3 Ekim Haftası

3 October 2022by AstrolojiHan0

3 Ekim haftasına Merkür’ün retro hareketinden çıkıp düz seyrine geçmesi ile başlıyoruz. Haftayı Koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile tamamlayacağız.

3 Ekim Pazartesi 12:00 sonrası Merkür retrosu bitmiş olacak. Ay da tüm gün Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu sebeple öğleden sonra işlerimize odaklanmak, onlardan verimli sonuçlar almak mümkün. Özellikle akşamüstü saatlerinde farklı fikirler, çözüme yönelik yeni yaklaşımlar üretebiliriz.

4 Ekim Salı önemli işlerimizi ve görüşmelerimizi 13:20 sonrasına bırakmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise sosyalleşme isteğimiz ön planda olacak.

5 Ekim Çarşamba öğle saatlerini ilişkilerde denge kurmak, ileri dönük hedefler için görüşmeler yapmakla değerlendirebiliriz. Akşam saatlerinde ise baskıcı tavırlardan uzak durmaya dikkat edilmeli.

6 Ekim Perşembe dikkatimizi toparlamada zorlanabiliriz. Sabah saatlerinde şaşırtıcı haberler almak mümkün. Önemli kararları 16:00’dan sonra almaya gayret edelim.

7 Ekim Cuma olayları daha derinlemesine ele almak, yüzeysel konuşmalar içinde olmamayı tercih edeceğiz. Karşılaşacağımız olaylar biraz da çözüm bulmak zorunda kalalım diye bizi zorlayabilir. Sağlıkla ilgili de hassasiyetlerin artabileceği bir gün.

8 Ekim Cumartesi dalgınlık sonucu yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Duygusal olarak da hassas ve alıngan hissedebileceğimiz bir gün.

9 Ekim Pazar günün son saatlerinde Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Genel anlamda hakkımızı arama, önceliklerimize vurgu yapma dürtüsünün hakim olacağı bir dolunay. Sabırsız davranmamaya, haklı iken haksız duruma düşmemeye dikkat edilmesi önemli olacak. Cumartesiden itibaren kendini hissettirmeye başlayacak Koç Dolunayının etkilerini daha çok sonraki hafta yaşayacağız. Bu etkilere ayrıca Koç Dolunayı yazımda yer vereceğim.

3 Ekim haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

İş hayatınızda daha etkin olacağınız, çalışma ortamınızı düzene sokmak isteyeceğiniz bir hafta olacak. Çarşamba arkadaşlarla olan ilişkilerde esnek davranmaya gayret edin. Hafta sonu ise sağlığınız konusunda daha dikkatli olmaya ve ikili ilişkilerde fevri davranmamaya özen gösterilmeli.

YÜKSELEN BOĞA

Aşk hayatına ve çocuklarınızla ilgili konulara eğileceğiniz bu hafta yaratıcı fikirler üreteceksiniz. Çarşamba üstlendiğiniz sorumluluklarla ilgili kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İş hayatınızdaki ilişkilerin dengesini kurmaya çalışmak biraz içe kapanmanıza sebep olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Ailevi konulara odaklanıp, evle ilgili harcamaları yapılandırmak isteyeceğiniz bir hafta. Çocuklarınızla ilgili ya da aşk hayatınızda fark etmediğiniz konulara şahit olabilirsiniz. Hafta sonu ise sosyal hayatınızda daha aktif olmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınıza karşı empati ile yaklaşmaya gayret edin.

YÜKSELEN YENGEÇ

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde ve iletişim konularında aktif geçecek bir hafta sizleri bekliyor. İş hayatınızda krizli konuları çözümlemek isterken aceleci davranmamaya dikkat edilmeli. Ebeveynlere ya da evinizle ilgili konulara daha çok zaman ayırmanız gerekebilir.

YÜKSELEN ASLAN

Maddi konularda ve çalışma hayatınızda daha kararlı ve etkin olacağınız bir hafta. Çarşamba ikili ilişkilerde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Hafta sonu ise geçmişten gelen aile sorunlarına biraz daha esnek bakmak, önyargılı ani kararlar almamak önemli olacak.

YÜKSELEN BAŞAK

Kendi isteklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz, aşk hayatınızda iletişiminizin kuvvetli olacağı bir hafta. Harcamalar, giderler gündeminizde olacak. Geçmişten gelen ve sizi zorlayan konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Bu hafta aileyle veya evinizle ilgili yarım kalmış, tamamlanmamış konuları çözümleyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Hafta sonu ise ikili ilişkilerinize odaklanırken fevri karar almamaya gayret edin.

YÜKSELEN AKREP

Sosyal hayatın ve iletişimin yoğun olacağı bu hafta hedeflerinizi netleştirebilirsiniz. Sağlıkla ya da çalışma hayatınızla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Çabuk karar vermemeye ve ailenizden destek almaya özen gösterin.

YÜKSELEN YAY

İş hayatınızda ve maddi konularda daha derin düşünüp, etkin davranacağınız bir hafta olacak. Çarşamba yakın çevrenizle ilgili gerginlikler olabilir. Hafta sonu ise aşk hayatınız ya da çocuklarınızla ilgili konular ön plana çıkacak.

YÜKSELEN OĞLAK

Yurt dışıyla ilgili işlerde, hukuki ya da eğitimle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harcamalar konusunda aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Hafta sonu ise ebeveynlerinize karşı, aile ilişkilerinizde gerginlik yaşamamak için aceleci kararlar almamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN KOVA

Giderler, harcamalar konusunda daha önünüzü görebileceğiniz, çözümler üretebileceğiniz bir hafta olacak. Çarşamba ev kazalarına karşı dikkatli olun. Hafta sonu kardeşlerinizle, yakın arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sert çıkışlardan sakının.

YÜKSELEN BALIK

Bu hafta ikili ilişkilerinizdeki sorunları çözümleyebilir, hatta gelecekle ilgili planlar yapabilirsiniz. Kazançlarınıza, maddi konulara odaklanacaksınız. Geçmişten gelen ticari ya da hukuki ödemelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Hepimize verimli geçireceğimiz bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno