24 Şubat Başak Dolunayı

24 February 2024by AstrolojiHan0

24 Şubat Cumartesi, Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Ekim ayından bu yana, bizi güvensiz hissettiren aşırılıkları düzenleme ihtiyacında olacağımız bir süreçteyiz.

Su elementinin baskın olduğu gökyüzünde idealize ettiğimiz durumlar ve hayallerimizin gerçekle çatışmasını yaşayacağız.

Bir yandan hayatımızdaki karışıklıkları sonlandırmak isterken, diğer taraftan da mevcut gidişatı değiştirmekten korkup adım atamayabiliriz. Hata yapma endişesi ile detaylarda gereksiz zaman harcamayalım.

Duygusal davranmayıp, işin kolayına kaçmadan harekete geçenleri ise destekleyecek bir süreç olacak. Bu günlerde alacağımız kararların kalıcı etkilerini göreceğiz.

Mars ve Venüs’ün Jüpiter ile stresli açısı ilişkilerde abartılı tepkileri ve finansal konularda inişli çıkışlı süreçleri anlatıyor. Özellikle dolunay öncesi günlerde temkinli olmakta fayda var.

Beslenmeyle, sağlıkla ve çalışan hakları ile ilgili konular gündemde olacak. Liderleri, onların sağlık sorunlarını da konuşacağız.

8 Mart’a kadar sindirim sistemiyle ve ayaklarla ilgili sorunlarda artış olabilir.

Doğum haritalarında değişken burçların (Başak-Yay-Balık-İkizler) 5 derece civarında önemli vurgusu olanlar ve 19-29 Şubat, 21-31 Mayıs, 23 Ağustos-2 Eylül, 22 Kasım-2 Aralık doğumlular bu dolunaydan daha fazla etki alacaklar.
Yükselen burçlara göre alacağımız etkilere de bir bakalım.
YÜKSELEN KOÇ
Çalışma hayatınızda yeni kararlar alabileceğiniz dolunay sürecinde kötümser düşünme eğiliminde olacaksınız. Sizin dışınızda gelişen durumlar sebebiyle engellendiğinizi düşünebilirsiniz. 10 Mart sonrası daha rahatlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konuları da ihmal etmeyin.

YÜKSELEN BOĞA

Dolunay süreci aşk hayatınızla ya da çocuklarınızla ilgili kararlar almanıza sebep olacak. Detaylara takılıp, büyük resmi gözden kaçırmamaya özen gösterin. İş hayatında da abartılı tepkilerden uzak durulmaya çalışın.

YÜKSELEN İKİZLER
Aile büyükleriyle ve evinizle daha fazla ilgilenmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bir yandan da iş hayatının devam eden sorumlulukları, denge kurma konusunda sizi zorlayabilir. Mümkün olduğunca gerçekçi kararlar almaya gayret edin.

YÜKSELEN YENGEÇ
Yakın arkadaşlarınızla ya da kardeşlerinizle olan ilişkilerinize dair yeni kararlar alacağınız bir dolunay sürecindesiniz. Bu dönemde daha çok somut fikirlere odaklanmaya ve olaylara analitik yaklaşmaya öncelik verin.

YÜKSELEN ASLAN
Dolunay size finansal konularınızı düzenlemek için bazı yeni kararlar aldıracak. Değer verdiğiniz alanlara zaman ayıracaksınız. İkili ilişkilerde ise bireyselliğin dozunu kaçırmamaya ve paylaşımcı olmaya özen gösterin.

YÜKSELEN BAŞAK
Kendinizle ilgili yeni kararlar alıp bunları hayata geçireceğiniz bir dönemdesiniz.

İlişkilerinizde gerçekten ne istediğinizi sorgulayacaksınız. Bu süreçte sağlığınıza ve beslenmenize daha fazla özen gösterin.

YÜKSELEN TERAZİ
Görmezden geldiğiniz konularla, sizi rahatsız eden korkularınızla yüzleşmeyi tercih edeceğiniz bir süreçtesiniz. Hayatınızdaki belirsizleri netleştireceksiniz. Özel hayatınızda da ani gelişmeler gündemde olacak.

YÜKSELEN AKREP
Sosyal hayatınıza odaklanacağınız bu dolunay sürecinde arkadaşlarınızla ilişkilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. İleri dönük planlarınız da gündeminizde olacak.

Ailevi konulardaki gerginlikleri büyütmemeye gayret edin.

YÜKSELEN YAY

Dolunay sürecinde işinizle ilgili yeni kararlar almak, aile ve iş hayatına bir denge getirmek isteyeceksiniz. Daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde fazla eleştirel davranmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN OĞLAK
Yurt dışı bağlantılı işler, eğitimler ya da hukuki süreçlerin gündeminizde olacağı bir dolunay süreci. Bu alanlardaki planlarınızı hayata geçirecek kararlar alacaksınız. Yatırımlarınızla ilgili ise riskli adımlardan kaçının.

YÜKSELEN KOVA
Dolunay süreciyle maddi konularla ilgili yapılanmalar, sıkıntı yaratan durumları çözümlemek önceliğiniz olacak. Özellikle de ailevi konularda kendinize güveninizi sağlamlaştırmaya gayret edin.

YÜKSELEN BALIK

İkili ilişkilerinizde, ortak yürüttüğünüz işlerde yüzleşmeler yaşayabileceğiniz olayların ön planda olacağı günlerdesiniz. Bu konularda yeni kararlar alacaksınız. Fark etmediğiniz ya da sizden gizlenen bazı bilgiler de bu dönemde ortaya çıkabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno