27 Aralık Haftası

27 December 2021by AstrolojiHan0

Senenin son haftasına giriyoruz. Hafta başında, geçen haftanın zorlu enerjileri etkilerini devam ettirecek. Haftanın ikinci kısmında ise daha yumuşak enerjilerin ve Oğlak yeniayının etkisi ile rahatlama var. Yeni seneye biraz daha sakin gireceğiz.

27-28 Aralık günleri Ay Terazi burcunda ilerlerken ilişkilerimizi ve bize karşı adil davranılıp davranılmadığını sorgulayacağız. Sert konuşmalar yapmamaya, fevri kararlar vermemeye dikkat edilmeli. Ekonomik koşulların da zorlayabileceği iki gün olacağından, yanlış yönlendirmelere karşı dikkatli olurken, hırslı hareketlerden uzak durulmalı.

29 Aralık Çarşamba ilişkilerle ilgili geçmiş konular gündeme gelebilir. Maddi süreçlerde de 8-10 Aralık’taki gelişmelerin sonuçlarıyla ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Gün genelinde, özellikle de akşamüstü saatlerinde, kazalara karşı daha temkinli olmakta fayda var.

29 Aralık’ta şans gezegenimiz Jüpiter burç değiştiriyor ve Balık burcuna geçiyor.

11 Mayıs’a kadar daha çok huzur arayışına, maneviyata yöneleceğiz. Ruhsal anlamda ilerlemenin, merhamet duygusunun öne çıktığı bir dönem olacak. Jüpiter’in bizlere desteğini daha fazla hissedeceğiz. Jüpiter Balık yazımdan bu geçişin genel ve burçlara özel etkilerini okuyabilirsiniz.

30 Aralık Perşembe ise sağlık konusunda dikkatli olmak gerekebilir. Kemik, diş hassasiyetleri, baş bölgesi sorunları yaşanabilir. Algımızın keskin olacağından detaylara oldukça hakim olabiliriz. Deneyimli kişilerden destek de alabiliriz.

31 Aralık Cuma daha hareketli ve iyimser olacağımız bir gün. Zorlu bir seneyi geride bırakıyoruz. Senenin son günü artık olaylara farklı bakma, yeni bir başlangıç yapma motivasyonunda olacağız. Hepimize yeni sene güzelliklerle gelsin.

1 Ocak Cumartesi gün genelinde dinlenmeyi, yeni bir işle uğraşmamayı tercih edebiliriz.

2 Ocak Pazar ise 2022’nin ilk yeniayı Oğlak burcunda gerçekleşecek. Ekonomik süreçleri, sorumluluk almayı ve bazı konularda yeni yapılanmalara gitmemiz gereken noktaları işaret eden bu yeniay bizlere beklemediğimiz fırsatlar sunabilir. İkili ilişkilerle ilgili sorunlara da farklı bir bakış getirerek çözüm bulabileceğimiz etkiler barındırdığından son haftalardaki gerginliğimize bir nebze iyi gelecek. Oğlak Yeniayı yazımdan detaylı etkileri okuyabilirsiniz.

2 Ocak’ta iletişim gezegeni Merkür de Kova burcuna geçecek. Ocak ayı boyunca olaylara herkesin baktığı yerden bakmak istemeyebiliriz.

 

27 Aralık haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Hafta genelinde kariyer konuları, yöneticilerle olan ilişkiler ön planda olacak. Maddi alanda önemli bir girişimden uzak durulmalı. Beklenen paralar alınamayabilir. Otorite konumundaki kişilerle de gerginliklerden kaçınmak önemli. Hafta sonu gerçekleşecek yeniayla birlikte finansal konularla ilgili rahatlama, iş hayatında fırsatlarla karşılaşma yaşanabilir.

YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta ticari veya hukuki konularda, yurt dışı bağlantılı işlerde ya da eğitim süreçlerinde yaşanan pürüzlere odaklanacaksınız. Hafta başında biraz karamsar olabilirsiniz. Seyahatlerde aksamalar yaşanabilir. Hafta sonu gerçekleşecek yeniay bu sorunlara daha yapıcı ve çözüm bulan bir tavır getirecek. Hayata bakış şekliniz daha pozitif olacak.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta genelinde giderleriniz ve ikili ilişkileriniz gündemde olacak. İlişkilerinizde beklemediğiniz konular gündeme gelebilir, şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızda dengeyi de kaçırabileceğinizden temkinli olmaya gayret edin. Hafta sonu gerçekleşecek yeniay krizli durumları sakinleştiren, sorunlarda bir takım tamamlanmaları getirecek etkiler barındırıyor. Olayları kabul şekliniz de daha rahat olacak.

YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta evliliğinize, ikili ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza odaklanacaksınız. Bu alanlara düzen değişikliği getirme isteğiniz baskın. Çalışma arkadaşlarıyla olan ilişkilerde ani çıkışlardan uzak kalmaya dikkat edin. Hafta sonu gerçekleşecek yeniayla birlikte ilişkilerinizdeki gerginlikler azalacak. Daha iyimser ve objektif bir tutum içinde olacaksınız.

YÜKSELEN ASLAN

Hafta genelinde sağlığınız ve günlük düzeninizi ilgilendiren konular gündemde olacak. Aşk hayatında çok eleştirel olmamaya çalışmak önemli. Çocuklarla ilgili de baskıcı davranmamaya gayret edilmeli. Planda olmayan sorumluluklar almak gerekebilir. Hafta sonu gerçekleşecek yeniay ise çalışma hayatınızla ilgili bazı fırsatlar getirerek sizleri rahatlatacak.

YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta aşk hayatınıza ya da yaratıcı faaliyetlerinize odaklanacaksınız. Aile hayatı ile özel hayatın çatışmasını yaşayabilirsiniz. Ebeveynlerle fikir ayrılıkları da olabilir. Ev kazalarına da dikkat edilmeli. Hafta sonu gerçekleşecek yeniay çocuklarınızla olan ilişkilerinizde ya da aşk konularında sizlere bir takım fırsatlar getirecek. Daha yapıcı bir tutum içinde olacaksınız.

YÜKSELEN TERAZİ

Bu hafta ailenizle, evinizle ya da gayrimenkullerle ilgili konular gündeminizde olacak. Bu alanlardaki iletişimler biraz gergin olabilir. Ya da yakın çevrenizle bu konular üzerinden anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Trafikte çok temkinli olmaya özen gösterin. Hafta sonu gerçekleşecek yeniayın etkisi ile bu sıkıntıları çözümleyip daha huzurlu hissediyor olacaksınız.

YÜKSELEN AKREP

Hafta genelinde kardeşleriniz, yakın arkadaşlarınız ve iletişim konuları gündemde olacak. Bu hafta herhangi bir yatırım yapmamaya özen gösterilmeli. İkili ilişkilerde değerli hissetmek için gerçekçi bakışı kaybetmemeye dikkat edin. Hafta sonu gerçekleşecek yeniay ise genel anlamda ilişkilerinize daha rahat bakabileceğiniz etkiler verecek.

YÜKSELEN YAY

Bu hafta maddi konular ya da kendini değerinizi sorguladığınız olaylar gündeminizde olacak. Harcamalarınızda temkinli olmanız gereken bir dönem. Aynı zamanda sağlığınıza, beslenmenize ve evcil hayvanlarınıza karşı da daha özenli olmaya gayret edin. Hafta sonu gerçekleşecek yeniayın etkisi ile maddi konularda rahatlarken, kendinizi de daha güvenli hissedeceksiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta genelinde sağlığınıza, kişisel seçimlerinize odaklanacaksınız. Gizli düşmanlıklarla, rekabetlerle uğraşmanız gerekebilir. Çocuklarınız sebebiyle hayatınızda bir takım engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek yeniayla birlikte aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanırken yaratıcı yönünüz de ön plana çıkabilir.

YÜKSELEN KOVA

Bu hafta kısıtlandığınızı düşündüğünüz alanlar, bilinçaltına ittiğiniz konular gündeminizde olacak. Arkadaş çevresinde ya da gruplar içinde gelişen olaylar sebebiyle bu durumlarla yüzleşme yaşayabilirsiniz. Aileyle ilgili planda olmayan gelişmeler olabilir.

Hafta sonu gerçekleşecek yeniayın etkisi ile sizin dışınızda gelişen olaylara karşı daha rahat hissedeceksiniz. Korkularınız hafifleyecek.

YÜKSELEN BALIK

Bu hafta sosyal ilişkilerinize, arkadaşlarınıza ya da ileri dönük hedeflerinize odaklanacaksınız. İş hayatında bazı sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamındaki iletişim şekli gerginleşebileceğinden sakin kalmaya dikkat edilmeli.  Hafta sonu gerçekleşecek yeniay sosyal hayatınızda sıkıştığınız konularda sizlere bir takım çözümler getirecek. Daha rahat bir iletişim içinde olmak size iyi gelecek.

 

Hepimize sakin ve huzurlu bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno