30 Ocak Haftası

29 January 2023by AstrolojiHan0

30 Ocak haftasına olumlu etkilerle başlayacağız. Haftanın ilk günlerinde iletişim, ticaret ve tanıtım faaliyetleri hareketli olacak. Hafta sonu ise Aslan Dolunayı etkilerini hissetmeye başlayacağız.

30 Ocak Pazartesi, yeni fikirleri hayata geçirmek, sosyal hayat içinde aktif olmak, kendimizi doğru ifade etmek için destekli bir gün. Özellikle 11:34 sonrası önemli görüşmeler, konuşmalar, başlangıçlar için değerlendirilebilir.

31 Ocak Salı, Ay İkizler burcunda ilerlerken günün ilk yarısını eğitim, ticaret ve iletişim konularında olumlu değerlendirebiliriz.

1 Şubat Çarşamba sağlık sorunlarımıza çözüm bulabilir, iyi hissetmediğimiz alanları değiştirmek için fırsatlarla karşılaşabiliriz. 14:58 sonrasında önemli bir işe başlamamaya dikkat edilmeli.

2 Şubat Perşembe Ay Yengeç burcunda ilerleyecek.  Gün genelinde geçmişten gelen deneyimlerimizden faydalanabilir, eski konuları farklı bir zeminde değerlendirebiliriz.

Özellikle 15:00 civarı bu etkiyi daha fazla hissedeceğiz.

3 Şubat Cuma duygularımız biraz inişli çıkışlı olacak. Öğleden sonra iletişimde haksızlığa uğruyormuş gibi hissedebiliriz. Akşam saatlerinde ise sezgilerimiz güçlü olacağından iç sesimizi dinlemeye çalışalım.

Hafta sonu, Şubat’ta gerçekleşecek Aslan Dolunayının etkilerini hissedeceğiz. Kasım ayında gündemimizde olan konularla uğraşmamız gerekebilir. İkili ilişkilerde ben merkezci yaklaşımlar sebebiyle gerginlikler yaşanabilir. Sağlık olarak da kalp ve tansiyon rahatsızlığı olanların daha dikkatli olmasında fayda var.

30 Ocak haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında uzun süredir uğraştığınız iş hayatındaki pürüzleri halletme fırsatı bulacaksınız. Sosyal hayatınız da hareketli olacak. Arkadaşlarınızdan destek alacaksınız. Hafta sonu ise aşk hayatınız gündemde olacak. Hiçbir konuda risk almamaya gayret edin.

YÜKSELEN BOĞA

Haftaya eğitimlerle ya da iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerle başlayacaksınız. Düşüncelerinizi hayata geçirmek için uygun zaman olacak. Hafta sonuna doğru ise ailevi konularla, evinizle ilgili durumlarla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerde de gerginlikler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Haftanın ilk günlerinde daha aktif ve hareketli olacaksınız. Seyahatlerle, eğitimle ya da yurt dışı ile ilgili konularda güzel haberler alabilirsiniz. Zihninizi meşgul eden maddi konulara da çözüm bulacaksınız. Hafta sonu ise yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bencil davranmamaya gayret edin.

YÜKSELEN YENGEÇ

Haftaya ikili ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayarak başlayacaksınız. Yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Finansal konularda işler planladığınız gibi gitmeyebilir. Hafta sonu ise parayla ilgili Kasım ayında yaşadığınız konular gündeminize gelebilir. Gerçekçi davranmaya önem verin.

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında sağlığınızla ilgili yaşadığınız sıkıntıları çözebilir, çalışma hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de desteklendiğinizi hissedeceksiniz. Hafta sonu ise ailevi konulara ve işinizle ilgili durumlara odaklanacaksınız. Harcamalarınızda da aşırıya kaçabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

Haftanın ilk günleri iş hayatınızda oldukça hareketli olacaksınız. Çocuklarınızla ya da özel hayatınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Eğitimle ya da uzaklarla ilgili konularda bazı pürüzler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında evinizle ya da ebeveynlerinizle ilgili güzel haberler alacaksınız. Seyahatlerle, eğitim konularıyla ve aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler de olabilir. Hafta sonuna doğru ise harcamalarınız konusunda temkinli olmaya çalışın. Sosyal hayatınız ve arkadaşlarınızla ilgili durumlar da gündeminizde olacak.

YÜKSELEN AKREP

Haftaya ailevi konularla ya da evinizle ilgili yapmak istediklerinizi hayata geçirerek başlayacaksınız. İkili ilişkilerinizle ilgili güzel bir haber alabilir, işinizle ilgili bir projeyi hayata geçirebilirsiniz. Hafta sonu kariyer hayatınızla ve ailenizle ilgili Kasım ayında gündeme gelmiş konulara odaklanmanız gerekebilir. Krizli durumlardan uzak durmaya gayret edin.

YÜKSELEN YAY

Haftanın ilk günlerinde ikili ilişkilerinizde iletişiminiz kuvvetli olacak. İş birliği gerektiren konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda da kendinizi iyi hissedeceksiniz. Hafta sonuna doğru sağlıkla ilgili konularda daha dikkatli olmaya gayret edin. Eğitimler, uzaklarla ilgili konular ve ticari faaliyetler hareketlenebilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında çocuklarınızla ya da aşk hayatınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. İş hayatınızda kazançlarınızla ilgili durumlarda da olumlu gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonuna doğru ise harcamalarınızla ya da borçlarla ilgili konular gündemde olacak. Finansal konularda risk almamaya gayret edin.

YÜKSELEN KOVA

Haftanın ilk günlerinde hobilerinizle, keyif aldığınız konularla ilgileneceksiniz. Evinizle ilgili tamamlamanız gereken işleri halledebilirsiniz. Hafta sonuna doğru sağlığınıza ve ev kazalarına karşı daha dikkatli olun. İkili ilişkilerinizde de gerginlikler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Haftaya oldukça sosyal ve hareketli başlayacaksınız. Evinizde, ailenizle birlikte vakit geçirmekten de keyif alacaksınız. Hafta sonuna doğru ise ebeveynlerle, kardeşlerle ya da ailevi konularda gerginlik hissedebilirsiniz. İş hayatınızda da önemli kararlar almanız gerekebilir.

Hepimize güzel bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno