25 Aralık Haftası

24 December 2023by AstrolojiHan0

2023’ün son haftasını daha duygusal ve geçmiş muhasebesi ile geçireceğiz. 27 Aralık’ta gerçekleşecek yeniay haftanın gündemini şekillendirecek.

25 Aralık Pazartesi, haftaya Ay İkizler burcundayken başlayacağız. İletişimin, hareketliliğin yüksek olacağı bu haftanın ilk günü Venüs’ün olumlu açısı sosyalliğin, romantizmin ön planda olacağını gösteriyor. Pazartesi yardımlaşmak, kırgınlıkları geride bırakmak üzere adım atmak için uygun bir gün.

26 Aralık Salı 10:55-18:15 arasında önemli kararlar almaktan, yeni proje başlangıçlarından ziyade mevcut işleri tamamlamayı tercih edebiliriz.

27 Aralık Çarşamba, Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ailevi konulara, aidiyet duyduğumuz alanlara vurgu yapıyor. Nostaljinin, geriye dönük mevzuları toparlama ihtiyacının arttığını hissedeceğiz. Daha huzurlu bir akışı getiren dolunayda geçmiş olayları masaya yatırıp, farklı açıdan değerlendirebilme şansımızı kullanalım. Retro konumdaki Merkür’ün zorlu açısı, özellikle bu hafta olaylara fazla iyimser yaklaşıp yanılma ihtimalimiz olduğunu gösteriyor. Para piyasalarındaki hareketlenmelerde ani karar almamaya dikkat etmek önemli olacak. Su grubu burçların (Yengeç, Akrep, Balık) ve bu burçların 4 derece civarında önemli vurguları olanların güzel etkiler alacağı bir dolunay yaşayacağız.

28 Aralık Perşembe, Mars ve Neptün’ün sert açısı yaptıklarımızın yanlış anlaşılması ihtimalini arttırıyor. Sularla ilgili sorunların ve öfke kontrolünün zorlaşması da gündemde olabilir.

29 Aralık Cuma, sevgiyi nasıl ifade ettiğimizi ve ilişki kurma şeklimizi anlatan Venüs Yay burcuna geçecek. 29 Aralık-23 Ocak arasında sosyalleşme isteği, dışa dönük tutumlar baskınlaşırken ilişkilerde özgürlüğe düşkünlük artacak. Yeni yerler görmeyi, hareketli aktivitelerde yer almayı tercih edebiliriz. İkili ilişkilerde, konulara daha iyimser yaklaşma eğiliminde olacağız.

Hafta sonu ise şans gezegeni Jüpiter, 4 Eylül’den bu yana yaptığı retro hareketini bitirmeden önceki durağan konumunda olacak. Hem ikili ilişkilerde hem de finansal konularda abartılı tutumlar içinde olmamaya gayret edelim. Yeni yılla birlikte düz harekete geçecek Jüpiter, 4 aydır bizi zorlayan şansımızın daha rahat akmasına destek verecek.

31 Aralık Pazar günü yeni yıla Ay Başak burcundayken gireceğiz. 2024’ün hepimize bereket, düzen, sağlık ve neşe getirmesini diliyorum.

25 Aralık haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Evinizle, aileyle ilgili konuların gündeme geleceği bu haftaya son derece duygusal başlayacaksınız. Maneviyat ön planda olacak. Ebeveynlerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Seyahatlerle ya da uzaklarla ilgili durumlarda risk almamaya gayret edin.

YÜKSELEN BOĞA

Haftaya sosyal hayatın hareketliliği ile başlayacaksınız. Hafta genelinde kardeşler, yakın arkadaşlar gündemde olacak. İletişim hızlanacak. Gruplar içinde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Harcamalarınızda da çok hayalci olmamaya gayret edin.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında işinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınızın gündemde olacağı bu hafta yatırımlarınızla ilgili toparlayıcı etkileri değerlendirebilirsiniz. İkili ilişkilerde ise davranışlarınız farklı algılanması sorun yaratabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Senenin son haftasını olumlu etkilerle geçireceksiniz. Hafta başında çocuklarınıza ya da özel hayatınıza dair planlar yapabilirsiniz. Kendinizle ilgili önemli kararlar da alacaksınız. Sağlığınıza ve beslenmenize dikkat etmeye önem verin.

YÜKSELEN ASLAN

Haftaya ebeveynlerinizle ya da evinizle ilgili tamamlamak istediğiniz işleri bitirerek başlayacaksınız. Biraz geri planda kalmayı, evinizde vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Aşk hayatınızda kıskançlık sebepli gerginliklerden yaşanabileceğinden olayları yanlış anlamadığınıza emin olmaya gayret edin.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta başında ikili ilişkilerinizde güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Hafta genelinde sosyal hayatınız, arkadaşlarınız gündeminizde olacak. Gruplar içinde yer alacak, fikir alışverişlerinde bulunacaksınız. Ailevi konularla da daha fazla ilgilenmeniz gerekecek.

YÜKSELEN TERAZİ

İşinizle ilgili konuların ağırlıklı gündeminizde olacağı bu haftaya maddi konularda şanslı olarak başlayacaksınız. Çalışma şartlarınızı iyileştirme fırsatı bulabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla yanlış anlaşılmalara açık bir zemin olduğundan dikkatli hareket etmeye özen gösterin.

YÜKSELEN AKREP

Olaylara daha iyimser ve farklı açıdan bakabileceğiniz bu haftanın ilk günleri özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Eğitimlerde, yurt dışı bağlantılı işlerinizde fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda riskli adımlardan uzak durmaya dikkat edin.

YÜKSELEN YAY

Maddi konuların ağırlıklı gündeminiz olacağı bu haftaya aileden destek alarak başlayacaksınız. Eski bir küslüğü bitirebilir, beklenmedik bir yardımla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda, evinizle ilgili yapacağınız girişimlerde gerçekçi olmaya gayret edin.

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında projelerinizle, görüşmelerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizin, ortak yürüttüğünüz işlerin gündemde olacağı bu hafta sosyal hayatınızda oldukça aktif olacaksınız. Gizli düşmanlıklara karşı da temkinli olmakta fayda var.

YÜKSELEN KOVA

Haftaya iş hayatınızda karşılaşacağınız fırsatları değerlendirerek başlayacaksınız. Sağlığınızla ve iş ortamınızla ilgili konular ön planda olacak. Günlük akışınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, maddi konularla ilgili anlaşmazlıklar yaşamanız da mümkün.

YÜKSELEN BALIK

Hafta başında yeteneklerinizi ortaya çıkarma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çocuklarınızın ve aşk hayatınızın gündemde olacağı bu hafta kendinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Otorite figürü olarak gördüğünüz kişilerle gerginlik yaşamamak için fevri davranmamaya özen gösterin.

 

Hepimize güzel bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno