26 Haziran Haftası

28 June 2023by AstrolojiHan0

Bu hafta, Uranüs’ün önce Mars ile sonra da ise Venüs ile sert açısı gündemi belirleyecek. Hafta genelinde düşünmeden hareket etmemeye her zamankinden daha fazla özen gösterilmeli.

26 Haziran Pazartesi öfke kontrolüne dikkat edilmesi gereken bir gün. Ani çıkışlardan, hızdan uzak durmak önemli. Yangınlarla, ateşle ilgili konularda da dikkatli olmaya gayret edelim. Gün genelinde yanlış anlamaya, aldanmaya dair etkiler olduğundan önemli konuşmalardan ve kararlardan kaçınmakta fayda var.

27 Haziran Salı iletişim gezegeni Merkür, 11 Temmuz’a kadar ilerleyeceği Yengeç burcuna geçecek. Merkür Yengeç burcundayken iletişim şeklimiz daha duygusal olur. Karar verirken duygular ve mantık karıştığından, objektif olmakta zorlanabiliriz. Empati geliştirme eğilimimiz artar. 11 Temmuz’a kadar olan dönemde kendi duygularımıza daha fazla yoğunlaşacağız.

28 Haziran Çarşamba 11:55 sonrası Ay Akrep burcuna geçecek. Günün ikinci yarısında iletişim, sosyallik açısından daha rahat bir akış olacak.

29 Haziran Perşembe haftanın en rahat günü. Deneyimli kişilerden destek almak, kırgınlıklarımızı, küslüklerimizi tamir etmek mümkün. Yardımlaşma, merhamet ön planda olacak.

30 Haziran Cuma ne istediğimizi bilip, isteğimizin peşinden gidebiliriz. Özellikle öğle saatlerinde sezgilerimize de kulak verelim.

Hafta sonu Ay Yay burcunda ilerleyecek. Hareketli bir enerjide olacağız. İlişkilerde anlaşmazlıklar, inatlaşmalar yaşama potansiyelimiz olduğundan olayları çok uzatmamaya gayret edelim. Harcamalar konusunda da aşırıya kaçmak mümkün. Özellikle Pazar gününün ikinci yarısında önemli konuşmalar ve kararlardan uzak durmak bizim için daha sağlıklı olabilir.

26 Haziran haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Maddi konuları odağınıza alacağınız bu hafta özel hayatınızda ve çocuklarınızla olan ilişkilerinizde fevri olmamaya gayret edin. Yanıltıcı haberlere itibar etmemek önemli. Aile ilişkileri, evle ilgili konular sizi daha rahat hissettirecek alanlar olacak.

YÜKSELEN BOĞA

Kendinizi kısıtlanıyor gibi hissedip özellikle aile ilişkilerinde daha tepkili olma potansiyelindesiniz. Ev kazalarına maruz kalmamak için ani hareketlerden kaçının. Sosyal hayatınız daha hareketli olacak, arkadaşlarla vakit geçirmek size iyi gelecek.

YÜKSELEN İKİZLER

Yakın arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle iletişimin sizler için gerginleşebileceği bu hafta trafikte de sakin kalmaya dikkat edin. Sorumluluklarla ilgili konuları olduğundan farklı algılama ihtimaliniz var. İşinizle ilgili önemli kişilerden destek alabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle maddi konular üzerinden anlaşmazlık yaşayabileceğiniz bu hafta düşündüğünüzden fazla harcama yapabilirsiniz. Olaylara gerçekçi yaklaşmaya çalışın. Eğitim ya da seyahat planları gündemde olacak..

YÜKSELEN ASLAN

İşinizle, üstlendiğiniz sorumluluklarla ilgili gerginlikler yaşayabileceğiniz bu hafta sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Sosyal hayat içinde aldanmalar yaşama potansiyeliniz var. Finansal konularda beklenmediğiniz kişilerden destek alabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta ne kadar sakin, yalnız kalmak isteseniz de şartlar öyle gelişmeyecek. İş hayatında yanlış anlaşılmalar yaşanabileceğinden iletişimde temkinli olmaya dikkat edin. İkili ilişkiler içinde kendiniz daha rahat ve huzurlu hissedeceksiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Arkadaşlarla birden gelişebilecek gergin durumlara karşı temkinli davranmanız gereken bu hafta ödeme, vergi, kredi gibi konular da gündeminizde olacak. Seyahatlerle, uzaklarla ilgili konularda karışıklıklar yaşanabilir. Çalışma arkadaşlarınızın desteği size iyi gelecek.

YÜKSELEN AKREP

Özel hayatınızda daha baskın olmayı tercih edeceğiniz bu hafta otoriter davranmamaya özen gösterin. Kıskançlıklar, takıntılı düşünceler aklınızı karıştırmasın. Çocuklarınızla ya da aşk hayatınızla ilgili bazı konuları netleştireceksiniz.

YÜKSELEN YAY

Çalışma arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları, sağlığınızla ilgili hassasiyetler olabilecek bu hafta olaylara önyargısız ve adil yaklaşmaya gayret edin. Ailenizle daha çok vakit geçirebilir, evinizle ilgili düzenlemeler, harcamalar yapmayı tercih edebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla ilgili konularda krizleri yönetebilmek için fevri davranmamaya gayret edin. Riskli yatırım kararları da alınmaması gereken bir hafta. İş birliği yapmak istediğiniz kişilerle yeni girişimlerde bulunabileceğiniz bir hafta.

YÜKSELEN KOVA

İkili ilişkilerinizle aile arasında kalabileceğiniz bu hafta iddialı çıkışlardan uzak durmaya gayret edin. Aşk hayatınızda olayları farklı görme potansiyeliniz var. Günlük akışınızı size iyi gelecek şekilde düzenlemeniz mümkün.

YÜKSELEN BALIK

Günlük yaşamda belirsizliklerin olacağı bu hafta sağlığınız için stresinizi kontrol etmeye gayret edin. Aile içinde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Özel hayatınızda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

 

Hepimize güzel, keyifli bir bayram haftası olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno