3 Nisan Haftası

22 April 2023by AstrolojiHan0

3 Nisan haftasının gündemini Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay belirliyor. Hafta genelinde ilişkilerdeki sorunları toparlama, dengeye gelmek için girişimlerde bulunma hali ön planda olacak.

3 Nisan Pazartesi iletişim gezegeni Merkür Koç burcundan 11 Haziran’a kadar sürecek uzun yolculuğu için Boğa burcuna geçecek. 20 Nisan-16 Mayıs arasında da retro harekette olacak.

Merkür Boğa burcundayken istikrarı ve huzuru arayan düşünce yapısı ağır basacak. 19 Mart’tan bu yana atak ve sabırsız olan iletişimimiz daha sabırlı, gerçekçi ve biraz da materyalist olacak. Pazartesi Merkür’ün Plüton ile yapacağı sert açı düşünceler konusunda inatçı, hatta takıntılı olabileceğimizi gösteriyor. Gün genelinde iletişim sert olacağından ikna gerektiren konulardan uzak durmakta fayda var. Özellikle akşam saatlerine dikkat edilmeli.

4 Nisan Salı Ay Başak burcunda ilerleyecek. Sabah saatlerini düzenleme, organizasyon ve hesap işleri ile değerlendirebiliriz. 16:49 sonrası yeni bir işe başlamaktansa mevcut işlerimizi tamamlamayı tercih edebiliriz. Akşam saatlerinde mide ve bağırsak hassasiyetleri olabilir.

5 Nisan Çarşamba sabah saatlerinde ilişkilerde dengeyi bulmakta zorlanabilir, isteklerimizi net ifade edemeyebiliriz. 12:00 sonrası ise konuşmalarımız daha etkili olacak. Düşüncelerimizi hayata geçirmek için istekli davranacağız. Gün genelinde baş ağrılarında artış olabilir.

6 Nisan Perşembe, 07:34’te Terazi burcunda dolunay var. İlişkilerde düzeltmek istediğimiz konular, adalet aradığımız alanlar ve denge bulmaya çalıştığımız durumlar ön planda olacak. Beklenmedik gelişmelere, ifşa olan olaylara şahit olabiliriz. Venüs ve Neptün’ün olumlu açısı temkinli ve iyi niyetli davranışları destekleyecek. Başkalarının sorunlarına arabuluculuk yapmak, ilişkilerdeki sorunları daha diplomatik bir dille ele almak mümkün. Ortak yürütülen işlerin de sorgulandığı bir dönem olacak.

7 Nisan Cuma geçmişten gelen işlerimizle ilgili olumlu gelişmelerle karşılaşabilir, sorun olarak gördüğümüz noktaları çözümleyebiliriz. İlham gerektiren işlerin hızlanacağı, romantizmin de yoğun yaşanacağı bir gün.

8 Nisan Cumartesi günün ilk yarısında eğitimle, iletişimle ilgili konularda atacağımız adımları destekleyen bir görünüm var. Öğleden sonra ise aşırılıklardan, fevri tepkilerden uzak durmaya çalışalım.

9 Nisan Pazar sabah gördüğümüz rüyaların etkisi altında güne başlayabiliriz. Sabah saatlerinde sezgilerimiz kuvvetli olacak. 15:56’ya kadar önemli karalar almak yerine süre gelen konulara yoğunlaşmayı tercih edelim. Akşam saatleri daha ılımlı ve iyimser davranmaya eğilimli olacağız.

3 Nisan haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Hafta başında arkadaşlarınızla maddi konularla ilgili gerginlik yaşayabilirsiniz. Hafta genelinde ikili ilişkileriniz ya da ortaklıklarınız gündemde olacak. Bu alanlarda netleşmeler, yaşayabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Kazançlarınızla ilgili iç sesinizi dinlemeniz de yararınıza olacak.

YÜKSELEN BOĞA

İletişiminizin artacağı bu hafta çalışma hayatınız ve sağlıkla ilgili durumlar önceliğiniz olacak. Hafta başında iş ortamınızda gergin söylemlerden uzak durmaya çalışın. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Fikirlerinizi, uzun vadeli planlarınızı şekillendirebilecek adımlar atabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Daha içe dönük olmayı tercih edeceğiniz bu hafta aşk hayatınız, çocuklarınız ya da yaratıcı faaliyetleriniz önceliğiniz olacak. Uzun zamandır havada kalmış konuları netleştirebilirsiniz. Sırlar, gizli kalmış konular da ortaya dökülebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında gruplar içinde güç savaşları yaşayabilir, takıntılı düşünceler sebebiyle yaşanan sorunlara şahit olabilirsiniz. Ailenizle ya da evinizle ilgili eksik olduğunu düşündüğünüz konuları tamamlamayacaksınız. Arkadaşlarla seyahat planları yapabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında iş hayatınızda adalet arayışınızı abartılı noktalara getirmemeye gayret edin. Hafta genelinde kardeşler, yakın arkadaşlar ve iletişimle ilgili konular ön planda olacak. Kadersel gelişmelerin ağırlıkta olduğu günlerden geçiyorsunuz.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta genelinde kazançlarınıza ve maddi konulara odaklı olacaksınız. Pazartesi çalışma ortamında önyargılı ve inatçı davranmamaya dikkat edin. Yurt dışı ya da eğitimle ilgili konularda beklenmedik harcamalar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde ise romantik zaman geçirmek mümkün.

YÜKSELEN TERAZİ

Sizler için önemli kararların verildiği, ciddi adımların atılacağı bir hafta. Haftanın ilk günlerinde harcamalara ve aşk hayatında kıskanç tutumlara dikkat edilmeli. Kendinizi daha fazla merkeze koyarak ilerlemek isteyeceksiniz. İşle ilgili rahat bir akış olacak.

YÜKSELEN AKREP

Haftanın ilk günleri ailevi konularda ya da ikili ilişkilerinizde fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Bilinçaltına ittiğiniz duyguların, gizli düşmanlıkların ortaya çıkacağı bir hafta olacak. Bazı bitişleri, tamamlanmaları yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler gündemde olacak.

YÜKSELEN YAY

Sosyal çevrenizle ilişkilerinizin, arkadaşlarınızın gündemde olacağı bu haftanın ilk günlerinde çalışma ortamınızda sert iletişimden uzak durmaya çalışın. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize odaklanacaksınız. Ailedeki sağlık sorunları bu hafta çözüme ulaşabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

İş hayatınızın, üstlendiğiniz sorumlulukların ön planda olacağı bu hafta bu alanlarda netleşmeler yaşayacaksınız. Pazartesi çocuklarınızla olan iletişimde inatçı olmamaya dikkat edin. Özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında aile içinde ısrarcı ve takıntılı iletişim şekli yüzünden gerginlikler yaşanabilir. Hafta genelinde yurt dışı ile ilgili konular, eğitimler, seyahatler ve hukuki olaylar gündemde olacak. Evde vakit geçirmeyi daha çok tercih edeceksiniz.

YÜKSELEN BALIK

Giderlerin, finansal konuların ve krizli durumların gündemde olacağı bu hafta sizi şaşırtacak haberler alabilirsiniz. Pazartesi rekabet yaşadığınız alanlarda güç savaşlarından uzak durun. Yaratıcı fikirler geliştirebilir, yakın dostlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

 

Hepimize verimli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno