27 Aralık Yengeç Dolunayı

27 December 2023by AstrolojiHan0

27 Aralık Çarşamba, Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ailevi konulara, aidiyet duyduğumuz alanlara vurgu yapıyor. Nostaljinin, geriye dönük mevzuları toparlama ihtiyacının arttığını hissedeceğiz.

Yengeç burcu duygusal güvence arayışını, duyarlılığı ve sevgiyi ifade etmeyi merkeze koyar. Dolunay döneminde de ailemizle ve evimizle ilgili olaylarla daha çok ilgilenmek isteyeceğiz

Daha huzurlu bir akışı getiren bu dolunayda geçmiş olayları masaya yatırıp, farklı açıdan değerlendirebilme şansımızı kullanalım.

Emlak sektörü, gıdayla ilgili durumlar ve yurt dışı bağlantılı işler çokça konuşulacak.

Retro konumdaki Merkür’ün zorlu açısı, özellikle bu hafta olaylara fazla iyimser yaklaşıp yanılma ihtimalimiz olduğunu gösteriyor. Para piyasalarındaki hareketlenmelerde ani karar almamaya dikkat etmek önemli olacak. Su grubu burçların (Yengeç, Akrep, Balık) ve bu burçların 4 derece civarında önemli vurguları olanların güzel gelişmelerle karşılaşacağı bir dolunay yaşayacağız.

22 Aralık-1 Ocak, 20-30 Mart, 21 Haziran-1 Temmuz ve 23 Eylül-3 Ekim arasında doğanlar da bu dolunaydan yoğun etki alacaklar.

 

 

Sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno