu sağlığınıza daha fazla dikkat etmeye gayret edin.

YÜKSELEN TERAZİ
Ailevi konuların gündemde olacağı bir hafta. Ebeveynlerinizle olan ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Evinizle daha çok ilgilenmek isteyeceksiniz. Hafta sonu kıskançlıkla ilgili konularda zorlanabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP
Bu hafta yakın çevrenizle, kardeşlerinizle olan ilişkilerinize odaklanacaksınız. Düşüncelerinizde adil olmaya gayret edin. Fikirlerinizi gerçekleştirmek için daha motive olacaksınız. Hafta sonu hırstan uzak durmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN YAY

Kazançlarınıza ve ürettiğiniz değerlere odaklanacağınız bir hafta olacak. Bu konudaki sorunların üzerine gitme isteği baskın. Hafta sonu yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir.

YÜKSELEN OĞLAK
Bireysel kararlarınızda eyleme geçmek isteyeceğiniz bir hafta. Merkür ve Venüs retro harekette olduğu için önemli girişimlerinizde aceleci davranmayın. Hafta sonu maddi konularda risk almamaya dikkat edin.

YÜKSELEN KOVA
Tamamlanmamış konuların ve gizli, saklı olayların gündemde olacağı bir hafta. Yakın arkadaşlardan, kardeşlerinizden destek alabilirsiniz. Hafta sonu ebeveynlerle ilgili konularda sakin olmaya özen gösterin.

YÜKSELEN BALIK
Arkadaşlarınızın, gruplar içindeki ilişkilerin gündemde olacağı bir hafta. Sosyal hayat içinde daha aktif olmak isteyeceksiniz. Hafta sonu ise düşünceleriniz sebebiyle kendinizi sınırlandırabilir, iç çatışma yaşayabilirsiniz.

Hepimize sorunlarımıza çözüm bulacağımız bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

 

www.astrolojihan.com

Facebook / Instagram / Twitter                     @astrolojihan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno