28 Mart Haftası

26 March 2022by AstrolojiHan0

28 Mart haftasına Kova etkisi ile başlıyoruz. Haftanın devamında ise Koç Yeniayı vurgularını hissedeceğiz.

28 Mart Pazartesi maddi konularda baskılanma, bir takım kısıtlanmalarla uğraşma gündemde olacak. Para piyasalarının konuşulacağı bir gün. İkili ilişkilerde de duygusal davranmak yerine daha bireysel isteklerimizi ön planda tutmayı tercih edeceğiz. Önemli karar ve görüşmeleri akşamüstüne kadar tamamlamaya gayret edilmeli.

29 Mart Salı Ay Balık burcunda ilerliyor. Olaylara daha yumuşak bakma eğilimi olabilir.

30 Mart Çarşamba eskiye dayanan ve sıkıntı duyduğumuz konularda ilerleme sağlayabilir, olaylara farklı yaklaşımlarla çözüm bulabiliriz. Akşam saatlerinde manevi yönümüz daha kuvvetli olacağından, bu tarz çalışmalardan güzel sonuçlar alabiliriz.

31 Mart Perşembe öğleye kadar mevcut işlerimizi tamamlamayı tercih edebiliriz. Gün genelinde bitirilmesi gereken konulara odaklanıp, ayıklayıp kurtulmak istediğimiz fazlalıklarımızla ilgilenebiliriz.

1 Nisan Cuma sabah saatlerinde Koç burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yeniaylar başlatma enerjileri taşırlar. Koç burcunun girişimci doğası ile bu yeniay, bizlere pek çok alanda yeni adım atma isteği verecek. Güvende hissetmek için ilerlemeye çalıştığımız konularda bazı fırsatlarla karşılaşmak ya da farkındalıklar geliştirmemiz mümkün. Öncü burçların (Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak) daha çok etki alacağı yeniay hepimizi bir şekilde harekete geçirecek.

Hafta sonu ise Güneş, Merkür ve Chiron yakın temasta olacak. Bu kavuşum bizlere sıkıştığımız konularla iç içe olacağımızı, zihnimizin de daha aktif olacağını gösteriyor. Egomuzu kontrol altına alabilirsek olumlu sonuçlar elde edebiliriz. Özellikle 2 Nisan Cumartesi akşamüstü saatlerinde fevri tepkilerden uzak durmaya, ateşle ve hızla ilgili konularda dikkatli olmaya gayret edelim.

3 Nisan Pazar ise akşam saatleri değişik fikirler geliştirmek, daha sosyal olmak mümkün.

28 Mart haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında gruplar içinde kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek için çocuklarla ya da partnerinizle zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Bu hafta Koç yeniayının size vereceği etkilerle hayatınızın değişik alanlarında yeni bir başlangıç yapmaya istekli olacaksınız.

YÜKSELEN BOĞA

Pazartesi işle ilgili konuların yarattığı baskıyı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan alacağınız destek size iyi gelecek. Koç yeniayıyla birlikte korkularınızın, bilinçaltınızdaki konuların gündeme gelmesi söz konusu. Şifa bulmak için yapacağınız girişimleri destekleyen bir dönem olacak.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında eğitimde, ticari hayatta ya da yurt dışı ile ilgili konulardaki pürüzlerle uğraşmanız gerekebilir. Eksik kalan noktaları tamamlamaya gitmek size iyi gelecek. Sosyal hayatınızın hareketleneceği, gruplar içinde daha aktif olacağınız bir dönem başlıyor. Hafta sonu arkadaşlarınızla geçmişte sorun yaşadığınız konuları da çözümleyebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ
Pazartesi finansal konular üzerinizde baskı oluşturabilir. Hedeflerinizi gözden geçirip, gereken noktalarda değişim yapmak daha iyi hissettirebilir. Koç yeniayı ile birlikte iş hayatınızda bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise ikili ilişkilerde ani çıkışlarda bulunmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında ikili ilişkilerde özgürlüğünüzün engellenip engellenmediğini sorgulayabilirsiniz. Özellikle pazartesi sabah saatlerinde abartı tepkilerden kaçınmak önemli. İşle ilgili sorunlu konuları daha rahat halledebileceğiniz bir hafta olacak. Yeniay süreci ile de eğitim ya da tanıtım konularında aktif olacaksınız.

YÜKSELEN BAŞAK
Pazartesi çalışma ortamınızda ve günlük akışınızda bazı aksaklıklar yaşanabilir. İkili ilişkilerinizden destek alabilir, olaylara bakış şeklinizi yumuşatarak daha iyi hissedebilirsiniz.

Yeniay ile harcamalarınızda bazı düzenlemeler yapabilir, kriz yarattığını düşündüğünüz konularla da yüzleşebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında hayattan keyif aldığınız alanlarda kısıtlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Yaratıcı süreçlerle ilgileniyorsanız, bu alanda da tıkanıklık yaşamak mümkün. Çalışma arkadaşlarınızdan destek alacağınız bir hafta olacak. Yeniay da sizlere ikili ilişkiler alanında bazı hamleler yaptıracak.

YÜKSELEN AKREP
Pazartesi ailevi konularda zorlanabilir, evle ilgili gündemde olmayan harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yeniayla birlikte sağlık konusu gündeminizde olacak. Hafta sonu günlük akışınızı etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

Hafta başında iletişim alanında bir takım engeller yaşanabilir. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde de rahat hissetmeyebilirsiniz. Aile içindeki sağlık konularına çözüm bulmak, günlük hayatı düzenlemek gündemde. Yeniay ise sizin daha yaratıcı olmanıza ve aşk hayatınızın hareketlenmesine sebep olacak.

YÜKSELEN OĞLAK
Pazartesi maddi konularla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Kendi değerinizi de sorgulayabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızdan ve kardeşlerinizden destek alabilirsiniz. Yeniay evinizle ilgili planlarınızı hayata geçirmenizi hızlandıracak. Hafta sonu aile içi gerginliklerden kaçınmaya gayret edin.

YÜKSELEN KOVA
Pazartesi genel anlamda kendinizi ilişkilerde engelleniyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kazançlar açısından fırsatlar yakalayabileceğiniz bir hafta. Yeniay eğitim ve iletişim konularınızı hızlandıracak. Hafta sonu gizli kalması gereken olaylardan uzak durmaya dikkat edin.

YÜKSELEN BALIK
Hafta başında bir türlü bitmeyen konularla, uzayan işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Yaratıcı fikirler geliştirme, düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda istekli olacaksınız. Yeniayla birlikte kazançlarınıza odaklanıp, bu alanda bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.

Hepimize sorunlarımıza çözüm getirebileceğimiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno