3 Ocak Haftası

3 January 2022by AstrolojiHan0

Senenin ilk haftası Oğlak Yeniayı etkisinde biraz nefes alacağımız bir hafta olacak. Yeniayın Uranüs’le yapmış olduğu destekleyici açı etkisiyle sıkıştığımız alanlarda yön değiştirebilme, fark edemediğimiz noktaları görebilme daha kolay olacak.

3 Ocak Pazartesi akşam saatlerine kadar olan kısmı verimli değerlendirebiliriz. 19:20 sonrasına önemli konuşmaları bırakmamaya gayret edelim. Akşam saatlerinde devam eden işlere güzel odaklanabiliriz.

4 Ocak Salı daha sosyal olmak isteyeceğimiz bir gün. Öğleden sonra çevremizle ilgili sorunlara daha duyarlı olabiliriz.

5 Ocak Çarşamba ise kırgınlıkları, küskünlükleri düzeltmeye uygun bir açı var. Gün genelinde önemli yeni bir işe başlamaktan ziyade sorunları telafi noktasına gitmeyi tercih edebiliriz. Salı-Perşembe arası merhametin, anlayışın daha ön planda olacağı günler olacak.

İlham gerektiren işlerimiz de desteklenecek.

6-7 Ocak günleri Ay Balık burcunda ilerleyecek. Sezgilerimizin arttığı bu iki gün gerçekçi bakışımızı kaybetmemeye dikkat edelim. Özellikle 6 Ocak Perşembe öğle saatlerinde finansal konularda daha dikkatli olmak önemli. Akşam saatleri ise yaratıcılığın, farkındalığın yüksek olduğu zamanlar olacak.

7 Ocak Cuma ikili ilişkilerde devam eden sorunları çözümleyebilme, konulara daha anlayışlı bakabilme hali var.

Hafta sonu ise hem finansal hem de ilişkilere dair konulara odaklanacağız. Hafta genelinde durumları iyileştirme, toparlama enerjisi olduğundan hafta sonunda da bu etkiyi kullanabiliriz.

Sadece ilişkileri düzeltirken kendimizi kandırmadığımızdan emin olalım.

 

3 Ocak haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Hafta başında iş hayatı ve sorumluluklar ön planda olacak. Bu alandaki sıkıntılara daha iyimser bakacaksınız. Sosyal iletişiminiz artacak. Hafta sonu ise arkadaşlarınızdan güzel destekler alabilirsiniz. Fakat maddi konularda olayları iyi değerlendirdiğinizden emin olmaya gayret edin.

YÜKSELEN BOĞA
Hafta genelinde ticari, hukuki konulara ya da eğitim süreçlerine odaklanabilirsiniz. Bu konularda yeni planlar yapıp takıldığınız alanları geçme şansınız var. İş hayatında olaylara daha objektif bir bakış açısıyla yaklaşacaksınız. Hafta sonu görmezden geldiğiniz konulara çözüm getirebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER
Hafta genelinde sorun yaratan konuları sorumluluk alarak çözümleme fırsatınız var. Finansal süreçlere de odaklanacaksınız. Risk almamaya gayret edin. Hafta sonu ise arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde, ileri dönük hedeflerinizde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ
Haftanın ilk kısmında daha çok ikili ilişkileriniz ve iş birliği içinde olduğunuz durumlar gündemde olacak. Bu konulara daha farklı yaklaşarak gerilimleri azaltacaksınız.

Giderler konusunda daha gerçekçi davranacağınız bu dönemde işle ilgili sorunları da çözebilme şansınız olacak.

YÜKSELEN ASLAN
Sağlığınızla ya da çalışma ortamınızla ilgili sıkıntıları azaltacağınız, günlük düzeninizdeki aksaklıkları gidereceğiniz bir hafta. Fakat harcamalar konusunda gerçekçi davranmaya gayret edin. İlişkilerinizde özgürlüğe daha çok önem vereceğiniz bir dönem başlıyor. Hafta sonu ikili ilişkilerdeki sorunları çözme fırsatınız olabilir.

YÜKSELEN BAŞAK
Hafta başında ikili ilişkilerinizde ve çocuklarla ilgili konularda huzursuz hissettiğiniz noktaları farklı yaklaşımlarla rahatlatacaksınız. Fakat kimseyle rekabete girmemeye çalışın. Hafta sonu ise sağlığınıza, psikolojinize daha çok odaklanıp şifalanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ
Hafta genelinde ebeveynlerle olan ilişkileri ya da evinizdeki düzeni yoluna koyma ön planda olacak. Çok eleştirel davranmamaya gayret edin. Aşk hayatınızda daha objektif ve özgürlükçü düşüneceksiniz. Hafta sonu ikili ilişkilerinizdeki sorunları çözümleyebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP
Hafta başında çocuklarla ve özel hayatınızda olan iletişim sorunlarını yoluna koyma fırsatınız olacak. Önceliklerinize dikkat etmeye gayret edin.  Hafta sonu ise ailedeki sağlık sorunlarına ya da çalışma hayatında güvende hissedilmeyen alanlara odaklanıp, bu konuları çözümleyebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

Bu hafta maddi konularda sıkıntı yaratan durumların etkisini aile desteği ile hafifletmek mümkün. Bu sırada kendinizi değersiz hissetme hatasına düşmemeye gayret edin. Yeni fikirler geliştirme, yaratıcı noktaları yakalama şansınız var. Hafta sonu yakın çevre ilişkilerinizdeki sorunları çözümleyebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK
Hafta genelinde kendinizle ilgili olan karamsar düşüncelerinizde yakın çevreniz sizin iyi hissetmenize yardımcı olacak. Bu hafta atacağınız imzalarla ilgili temkinli davranın.

Hafta sonu ise evinizle ya da ailenizle ilgili harcamalarda sorun yaratan noktaları çözümleyebilirsiniz

YÜKSELEN KOVA
Hafta başında maddi konularda bir türlü sonlanmayan durumları neticeye ulaştırabilirsiniz. Art niyetli davranışlara karşı temkinli olmaya dikkat edin. Hafta sonu ise eğitimle ya da iletişimle ilgili zorlandığınız alanlarda ilerleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK
Bu hafta gruplar içindeki sorunları ve ileri dönük planlarınızdaki aksaklıkları çözümleyebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda gerçekçi olmaya gayret edin. Hafta sonu ise kendinizi değerli hissetmediğiniz alanlarda farklı bakış açısı yakalayabileceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

 

Hepimize verimli ve şifalı bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno